Nábytek

Designové křeslo s pouf – čalouněné křeslo Polifemo od Adrenalina

designové křeslo polifemo adrenalina černé polyuretanové čalounění

Obrovská, neobvyklá socha stoupá jako kyklop se svým jedinečným LED okem. Toto je nový Designové křeslo Polifermo, navrhla Simone Micheli pro Adrenalinu. Epické jméno, které všem připomíná děsivé homérské postavy ze starověku, ale v moderní verzi může být vždy excentrickým a zábavným společníkem na cestách.

Designové křeslo s opěradlem

POLIFEMO adrenalin bílá polyuretanová LED světelná opěrka

Opticky naprosto úchvatné křeslo Polifemo vás nenechá lhostejnými. Má zajímavý a vizionářský tvar, doplněný modrým nebo červeným LED okem na vysokém sloupku, který slouží jako opěradlo.

Designové křeslo “Polifemo”

designové křeslo polifemo adrenalinová led lampa

Kovový rám je polstrovaný polyuretanem a vyplněn Fiberfilem. Zářící „oko“ v křesle je poháněno LED světlem (standardní barva modrá, červená barva na vyžádání) s připojením napájení 220 V integrováním kabelu ve spodní části křesla. Čalounění není odnímatelné. Můžete si ale vybrat z řady barev, jako jsou tyto fantastické, letní a živé jahodové motivy.

Pohodlí pro tělo

designové křeslo polifemo adrenalina pu kůže bílý polyuretan

K dispozici je také pouzdro Polifemo – malý válec s kovovým rámem, rovněž lemovaný výplní z vláken a pokrytý jedním z výše uvedených čalounění z látky nebo kůže a v široké škále barev.

Křeslo s polyuretanovým polstrováním

Čalouněné křeslo polyuretanové bílé LED oční světlo

Toto designové křeslo je fantastické pro avantgardní a neobvyklé obývací pokoje v soukromých domech nebo televizních studiích, v hudebních klubech nebo buticích a obchodech. Všude tam, kde jsou vyžadovány vizuální efekty a překvapivé akcenty.

LED světlo na opěradle   

Polyuretanová čalouněná židle polifemo bílá adrenalin

Jahodový motiv  designové křeslo pouf polifemo adrenalina čalounění jahodovým vzorem designové křeslo polifemo adrenalin červený jahodový vzor Polifemo látkové čalounění křesla zelené designové křeslo polifemo adrenalina textil žlutá designové křeslo polifemo opěradlo adrenalinu