Nábytek

Katalog Ikea 2021: Nejúžasnější trendy v zařizování švédského obchodu s nábytkem na první pohled

Letos katalog Ikea slaví výročí: Švédský obchod s nábytkem již po sedmdesáté ukazuje své nejnovější kusy nábytku, doplňků a osvětlení. Poštou jej však nikdo nedostává, protože značka klade na udržitelnost velký důraz již několik let. Katalog najdete online na webu Ikea a na pobočkách. Poskytneme vám přehled nových produktů a odhalíme naše oblíbené vybavení.

Katalog Ikea 2021: nábytek v tmavých barvách

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje pohovku Stocksund a policový systém Havsta

V letošním roce udává tón v obývacím pokoji nábytek v tmavých barvách. Komody a policové systémy v antracitové barvě ze série Havsta přinášejí do vašich čtyř stěn průmyslové kouzlo. Pohovka Stocksund uvolňuje obytný prostor a spolu s ratanovou židlí Gamlehut tvoří atraktivní soubor. Křeslo Buskbo také řeže jemnou postavu v obývacím pokoji Ikea. Je vyroben z ručně tkaného ratanu a dodává interiéru nádech eklektiky.

Katalog Ikea 2021: bytové doplňky s boho vzhledem

Katalog Ikea 2021 Přednosti Zrcadlové hinduisty

Zrcadlo hinduistů může efektivně doplnit moderní koncept bydlení z Ikea. Zrcadlo má oválný tvar a rám z bambusu. Díky neošetřenému dřevěnému rámu je zrcadlo trendy. Protože se letos Ikea zaměřuje na udržitelné návrhy, které šetří zdroje.

Katalog IKEA 2021: Protiklady se přitahují

Ikea katalog obývacího pokoje zdůrazňuje a zařizovací nápad pohovka Härlanda

V katalogu Ikea se protiklady přitahují. Konferenční stolek Kägsta fascinuje moderním vzhledem a jasným designovým jazykem a sedací souprava Härlanda v cihlově červené barvě přináší do interiéru elegantní francouzský venkovský dům. Správné osvětlení ještě více zvýrazní interiér: minimalistická stojací lampa ze série Aröd a klasický lustr ze série Äppelviken jsou překvapivě dobrými partnery v oblasti osvětlení.

Katalog Ikea 2021: modernizujte kuchyň levně

Katalog Ikea pro rok 2021 modernizace kuchyně stačí vyměnit přední police Tutemo

Regálový systém „Tutemo“ také dokazuje, že se Ikea stala ztělesněním levné a stylové modernizace. Nabízí levné a stylové řešení do kuchyně. Kombinace lehkých polic, černých podstavců a pracovních ploch z udržitelného dřeva harmonicky zapadne do každého interiéru. Každý si tak může sestavit svou vysněnou kuchyň jednotlivě a později ji dodatečně vybavit.

Katalog Ikea 2021: bambus jako udržitelný materiál

Katalog IKEA upozorňuje na vybavení jídelny 2021 tmavým jídelním stolem Skogsta a konzolovým deštníkem Knixhult z bambusu

Nová kolekce Ikea se zaměřuje na udržitelnost. Není tedy divu, že nový konzolový deštník „Knixhult“ je vyroben ze zbylého bambusu. Každý konzolový slunečník získá jedinečný vzhled a upoutá pozornost každého svým proutěným dílem. Efektivní osvětlení lze spárovat s jídelním stolem „Skogsta“ a židlí „Yngvar“.

Katalog Ikea 2021: neutrální barevná paleta

Katalog Ikea novinky Rozkládací pohovka Frihetta pro tři osoby

Stylový interiér za málo peněz? Ikea ve svém novém katalogu ukazuje, jak to udělat. Neutrální paleta barev šikovně skrývá známky používání a ponechává dostatek prostoru pro efektní dekorace. Nábytek v neutrálních barvách, jako je rozkládací pohovka Frihetta, lze vždy přepracovat pomocí dekorativních polštářů a textilu. Třísedačka mimochodem nabízí nejen místo k sezení, ale i k lenošení. Obývací pokoj nebo skříňku lze během chvilky proměnit v pokoj pro hosty.

Stínidla se sochařským vzhledem

Stínidla Nävlinge z nového katalogu Ikea 2021 v bílém obývacím pokoji

Pokud je interiér jednoduchý, dodávají stínidla charakter. Stínidla ze série Nävlinge lze seskupit do skupin po dvou nebo třech a tvoří okouzlující puristické soubory nad konferenčním stolkem Kragsta. Stoličky Sandared, které inspirují přirozeným vzhledem, pomáhají, aby bílý obývací pokoj nepůsobil příliš sterilně a chladně.

Prostorově úsporné jídelní stoly ve skandinávském stylu

Katalog Ikea 2021 Voxvlöt jídelní stůl ve skandinávském stylu

Prostorově úsporné jídelní stoly nabízejí tolik prostoru, kolik rodina potřebuje. Například nový jídelní stůl Voxlöv z bambusu, který nabízí dostatek sezení pro 6 osob, je ryze skandinávský. Alternativa k vytažení se ukazuje jako skvělá aktualizace. Stůl Rönninge boduje pomocí vysouvacího mechanismu, takže se na něj pohodlně posadí až osm lidí. Útulným večerům s přáteli tedy nic nestojí v cestě.

Klasika s moderním nádechem do ložnice

IKEA live samozřejmě nový katalog postele TUFJORD

Nová postel Tufjord, která bude v obchodech k dispozici od října, je klasicky krásná a přesto moderní. Zelená postel s čalouněným rámem postele a čelem vyzařuje sofistikovanost a útulnost a harmonicky se mísí s nábytkem v moderním venkovském stylu.

Více úložného prostoru v ložnici díky novému systému Boaxel

Katalog Ikea 2021 novinek Systém úložných prostorů Boaxel pro ložnice

Nový organizační systém Boaxel šetří místo a nabízí určitou míru flexibility, pokud jde o design. Je to perfektní koncept úložného prostoru pro rodiny s malými dětmi a pro nájemníky. Protože tento chytrý systém úložného prostoru jde ruku v ruce s každou změnou místnosti a lze jej sestavit podle vlastních potřeb a prostorových podmínek. Boaxel se skládá ze 4 částí a je vyroben z plechu.

Nábytek s jasnými liniemi a tvary

Katalog Ikea 2021 novinky Křeslo Lisabo ze dřeva v klasickém stylu

Skandinávský šik: takto lze popsat židle a jídelní stůl v kolekci Lisabo. Jídelní stůl, vyrobený z postranního motivu pohodlí celé rodiny, nabízí dostatek prostoru pro rozsáhlé večeře i pro zábavné stolní hry. Židle jsou stabilní a vyrobené z masivního dřeva. Všechny kusy nábytku mají mírně zaoblené hrany a jsou ideální pro rodiny s malými dětmi.

Kuchyňský systém Kungsfors pro hobby kuchaře

Katalog IKEA 2021 kuchyně s policovým systémem Kungsfors openem

Kuchyňský systém „Kungsfors“ v kombinaci s novými kuchyňskými spotřebiči z řad „Adrätt“ a „Särdrag“ a zásuvkami „Vårsta“ z nerezové oceli tvoří moderní uspořádání varného prostoru. Díky poličkám Kungsfors mají amatérští kuchaři vše po ruce. Design dovedně kombinuje prvky stylu venkovského domu s prvky moderního průmyslového vzhledu. Konečný výsledek je působivý.

Nová sada nádobí pro slavnostní příležitosti a každodenní život

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje kolekci nádobí Gladelig

Pryč jsou doby, kdy jsme jednu sadu nádobí používali pro každodenní život a druhou pro zvláštní příležitosti. Se sérií „Gladelig“ přináší Ikea sadu, kterou lze použít pro každodenní i slavnostní účely. Talíře, šálky a mísy fascinují vzhledem porcelánového kameniny a zdánlivě skutečným řemeslným zpracováním. Je těžké uvěřit, že se jedná o sériovou výrobu a ne o historické dědictví. Nádobí lze díky neutrální šedé barvě vždy přepracovat.

Klasika dostává nový vzhled

Katalog Ikea 2021 Regálový systém Ivar v průmyslovém vzhledu

Regálový systém „Ivar“ je již dlouho považován za skutečnou klasiku a je mezi fanoušky značky velmi oblíbený. Nyní dostává nový vzhled a ukazuje se svými příhradovými dveřmi v minimalisticko-industriálním stylu. Dveře skříně byly vyrobeny novým výrobním postupem. U této metody je odpad omezen na naprosté minimum.

Křeslo Fröset: Nová výrobní metoda minimalizuje použití materiálů

Křeslo Froset ze dřeva s moderním designem

Křeslo „Fröset“ fascinuje milovníky skandinávského životního stylu nejen minimalistickým designem, ale také chytrým pojetím. Protože křeslo bylo vyrobeno novým výrobním procesem, ve kterém bylo možné omezit ztráty materiálu na minimum. Tímto způsobem se švédskému výrobci podařilo snížit výrobní náklady a minimalizovat dopad na životní prostředí.

Dřevěné křeslo Froset z nového katalogu Ikea

Křeslo má jednoduchý tvar typický pro Ikea a je k dispozici ve třech barvách, vzhledu přírodního dubového dřeva, červené a černé. Lze jej kombinovat prakticky se všemi stoly.

Kuchyňský systém Enhet: pestrý kuchyňský program pro pronajaté byty

Čistá příroda Kuchyně Enhet ve vzhledu dubového dřeva

Nová modulární kuchyně Enhet je univerzální řada kuchyní pro malé místnosti a nájemní byty. Lze jej rychle a snadno sestavit a nabízí dokonalé prostorové řešení pro každého, kdo chce větší flexibilitu v každodenním životě.

Hlavní prvky Ikea 2021 Kuchyňský úložný systém Enhet v červené barvě pro retro vzhled

Součástí kuchyňské řady jsou policové systémy Enhet, kde lze dekorativně skladovat nádobí, příbory, mikrovlnné trouby nebo koření. Police jsou k dispozici v bílé, červené a černé barvě. Mimochodem, jsou také ideální pro použití ve vlhkých oblastech.

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje modulární úložný systém Enhet pro koupelny a kuchyně

Například koupelna – policové rámy řady lze také dovybavit kolečky a posunout dopředu a dozadu.

Domácí doplňky pro větší charakter

Katalog novinek Ikea 2021 nápadů Lättsäld

Vázy Lättsåld jsou mnohem víc než jen vázy, protože je lze použít i jako džbán na mléko nebo karafu. Vázy, které jsou k dispozici ve dvou velikostech a zdobené roztomilými kresbami tučňáků, vypadají nádherně jak jako sólisté, tak ve skupinách.

Nábytek

Katalog Ikea 2021: Nejúžasnější trendy v zařizování švédského obchodu s nábytkem na první pohled

Letos katalog Ikea slaví výročí: Švédský obchod s nábytkem již po sedmdesáté ukazuje své nejnovější kusy nábytku, doplňků a osvětlení. Poštou jej však nikdo nedostává, protože značka klade na udržitelnost velký důraz již několik let. Katalog najdete online na webu Ikea a na pobočkách. Poskytneme vám přehled nových produktů a odhalíme naše oblíbené vybavení.

Katalog Ikea 2021: nábytek v tmavých barvách

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje pohovku Stocksund a policový systém Havsta

V letošním roce udává tón v obývacím pokoji nábytek v tmavých barvách. Komody a policové systémy v antracitové barvě ze série Havsta přinášejí do vašich čtyř stěn průmyslové kouzlo. Pohovka Stocksund uvolňuje obytný prostor a spolu s ratanovou židlí Gamlehut tvoří atraktivní soubor. Křeslo Buskbo také řeže jemnou postavu v obývacím pokoji Ikea. Je vyroben z ručně tkaného ratanu a dodává interiéru nádech eklektiky.

Katalog Ikea 2021: bytové doplňky s boho vzhledem

Katalog Ikea 2021 Přednosti Zrcadlové hinduisty

Zrcadlo hinduistů může efektivně doplnit moderní koncept bydlení z Ikea. Zrcadlo má oválný tvar a rám z bambusu. Díky neošetřenému dřevěnému rámu je zrcadlo trendy. Protože se letos Ikea zaměřuje na udržitelné návrhy, které šetří zdroje.

Katalog IKEA 2021: Protiklady se přitahují

Ikea katalog obývacího pokoje zdůrazňuje a zařizovací nápad pohovka Härlanda

V katalogu Ikea se protiklady přitahují. Konferenční stolek Kägsta fascinuje moderním vzhledem a jasným designovým jazykem a sedací souprava Härlanda v cihlově červené barvě přináší do interiéru elegantní francouzský venkovský dům. Správné osvětlení ještě více zvýrazní interiér: minimalistická stojací lampa ze série Aröd a klasický lustr ze série Äppelviken jsou překvapivě dobrými partnery v oblasti osvětlení.

Katalog Ikea 2021: modernizujte kuchyň levně

Katalog Ikea pro rok 2021 modernizace kuchyně stačí vyměnit přední police Tutemo

Regálový systém „Tutemo“ také dokazuje, že se Ikea stala ztělesněním levné a stylové modernizace. Nabízí levné a stylové řešení do kuchyně. Kombinace lehkých polic, černých podstavců a pracovních ploch z udržitelného dřeva harmonicky zapadne do každého interiéru. Každý si tak může sestavit svou vysněnou kuchyň jednotlivě a později ji dodatečně vybavit.

Katalog Ikea 2021: bambus jako udržitelný materiál

Katalog IKEA upozorňuje na vybavení jídelny 2021 tmavým jídelním stolem Skogsta a konzolovým deštníkem Knixhult z bambusu

Nová kolekce Ikea se zaměřuje na udržitelnost. Není tedy divu, že nový konzolový deštník „Knixhult“ je vyroben ze zbylého bambusu. Každý konzolový slunečník získá jedinečný vzhled a upoutá pozornost každého svým proutěným dílem. Efektivní osvětlení lze spárovat s jídelním stolem „Skogsta“ a židlí „Yngvar“.

Katalog Ikea 2021: neutrální barevná paleta

Katalog Ikea novinky Rozkládací pohovka Frihetta pro tři osoby

Stylový interiér za málo peněz? Ikea ve svém novém katalogu ukazuje, jak to udělat. Neutrální paleta barev šikovně skrývá známky používání a ponechává dostatek prostoru pro efektní dekorace. Nábytek v neutrálních barvách, jako je rozkládací pohovka Frihetta, lze vždy přepracovat pomocí dekorativních polštářů a textilu. Třísedačka mimochodem nabízí nejen místo k sezení, ale i k lenošení. Obývací pokoj nebo skříňku lze během chvilky proměnit v pokoj pro hosty.

Stínidla se sochařským vzhledem

Stínidla Nävlinge z nového katalogu Ikea 2021 v bílém obývacím pokoji

Pokud je interiér jednoduchý, dodávají stínidla charakter. Stínidla ze série Nävlinge lze seskupit do skupin po dvou nebo třech a tvoří okouzlující puristické soubory nad konferenčním stolkem Kragsta. Stoličky Sandared, které inspirují přirozeným vzhledem, pomáhají, aby bílý obývací pokoj nepůsobil příliš sterilně a chladně.

Prostorově úsporné jídelní stoly ve skandinávském stylu

Katalog Ikea 2021 Voxvlöt jídelní stůl ve skandinávském stylu

Prostorově úsporné jídelní stoly nabízejí tolik prostoru, kolik rodina potřebuje. Například nový jídelní stůl Voxlöv z bambusu, který nabízí dostatek sezení pro 6 osob, je ryze skandinávský. Alternativa k vytažení se ukazuje jako skvělá aktualizace. Stůl Rönninge boduje pomocí vysouvacího mechanismu, takže se na něj pohodlně posadí až osm lidí. Útulným večerům s přáteli tedy nic nestojí v cestě.

Klasika s moderním nádechem do ložnice

IKEA live samozřejmě nový katalog postele TUFJORD

Nová postel Tufjord, která bude v obchodech k dispozici od října, je klasicky krásná a přesto moderní. Zelená postel s čalouněným rámem postele a čelem vyzařuje sofistikovanost a útulnost a harmonicky se mísí s nábytkem v moderním venkovském stylu.

Více úložného prostoru v ložnici díky novému systému Boaxel

Katalog Ikea 2021 novinek Systém úložných prostorů Boaxel pro ložnice

Nový organizační systém Boaxel šetří místo a nabízí určitou míru flexibility, pokud jde o design. Je to perfektní koncept úložného prostoru pro rodiny s malými dětmi a pro nájemníky. Protože tento chytrý systém úložného prostoru jde ruku v ruce s každou změnou místnosti a lze jej sestavit podle vlastních potřeb a prostorových podmínek. Boaxel se skládá ze 4 částí a je vyroben z plechu.

Nábytek s jasnými liniemi a tvary

Katalog Ikea 2021 novinky Křeslo Lisabo ze dřeva v klasickém stylu

Skandinávský šik: takto lze popsat židle a jídelní stůl v kolekci Lisabo. Jídelní stůl, vyrobený z postranního motivu pohodlí celé rodiny, nabízí dostatek prostoru pro rozsáhlé večeře i pro zábavné stolní hry. Židle jsou stabilní a vyrobené z masivního dřeva. Všechny kusy nábytku mají mírně zaoblené hrany a jsou ideální pro rodiny s malými dětmi.

Kuchyňský systém Kungsfors pro hobby kuchaře

Katalog IKEA 2021 kuchyně s policovým systémem Kungsfors openem

Kuchyňský systém „Kungsfors“ v kombinaci s novými kuchyňskými spotřebiči z řad „Adrätt“ a „Särdrag“ a zásuvkami „Vårsta“ z nerezové oceli tvoří moderní uspořádání varného prostoru. Díky poličkám Kungsfors mají amatérští kuchaři vše po ruce. Design dovedně kombinuje prvky stylu venkovského domu s prvky moderního průmyslového vzhledu. Konečný výsledek je působivý.

Nová sada nádobí pro slavnostní příležitosti a každodenní život

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje kolekci nádobí Gladelig

Pryč jsou doby, kdy jsme jednu sadu nádobí používali pro každodenní život a druhou pro zvláštní příležitosti. Se sérií „Gladelig“ přináší Ikea sadu, kterou lze použít pro každodenní i slavnostní účely. Talíře, šálky a mísy fascinují vzhledem porcelánového kameniny a zdánlivě skutečným řemeslným zpracováním. Je těžké uvěřit, že se jedná o sériovou výrobu a ne o historické dědictví. Nádobí lze díky neutrální šedé barvě vždy přepracovat.

Klasika dostává nový vzhled

Katalog Ikea 2021 Regálový systém Ivar v průmyslovém vzhledu

Regálový systém „Ivar“ je již dlouho považován za skutečnou klasiku a je mezi fanoušky značky velmi oblíbený. Nyní dostává nový vzhled a ukazuje se svými příhradovými dveřmi v minimalisticko-industriálním stylu. Dveře skříně byly vyrobeny novým výrobním postupem. U této metody je odpad omezen na naprosté minimum.

Křeslo Fröset: Nová výrobní metoda minimalizuje použití materiálů

Křeslo Froset ze dřeva s moderním designem

Křeslo „Fröset“ fascinuje milovníky skandinávského životního stylu nejen minimalistickým designem, ale také chytrým pojetím. Protože křeslo bylo vyrobeno novým výrobním procesem, ve kterém bylo možné omezit ztráty materiálu na minimum. Tímto způsobem se švédskému výrobci podařilo snížit výrobní náklady a minimalizovat dopad na životní prostředí.

Dřevěné křeslo Froset z nového katalogu Ikea

Křeslo má jednoduchý tvar typický pro Ikea a je k dispozici ve třech barvách, vzhledu přírodního dubového dřeva, červené a černé. Lze jej kombinovat prakticky se všemi stoly.

Kuchyňský systém Enhet: pestrý kuchyňský program pro pronajaté byty

Čistá příroda Kuchyně Enhet ve vzhledu dubového dřeva

Nová modulární kuchyně Enhet je univerzální řada kuchyní pro malé místnosti a nájemní byty. Lze jej rychle a snadno sestavit a nabízí dokonalé prostorové řešení pro každého, kdo chce větší flexibilitu v každodenním životě.

Hlavní prvky Ikea 2021 Kuchyňský úložný systém Enhet v červené barvě pro retro vzhled

Součástí kuchyňské řady jsou policové systémy Enhet, kde lze dekorativně skladovat nádobí, příbory, mikrovlnné trouby nebo koření. Police jsou k dispozici v bílé, červené a černé barvě. Mimochodem, jsou také ideální pro použití ve vlhkých oblastech.

Katalog Ikea 2021 zdůrazňuje modulární úložný systém Enhet pro koupelny a kuchyně

Například koupelna – policové rámy řady lze také dovybavit kolečky a posunout dopředu a dozadu.

Domácí doplňky pro větší charakter

Katalog novinek Ikea 2021 nápadů Lättsäld

Vázy Lättsåld jsou mnohem víc než jen vázy, protože je lze použít i jako džbán na mléko nebo karafu. Vázy, které jsou k dispozici ve dvou velikostech a zdobené roztomilými kresbami tučňáků, vypadají nádherně jak jako sólisté, tak ve skupinách.