Nábytek

Konfigurujte si nábytek sami online: Řešení pokojů na míru pro každou životní situaci

Konfigurujte si nábytek sami online. Nástěnné police na míru

Dříve bylo těžké sehnat nábytek na míru, nyní je k dispozici jen několik kliknutí. Skříň v rohu, policový systém pod šikmým stropem nebo nástěnná police nad krbem: každý si nyní může nakonfigurovat svůj vlastní nábytek online. Výrobky na zakázku jsou extrémně funkční a nabízejí praktická řešení prostoru jak pro staré budovy, tak pro moderní novostavby. Jsou také zajímavější než hromadně vyráběné zboží, dodávají místnosti osobitost a nezaměnitelné kouzlo. V každém případě, aby konečný výsledek odpovídal vašim očekáváním, musíte při objednávce dodržovat několik základních pravidel. Dáme vám užitečné tipy, na co si dát při plánování pozor.

Konfigurujte si nábytek sami online: naplánujte si nábytek krok za krokem

Nakonfigurujte si nábytek online, skříň do ložnice

V několika krocích můžete nakonfigurovat jednotlivé kusy nábytku vyrobené na míru:

1. Přesně změřte místnost a vytvořte skicu

První krok v novém zařízení je možná nejdůležitější. Přesně změřte prostor (délku, šířku, výšku). Poté vytvořte skicu místnosti a označte na ní další nábytek. Skica vám poskytne představu o tom, kolik volného místa ve skutečnosti máte. Při tom zvažte své návyky, při plánování zohledněte rozmístění zbytku nábytku a ponechte dostatek prostoru pro volný pohyb v místnosti. Když jste analyzovali prostorové podmínky a určili požadované rozměry nového kusu nábytku, můžete si jej objednat.

Konfigurujte si nábytek online policovým systémem do obývacího pokoje

2. Objednejte si nábytek na míru u známého dodavatele.

Na rozdíl od sériové výroby představují jednotlivé kusy pro většinu výrobců výzvu, a proto se vyplatí objednat si nábytek vyrobený na míru u známého dodavatele. Kvalifikovaný a zkušený tým, který pracuje s moderními stroji, dokáže dokonce vyrábět složité výrobky s milimetrovou přesností. Kdykoli můžete také získat radu, pokud máte nějaké dotazy, pokud na náčrtu poznáte problém nebo byste chtěli projekt podrobně prodiskutovat. Věnujte také pozornost tomu, kde je nábytek vyroben. Dodavatel, který má na místě výrobní halu, je obecně flexibilnější než ten, který v zásadě pouze přeposílá objednávku na výrobu do zahraničí. Němečtí výrobci nábytku mohou své zákazníky obvykle přesvědčit kratší dodací lhůtou. V nejlepším případě společnost nabízí také doplňkové služby. To zahrnuje například 5letou záruku na všechny kusy nábytku a bezplatnou dopravu povrchových vzorků.

Konfigurujte nábytek sami online: pokyny

Konfigurujte si nábytek sami online Nástěnná police do skříně

3. Konfigurujte si nábytek sami online. 

Renomovaní výrobci, jako je například Kleinhans truhlářství, nabízejí jeden ve svém internetovém obchodě Konfigurátor 3D nábytku. Tam je kus nábytku zobrazen ve třech rozměrech a můžete ho vidět ze všech stran. Získáte tak lepší představu o tom, jak bude hotový výrobek vypadat. Nejprve zadejte rozměry v konfigurátoru 3D nábytku. V závislosti na typu nábytku musíte nyní v několika krocích definovat konstrukční detaily (např. Připojení ke zdi), poté určit rozdělení a vnitřní vybavení a poté vybrat materiál v požadované barvě pro tělo. Je velmi výhodné, když je cena zobrazena během plánování a aktualizována při každé úpravě. Můžete tedy porovnat několik variant a vybrat tu nejlepší.

Konfigurujte si nábytek sami online Kabinet Police do domácí kanceláře šitý na míru

4. místo. Dodávka, montáž a čištění.

jestli ty Váš nový nábytek Konfigurujte a objednávejte online sami, pak můžete ušetřit náklady na instalaci. Výrobci nabízejí podrobné pokyny, abyste mohli snadno sestavit skříně a policové systémy svépomocí. Dodržujte pokyny výrobce, jinak nebude záruka uznána. Měli byste také dodržovat pokyny k péči a čištění, abyste se na jednotlivý kus nábytku mohli těšit ještě dlouho.

Nábytková online nástěnná police vyrobená na míru