Nábytek

Jedinečné konferenční stolky z masivního dřeva od Rotsen Furniture

Konferenční stolek z recyklovaného dřeva, kombinace plexiskla, červená

To, co na této společnosti nejvíce obdivujeme, je jejich poslání zůstat šetrný k životnímu prostředí. Vaše neochvějná odpovědnost vůči životnímu prostředí je skvělá. Nábytek Rotsen je americká společnost, která byla založena v roce 2005. Rotsen vytváří nábytek, který obstojí ve zkoušce časem a představuje umělecká díla přírody. Ve světě omezených zdrojů jsou ty jedinečné Konferenční stolky z masivního dřeva alternativa k sériově vyráběným kusům.

Konferenční stolky z masivního dřeva – šetrné k životnímu prostředí a jedinečné

nábytek masivní dřevo rotsen nábytek USA výroba

Konferenční stoly z masivního dřeva rotsen výrobní proces

Každý kus je jedinečný se svou vlastní vadou a charakterem, a proto jsou Rotsenovy kousky tak rozlišitelné. Každý kus nábytku je vyroben ručně a má atraktivní design. Rotsen kombinuje různé kusy dřeva ze zchátralých mostů, starých stodol, padlých a zachovalých stromů s kovem, sklem a plexisklem a vytváří luxusní a jedinečné kusy nábytku.

Konferenční stolky z masivního dřeva pro rustikální vzhled

Konferenční stolky z masivního dřeva mají rustikální, jedinečný vzhled

Jak začal růst nábytek Rotsen, rostla i jeho potřeba zjednodušit výrobu a distribuci. Kvůli požadavkům trhu byla v Miami otevřena malá továrna. Téměř polovina jejich produktů je prodávána na americkém trhu, vyráběná místními pracovníky z Miami a vyrobená z místních zdrojů.

Kolekce nábytku Rotsen

konferenční stolek fatia kovový kmen stromu z masivního dřeva

Teplé, přirozené tvary dřeva, ovlivněné přírodou, jsou smyslně organické. the Konferenční stolky z masivního dřeva vneste do domu kousek přírody. Podívejte se na tuto fascinující kolekci a vyberte si své oblíbené.

Konferenční stolek Tela

     konferenční stolek tela z masivního dřeva s dřevěným zrnem

Krása dřeva

krájet konferenční stolek kufr stromu za sklem

nízký a hranatý

Konferenční stolek z recyklovaného dřeva pequi, organická krása

Konferenční stolek Oitis se skleněnou deskoukonferenční stolek oitis kovový skleněný masivní kus

Bludištěbludiště konferenční stolek sklo šedé kusy dřeva

ManteigaKonferenční stolek z masivního dřeva manteiga Konferenční stolky z masivního dřeva s červenou skleněnou deskou živá hrana stolu z recyklovaného dřeva kovová černá konferenční stolek mandala design dřevěná kulatá skleněná deska konferenční stolek z masivního dřeva jacaranda rustikální Konferenční stolky z masivního dřeva ferpas rotsen nábytek Konferenční stolek ferpas design masivní kulatý konferenční stolek z recyklovaného dřeva masivní červená zábavná kolo konferenční stolek červené nohy z plexiskla z masivního dřeva konferenční stolek sekvoje hliník kazit dřevo zrno Konferenční stolky z masivního dřeva s kovovými červenými nohami konferenční stolek z masivního skla bludiště hnije Konferenční stolek z masivního dřeva ořechového plexiskla konferenční stolek cilindro kmeny stromů skleněná deska Konferenční stolek z masivního dřeva chapa špičkový moderní konferenční stolek brasilia dřevo černá noha křivky Konferenční stolek z regenerovaného dřeva, hranatá skleněná deska

konferenční stolek z masivního dřeva toco, nízko rustikální