Nábytek

Inovativní designová lavice absorbuje dešťovou vodu

šetřící vodu designer bank mars architects trendy

Společnost MARS Asia byla pověřena společností BMW Guggenheim Lab s inovativním designem, který bude rozvíjet velká města jiným směrem. the Designová lavice přesvědčuje inovativním konceptem: absorbuje dešťovou vodu prostřednictvím funkčních polštářů. „Vodní lavice“ je přizpůsobivý, modulární systém, který byl navržen podle tradičních představ pohovky Chesterfield. Odráží zvláštní atmosféru soukromého obývacího pokoje.

Designová lavice zaujme svou originalitou a efektivitou

inovativní designér vodní banka mars architekti trendy

Netradiční kus nábytku byl poprvé představen jako prototyp v sérii malých detailů, které kladou důraz na multifunkčnost a udržitelnost v městském plánování. the Designová lavice reaguje na vznik vodní závislosti v městské krajině. „Vodní banka“ činí parky a veřejná prostranství nezávislými na vodě z vodovodu a činí je opět použitelnými, zejména po dešti. Účinný produkt zabraňuje účinkům povodní a sucha. Flexibilní vodohospodářská síť to umožňuje.

Stavba funkční návrhářské lavice

inovativní designová lavička moderní absorbující vodu efektivní

Čistá estetika je inspirována stylem osmnáctého století. Základním materiálem v tomto projektu je recyklovaný polyetylen. Povrch lavičky dostal efekt textury čalounění. Protože se dešťová voda ukládá, vlhkost se snižuje a povrch zůstává suchý a ideální pro pohodlné sezení. Designer Bank je nabízena se třemi různými skladovacími kapacitami – 500, 1 000 a 1 800 litrů. Může být také použit pro jiné městské scénáře. Na zelené plochy se často využívá velké množství přírodních zdrojů. V tomto případě je lavička vhodná pro zahrady nebo skleníky, protože může být použita jako nádrž na vodu. Je to nejlepší řešení pro dětská hřiště a veřejné parky. Pro testovací místo inovativního produktu byla vybrána Bombaj, nejlidnatější město Indie. První vodní nádrže byly instalovány ve dvou parcích po roční prototypové fázi. Spokojení občané říkají, že funkční Designová lavice od MARS Asia absorbuje dešťovou vodu a elegantně zdobí zelené plochy ve městě.

Inovativní posezení za deštivého počasí

návrhářská lavička v trendu bombajů absorbujících dešťovou vodu

Designová lavice se snadno instaluje

moderní designérská banka mars architects absorbuje vodu