Nábytek

Kolekce kabaretního nábytku od Kennetha Cobonpue – stylový úpletový design

kolekce kabaretního nábytku venkovní Kenneth Cobonpue odolná proti povětrnostním vlivům

the Sbírka kabaretního nábytku z Kenneth Cobonpue nabízí moderní pojetí řemeslného zpracování. Značka vždy hledala tradiční techniky, které dokáže využít i v moderním designu. Tyto mimořádné designy nábytku z velkých sítí představují další generaci moderního designového nábytku na trhu. Tato kolekce stírá linie mezi vnitřkem a vnějškem a zajišťuje pohodlí a teplo v obou prostředích.

Kolekce kabaretního nábytku pro vnitřní i venkovní použití

kabaretní kolekce nábytku interiér polyesterová šedá cobonpue

Filipínský designér Kenneth Cobonpue je známý svými důmyslnými designy, které jsou většinou vyrobeny z ratanu, bambusu nebo konopí. Pro své návrhy hledá materiály z přírody nebo tradiční řemeslné techniky, které může znovu interpretovat. Ve své nové kolekci nábytku sestávající z pohovek a křesel oživuje tradiční proutěná díla. Polyesterová a akrylová vlákna jsou tkaná kolem ocelové konstrukce a tvoří velká oka.

Kolekce kabaretního nábytku – to nejlepší ze síťoviny

kabaretní pohovka kenneth cobonpue extravagantní pletený design

Nábytek je nabízen v různých verzích pro vnitřní i venkovní použití – vyroben z polyesterových a akrylových vláken. Venkovní kolekce je zajímavá a dostatečně robustní. Vysoká opěradla a boční opěrky dokonce poskytují ochranu před větrem. V případě dešťové přeháňky už nemusíte vnášet polštáře a podsedáky.

vysoké zádové a boční opěrky

   kabaretní kolekce nábytku pohovka cobonpue polyester uvnitř akrylát venku

malé křeslo s vysokými područkamikabaretní křeslo šedé vysoké opěradlo polyester akryl uvnitř venku kabaretní kolekce nábytku kenneth cobonpue křeslo šedé

šedé čalounění zad a sedákykabaretní kolekce nábytku křeslo pletené design

Konferenční stolek do obývacího pokoje nebo na terasukabaretní kolekce nábytku konferenční stolek cobonpue uvnitř venku odkládací stolek kabaretního nábytku uvnitř vně cobonpue