Nábytek

Moderní, bezpečný gelový krb bez odpočtu od HEARTH CABINET

gelová kamna-bez digestoře-krbová kabina

Hearth Cabinet ™ představuje nový, bezpečný Gelkamin ™, jediný Gelový krb bez odvětrání, Schváleno městským plánovacím oddělením NYC a hasičským sborem NYC. Naše výrobky se prodávají pro pohostinství, bytové a komerční instalace.

Naše vlastní jednotky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s některými špičkovými designéry, architekty a dodavateli v oboru a byly instalovány v některých z nejluxusnějších lokalit New Yorku, včetně: Bowlmor – Times Square, The Jimmy Bar – The James Hotel, Yotel, Madison Square Garden – VIP Suites, Homage Atelier, 15 Central Park West – soukromá rezidence, The Brandy Library, Trump Residence, The Surrey Hotel – Penthouse, Chatwal Hotel Suites a Hyatt48Lex.

Moderní, bezpečný, bezventilový gelový krb od HEARTH CABINET ™

moderní-bezpečný-gelový-sporák-bez digestoře

“Všimli jsme si, že Gelový krb bez větrání od HEARTH CABINET ™ je optimální volbou pro design apartmá Yotel. Díky jednoduchosti použití, flexibilitě instalace a dodržování New York City Code “- Ismael Leyva, AIA.

Moderní, bezpečný, bezventilový gelový krb od HEARTH CABINET ™ Eliminuje potřebu plynového potrubí, komína nebo elektřiny a poskytuje skutečný plamen bez kouře.  Bezventilový gelový krb od HEARTH CABINET™ je poháněn našimi patentovanými alkoholovými gelovými kazetami a má patentované bezpečnostní funkce, jako je naše bezpečnostní sklo a dveřní západka, což z něj činí jeden z nejbezpečnějších krbů kdekoli.

 Gelový krb bez průduchu vytváří kouzelnou atmosféru

gelová kamna-bez digestoře-krbová skříň

Náš systém nádrží na alkoholový gel umožňuje bezpečnou a snadnou výměnu paliva. Naše inovativní kazety jsou předem odlité a předem změřené, což eliminuje potřebu kohokoli nalévat palivo do nádoby. Díky svému jedinečnému, dlouhému, obdélníkovému otvoru vytváří vysoký plamen a hodně bliká. Některé jednotky mají zakřivenou vnitřní zrcadlovou stěnu – inovace, která zlepšuje jak výhled, tak zvuk praskajících plamenů. Modulární gelový krb bez větrání od HEARTH CABINET™ je navržen na zakázku v Chelsea District na Manhattanu a je vyráběn v Brooklynu, NY. Moderní krby vyžadují malý instalační prostor (třecí uložení) a jsou připevněny k podlaze nebo podstavci pomocí čtyř (4) šroubů ze spodní části jednotky.

moderní-černá-gelová kamna-bez digestoře

Bezventilový gelový krb od HEARTH CABINET™ je k dispozici v oceli, nerezové oceli, mosazi, bronzu a ve vlastních barvách. Naše standardní velikosti jsou 35 7/8 ”W x 24” H x 11,5 ”D nebo 31,5” W x 27,5 ”H x 11,5” D. Modely jsou vybaveny šikmou nebo zakřivenou vnitřní stěnou. Možné jsou také transparentní, třístranné a také zákaznicky specifické designy a rozměry.

Bezventilový gelový krb od HEARTH CABINET™ bude k vidění ve stánku č. 192 na Architectural Digest Home Show (22. – 25. Března v Pier 94, NYC).

Gelová kamna bez digestoře – černé provedení

gelová kamna-bez digestoře-černá verze

Futuristický design krbu Mvtikka od Nüvist