Nábytek

Designové křeslo potažené džínem – kreativita v celé své kráse

dvoumístné pohovky konferenční stolek knihovny

Ukážeme vám nápad, pro který je nový koncept Designové křeslo představuje. Originalitu lze vyjádřit nejen kreativní formou, ale také neobvyklými kombinacemi materiálů.

Designové křeslo inspirované středověkým nábytkem Křeslo fotogalerie dřevěná podlaha

 Nábytkářská společnost Moderní Zuo představil jeden Designové křeslo, který byl ovlivněn architekturou středověku. Těžko uvěřit, ale je to pravda – konstrukce křesla Winchester byla inspirována tradičním nábytkem ze středověku. Možná proto židle vypadá okouzlující a vznešená. Moderní prvek v designu je denim, který zakrývá křeslo. Eklektická směs stylů promění ušlechtilý kus nábytku ve skutečný poutač. Vysoké opěradlo podporuje lidské tělo – po dlouhém dni v práci si můžete opravdu odpočinout a odpočinout si. Křeslo, které je podpořeno kovovou konstrukcí, se zdá být pevné a stabilní – ideální do čtecího koutku nebo dokonce do skříně. Rustikální nábytek bude těžit z designu. Proč nedat vedle křesla malý dřevěný odkládací stolek? Pak už stačí jen malá polička na knihy a kovová lampa a je zřízen útulný čtecí koutek. Pokud usilujete o eklektický interiér s moderním vzhledem, lze jako akcent použít křeslo Winchester. Odpovídající stojací lampy doplní celkový vzhled.

Designové křeslo Winchester – úspěšná kombinace stylů

rustikální eklektický mix stylů stěn

Křeslo je součástí série Winchester – včetně pohovky a křesla. Kusy nábytku lze vzájemně kombinovat. Denim je spojovací prvek. Super trvanlivý a pevný, tato tkanina se také velmi snadno udržuje. Čalounění je snadno omyvatelné a zachová si svůj dobrý vzhled i po čase. Nohy židle jsou vyrobeny ze 100% chromu. Kov dodává designu moderní nádech. Chrom a denim v kombinaci se středověkou konstrukcí dávají Designové křeslo jedinečný vzhled.

Křeslo s čalouněním z denimu

vysoký opěrák chromového kovového rámu

Křeslo s područkami

Kovový rám opěradla opěradla

Stále ve sbírce – dvoumístná pohovka

dvoumístné sedací soupravy denimové tašky čalouněné polštáře

Designové křeslo HUSK ve třech verzích – vnitřní, venkovní a židle