Nábytek

Inovativní obývací design – hi -tech hudební místnost od CASA

Knihovna nápady pro domácí dekor

Inovativní domácí design se každoročně představuje na designové akci Casa Nova v brazilské Santa Catarině. Během této akce budou mít designéři z celého světa možnost uplatnit svoji kreativitu a ukázat ji světu. Projekty musí odpovídat konkrétnímu tématu. Salvio Moraes mladší a Moacir Schmitt mladší z CASA Design Interiors se zúčastnili Casa Nova 2011 se svým projektem pro hudební místnosti a soutěž okouzlili svou vynikající chutí a originalitou.

Inovativní domácí design pro soukromý prostor

Inovativní obývací design - hi -tech hudební místnost od CASA

Soukromé místnosti jsou pravidelně označovány jako hudební místnosti, které podle akustického, uměleckého a – je -li k dispozici – instrumentálního vybavení, slouží k tomu, aby umožnily práci zpěvákům nebo hudebníkům. Koncept této místnosti inspiroval designéry. Základní myšlenkou projektu tedy bylo a inovativní domácí design, takže funkce místnosti je umístěna v popředí. Designéři chtěli zřídit moderní soukromou místnost tak, aby si lidé mohli odpočinout a hlavně si užít hudbu. Pro poslech hudby jste vytvořili obzvláště příjemnou a jedinečnou atmosféru.

Vícebarevný inovativní design bydlení pro lepší náladu

aktuální nápady zařizování hudební studio

Vícebarevné a rozmanité dekorace dodávají hudební místnosti ještě veselejší náladu. Nábytek v neutrálních tónech kontrastuje s pestrobarevnými stěnami. V hudební místnosti jsou všude k vidění dekorace všeho druhu – elegantní sochy, obrázky, kresby a mnoho dalších uměleckých předmětů souvisejících s hudebním tématem. Inovativní design domu se zabývá hlavním problémem moderního sociálního stresu

Inovativní domácí design s hi-tech systémem

čerstvé nápady zařizování obývací pokoj hudební místnost

Inovativní domácí design je podporován hi-tech systémem světel. Hudební místnost může odrážet náladu. Regálový systém s integrovaným LED osvětlením je patrný na první pohled. Geometrické tvary jsou zvýrazněny romantickým modrým osvětlením. Barva světel LED se může přizpůsobit hudbě a rytmu. K dispozici je dostatek míst, protože se cítíte lépe s přáteli nebo rodinou.

Inovativní domácí design pro všeobecné použití

Umělecká díla nápady pro design hudebních místností

Hudební místnost může kdykoli vyhovět potřebám svého majitele. Podle návrhářů CASA nápady pro inovativní domácí design najít různá využití. Projekt hudební místnosti je vhodný do klubového prostředí nebo na jakékoli místo, kde můžete strávit pár nezapomenutelných hodin s přáteli a rodinou.

Pohodlný a ultramoderní nábytek

Nastavte hudební osvětlení v obývacím pokoji

Velkolepé LED osvětlení v hudební místnosti 

futuristický design knihovna modré osvětlení

Hudební studio – minimalistický nábytek

minimalistický design domácí nápady modrá LED světla

Mimořádné police s dekorací