Nábytek

Exkluzivní design jídelního stolu inspirovaný Newtonovým gravitačním zákonem

design jídelního stolu bocadolobo newton zlatý černý ořech

Boca do Lobo nás opět překvapil. Portugalský výrobce vždy tvrdě pracuje na nových výzvách, nových technikách, materiálech a konceptech a na tomto exkluzivním Design jídelního stolu je skutečné mistrovské dílo. “Newton” je výsledkem okamžiku inspirace Newtonovým gravitačním zákonem. Design představuje přitažlivost sfér, které byly spojeny s jejich hmotou, silou a energií. Tento jídelní stůl dlouhý 2,60 metru má nádherný vzhled a pojme 8 až 10 osob. Vaši hosté by byli ohromeni, kdyby viděli toto mistrovské dílo u vás doma. K tomu slouží techniky jako lití, malování nebo leštění exkluzivní design jídelního stolu použitý. Tento stůl má tři různé povrchové úpravy, které kombinují ořech, burl a mosaz-černo-zlatou, zlatě-myrtovou a černo-ořechovou.

Vynikající design jídelního stolu “Newton”

 jídelní stůl design bocadolobo newton koule černý lak

jídelní stůl design bocadolobo newton gravitační zákon

design jídelního stolu bocadolobo newton myrtle root dřevo zlaté

Černá a zlatá verze

Černý lak, mosazné polokoule pro talíř, vysoce lesklý lak a některé pozlacené kuličky na noze. Kuličky stolu mají zlatou texturu, která připomíná dřevěnou konstrukci.

design jídelního stolu bocadolobo zlaté černé ořechové dřevo

Myrtová zlatá verze

Pozlacené mosazné koule s vysoce lesklým lakem tvoří základ a na vrchol bylo použito kořenové dřevo z myrty.

jídelní stůl newton bocadolobo zlaté mosazné koule jídelní stůl design bocadolobo myrta mosaz zlaté koule myrtová zlatá verze jídelního stolu boca do lobo

jídelní stůl bocadolobo myrtová-zlatá deska stolu

Ořešáku černého

Koule z černé mosazi s vysoce lesklým lakem na podstavci, horní část je dýhována leštěným ořechovým bukovým leskem a zakončena vysoce lesklým lakem.

kořenový ořech, dřevo, černý lak, design jídelního stolu jídelní stůl newton moderní černý ořech dřevo černé leštěné jídelní stůl top newton bocadolobo černý ořech

A další speciální design jídelního stolu od Boca do lobo – Bonsai

Nádherný kus, trojrozměrný umělecký předmět inspirovaný přírodními tvary, jako by silueta stromu náhle vykrystalizovala na vzácný kus nábytku. Struktura dřevěného materiálu je viditelná přes průsvitný odstín deštného pralesa – vlastní barevný vysoce lesklý lak od Boca do lobo.

design jídelního stolu bocadolobo bonsai deštný prales barevný fazetovaný

bonsai jídelní stůl bocadolobo zelený odstín

design jídelního stolu bocadolobo napětí dřevo lesklý lak zelený

fortuna zlatý design bocadolobo z masivního dřeva zlatý jídelní stůl fortuna bocadolobo textura dřeva