Nábytek

Houpací křeslo lehátko „Volo“ pro dva od Sveglio

houpací křeslo-lehátko polštář oranžový rám černý gril

Nábytek v dnešní době stále více zapůsobí úžasnými a praktickými designy. To je také případ modelu, který bychom vám chtěli představit v tomto článku. Zde máme kombinaci dvou nejoblíbenějších kusů nábytku. Design Sveglio je lehátko, které slouží zároveň jako houpací křeslo. Kromě toho nabízí také prostor pro dvě osoby. the Houpací křeslo se jmenuje Volo. Toto slovo je italské a překládá se jako „létám“. A přesně tento pocit svobody získáte, když si u kusu nábytku uděláte pohodlí.

Houpací křeslo-lehátko pro dvě osoby

houpací křeslo-lehátko noc dva lidé rámují bílý světelný řetěz

Působivá lehátko se skládá z kovového rámu z geometrických tvarů. Je nabízen ve čtyřech barvách – černé, stříbrné, bronzové a bílé. Ale nejen barvu rámu lze libovolně zvolit. Čalounění je k dispozici také v různých barvách. Máte tedy na výběr mezi 6 variantami. Výrobci také rádi implementují barvu, kterou jste vybrali pro rám a čalounění, abyste mohli snadno získat správný model pro vaše vnitřní nebo vnější vybavení.

Houpací křeslo-lehátko jako zahradní nábytek

houpací křeslo-lehátko rám bílé kovové čalounění modrá terasa

Každé lehátko je vyrobeno ručně nejlepšími svářeči. Nábytek je vyroben v Kalifornii. Lehátko je proto nejlepší volbou pro váš další doplněk do interiéru nebo exteriéru. Navrhněte si pohodlný salonek a užijte si příjemné chvíle se svým blízkým při romantickém západu slunce, zatímco se budete hýbat ke spánku!

Lehátko na výlet

houpací křeslo chaise longue volo kemp nápad stříbrný karavan

Design lehátka od Sveglio

houpací křeslo lehátko západ slunce relaxace pláž moře sveglio

Rám houpacího křesla pro lenošku

houpací křeslo lehátko pláž nápad nábytek salonek

Navrhl Sveglio.