Nábytek

Italský designový nábytek s minimalistickou povrchovou úpravou

Knit-pohovka-v-tmavě-modré-od-Enrico-Cesana

Určitě je středobodem každého obývacího pokoje, a tím je pohovka. Posadíte se a položíte svůj nápoj na nízký domino konferenční stolek, narovnáte oči a uchopíte obrazovku na trendovém odkládacím stolku. Knihy majitele představují jeho preference a v současné době jsou na dřevěných policích. Po útulných hodinách v obývacím pokoji můžete najít klid v manželské posteli z kůže nebo čalounění. Zní to opravdu hezky, že? Ještě lepší Italský designový nábytek Dobyjte své srdce a využijte tento trendový nádech v designu vašeho obývacího nebo spacího prostoru ještě moderněji a minimalističtěji.

Italský designový nábytek z kolekce My home

Inline-sofa-by-Enrico-Cesana

V centru pozornosti je dnes Italský designový nábytek od předních italských designérů zařazených do kategorie Moje domácí sbírka jsou znakem kvality a modernosti. Měkké minimalistické sedací soupravy z dřevěného rámu, který je potažen nedeformovatelnou polyuretanovou pěnou a podšívkou ze syntetických vláken. Moderní design s čalouněním z kůže nebo měkkých vláken. Enrico Cesana má například šedé a oranžové moduly na čalouněných sedadlech a částech pohovky, stejně jako pohovky, které lze jednotlivě umístit vedle sebe nebo hravě v místnosti a uspořádat jako moduly.

Italský designový nábytek- stoly a police

nižší stůl a domino stůl od Fabia Bortolaniho

Italský designový nábytek S linií minimalistického stylu, která vytváří nadšení, například konferenční stolek Domino z kovových desek s bílou povrchovou úpravou. Na první pohled vypadá tento designový stůl, jako by byl vyroben z karet nebo domina. Toto je originální nápad od designéra Fabia Bortolaniho. Moderní police a policové systémy jsou buď připevněny ke zdi, nebo jsou navrženy jako věžové jednotky podle prací ruské architektury K. S. Melnikova. Designér Andrea Lucatello nabízí pomocí svého stolku Ray rovnováhu mezi šikmými a rovnými povrchy.

prostřednictvím: http://www.carlotrevisani.com/

Rolovací postel z koženého čalounění Carlo-Trevisani

Designové postele

Manželské postele se špičkovým čelem, jako postel s pružinovou matrací a se super měkkým čalouněním a moderním designem dodávají každé moderní ložnici nezaměnitelný vzhled. Kryt z lůžka pružinového boxu lze sejmout. Zde jsou některé italské designové postele od předních návrhářů.

čalouněný-manželská postel-od-Carlo-Trevisani-v-hnědé

Long-Island-čalouněná-dvoulůžko-by-Carlo-Trevisani

Šaty-postel-od-Carlo-Trevisani-v-šedé

přes: http://www.enricocesana.it/

Manželská postel-minimalistická-Enrico-Cesana

přes: http://www.myhomecollection.it/

Face-by-Massimiliano-Di-Domenico

Pohovka Enrico Cesana s odnímatelným čalouněním

Pouffi-sofa-by-Enrico-Cesana

Pletená pohovka s odnímatelnou částí

Settle-Collection-My-home-by-Carlo-Trevisani

Settle-my-home-collection-with-blue-shadows

Moje domácí sbírka od Carla Trevisaniho v hnědých tónech

přes: www.architonic.com

Police-desky-úložný-stůl-od-Fabio-Bortolani

Modulové skříně-by-Fabio-Bortolani

minimalistické-modulární-skříně-od-Fabio-Bortolani

Dřevěné police-Babele-by-Fabio-Bortolani

přes: www.miniforms.com

Příborník-by-Andrea-Lucatello

Skleněný stůl od Enrico-Cesana