Nábytek

Buková nástěnná jednotka – výhody a skvělé nápady pro design interiéru

Nápady na bukové nástěnné jednotky

Nástěnná jednotka, známá také jako prodlužovací stěna, je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v obývacím pokoji. Je to obvykle první věc, která vám padne do oka při vstupu do místnosti. Z tohoto důvodu má velký význam velikost, výběr barvy a provedení. K dispozici jsou vám mimo jiné různé druhy dřeva. Měli byste si vybrat tento v závislosti na atmosféře, kterou chcete dosáhnout. Nástěnná jednotka z přírodního dřeva je ideální pro dosažení útulného stylu venkovského domu, a proto je kromě vysokého lesku stále oblíbenější. Bukové dřevo však lze zpracovávat různými způsoby, takže a Buková nástěnná jednotka musí být nejen rustikální, ale také vyzařovat moderní, purismus a minimalismus.

Buková nástěnná jednotka ve dvou verzích

Nástěnná jednotka ze světlého buku

Bukové dřevo je obvykle lehké dřevo, pokud se nejedná o strom starý více než 100 let. Z tohoto důvodu je velmi vhodný pro výrobu nábytku. Buková nástěnná jednotka zajišťuje, že váš obývací pokoj stále vypadá jasně a přátelsky. Tmavší varianta, která, jak jsem řekl, je vyrobena ze starších stromů, se nazývá buk červený. Díky zrnu a červenohnědé barvě je velmi populární. Přestože se jedná o masivní a stabilní dřevo, v podobě nástěnné jednotky není nijak nemotorné ani těžkopádné. Bukové dřevo má odolný povrch, takže si ze své bukové nástěnné jednotky budete užívat opravdu dlouho.

Buková nástěnná jednotka – designová otázka

Wonwand-Cubus-7

Pokud jde o design, máte z čeho vybírat. Protože na to existuje nespočet variant. Ať už hotové jako sada nebo v jednotlivých částech pro individuální design – vše je součástí. Skvělým příkladem bukové stěnové jednotky je řada Cubus od Tým 7. Zde lze nástěnnou jednotku individuálně navrhnout volným výběrem jednotlivých částí. Pro každý kus jsou nabízeny různé druhy dřeva, včetně buku a buku červeného srdce. Existují také další nádherné modely v klasickém i moderním provedení Dřevěný nábytek.

Ušlechtilá buková stěnová jednotka od Woody Möbel

Buková nástěnná jednotka s dřevěným nábytkem

Pomocí různých příkladů bychom chtěli ilustrovat, jakou skvělou atmosféru má buková stěnová jednotka a jaké styly dokáže vyzařovat. Tento praktický kus nábytku z tohoto druhu dřeva si zaručeně zamilujete. Následující nápady interiéru by vás také měly inspirovat a pomoci vám se zařizováním obývacího pokoje. Nástěnnou jednotku můžete použít i pro jiné místnosti. Navrhněte například přátelskou ložnici nebo pokoj pro mládež ve světlých, teplých barvách a přidejte spoustu úložného prostoru prostřednictvím skříní, přihrádek nebo vitrín, stejně jako styl pomocí vhodné nástěnné jednotky z buku. Bavte se vzhledem a samozřejmě úspěchem při výběru nástěnné jednotky!

Individuální provedení nábytku Woody

Bukový díl-masivní dřevěný nábytek

Cubus-wall-unit-by-team-7

bright-ambience-cubus-7

futuristická stěnová jednotka-provedení-masivní

Nástěnná jednotka s posuvnými dveřmi z buku

Buková nástěnná jednotka v lehké povrchové úpravě

minimalistický design z bukového dřeva