Nábytek

Důležité rady pro moderní zahradní design

Květinová zahrada s vodopádem

Rostliny jsou pro vzhled zahrady rozhodující. Tradičně je zahrada rozdělena na dvě – jedna oblast je osázena trávou a jedna oblast – květinami. Pokud to velikost zahrady dovolí, můžete plánovat i atraktivní keře nebo ovocné stromy. Bohatý výběr druhů rostlin ponechává majiteli mnoho možností, z nichž si může vybírat. the moderní zahradní design  je vzrušující a zajímavý.

Moderní zahradní design je potěšením

exotický-japonský-zahradní kámen

Pokud si chcete zařídit zahradu, měli byste se snažit vybrat rostliny na základě klimatických podmínek. Při terénních úpravách je vhodné rozdělit rostliny na dvě – jedna skupina, která potřebuje přímé sluneční světlo a druhá preferující stín. Důležitou roli hrají také půdní podmínky a další požadavky na umístění. Rostliny by se neměly navzájem přerůstat, proto se informujte o jejich velikosti růstu.

Moderní zahradní design – blízký přírodě a útulný

malý zahradní květinový dřevěný hrnec

Zamyslete se nad tím, kolik volného času na to máte moderní zahradní design mít. Pokud nemáte čas na výběr mnoha různých druhů rostlin, je lepší se vyhnout větší péči – keře obecně vyžadují méně jídla a vytvářejí útulné a známé prostředí.

Zahrada s keři a květinami

Květná zahrada kamenná cesta

Ochranná střecha ochrání vaši zahradu před nepřízní počasí. Dejte tedy podobné rostliny do skupin stejného druhu, aby střecha dávala smysl. Vybudujte pevnou a trvanlivou konstrukci, nejlépe ze dřeva, a zakryjte ji tkaninou. Než zasadíte zahradu, musíte si naplánovat přístup k domu, zahradu a sedadlo. Desky nebo schody z přírodního kamene přispívají k celkovému obrazu. Pohodlná lehátka a zahradní stůl, gril a další venkovní nábytek vám to umožní moderní zahradní design užívat si.

malé stromy-zahradní kameny

Zelená zahrada a moderní venkovní nábytek

Zelený zahradní venkovní nábytek

Moderní zahrada v japonském stylu

moderní zahradní design-kameny-japonský styl

Design od malička zahrada

Zahradní vchodové stromy

16 kroků k vytvoření japonské zahrady

5 základních tipů pro moderní zahradní design doma