Mudry

Surya Mudra – Jak dělat kroky a výhody

Mudry mají hluboký účinek na naše tělo, duši a mysl. Je známo, že mají léčivé vlastnosti, díky nimž jste nejen zdravější, ale také prodlužujete životnost. Je známo, že mudry mají přirozené léčivé vlastnosti, které jsou každý den mnohem lepší než léky, které v dnešní době polykáme. Život je v současné době tak stresující, že nemusíte myslet na své zdraví. Zdraví se v dnešní době stalo poslední prioritou. A všechno ostatní, jako je kariéra, peníze a všechny další materialistické věci, se staly mnohem důležitějšími.

Surya Mudra Jak dělat kroky a výhody

To vše si tedy zásadně vybírá daň na našem zdraví. To je hlavní důvod, proč přichází tolik zdravotních problémů a tak závažných nemocí. Dříve jsem si jistý, že by někdo o takových chorobách ani neslyšel. Mudra je tedy velmi zdravé a udržitelné cvičení, které může vašemu zdraví přinést magické změny. Každý vám tedy v dnešní době radí cvičit mudru, abyste vedli zdravý a udržitelný životní styl.

Surya Mudra -Přehled:

V naší indické historii existuje řada důležitých mudrů. Všechny mudry mají velmi hluboký význam. Jsou určeny k uzdravení nebo opravě některých nebo jiných částí těla. Buď uzdraví jakoukoli část těla, nebo se postarají o některé zdravotní problémy. Některé mudry mají také pečovat o vaše duševní problémy. Jsou určeny k posílení vaší vnitřní sebedůvěry a posílení vaší paměti.

Jednou tak velmi důležitou mudrou je surya mudra. Surya mudra, což znamená, že slunce je známo, že redukuje element země z vašeho těla. na oplátku tedy dělá to, že zvyšuje element ohně ve vašem těle. Možná si teď říkáte, co můžete dělat se zvýšeným ohnivým elementem ve vašem těle ??? Dovolte mi, abych vám řekl, co dělat se zvýšeným elementem ohně ve vašem těle. Oheň je jako katalyzátor. Může zvýšit, nebo bych mohl říci, usměrnit sílu vašeho vnitřního těla. Zrychluje celý váš vnitřní proces. Je ideální pro ty lidi, kteří jsou trochu líní a letargičtí. Tato mudra je rozhodně upevní, pokud jde o jejich aktivitu, tempo a všechno.

Surya Mudra Význam, kroky a výhody:

Zjistíme význam Surya Mudra:

Jak jste si dříve přečetli, pouze Surya mudra je spojena se sluncem. Je to tedy jako posilovač energie. Ale víte o jednom z dalších hlavních přínosů Surya mudry. Řeknu vám to. Surya mudra je známá jako jedna z hlavních a životně důležitých mudr, které pomáhají při hubnutí. Věří se, že v případě, že budete pravidelně cvičit tuto mudru, budete si moci užít redukovanou hmotnost během chvíle. To je velmi užitečné pro ty, kteří chtějí snížit váhu od věků, ale nejsou příliš úspěšní.

V dnešní době existují různé zdravotní problémy, jak je uvedeno výše. Pracovní místa na pracovišti jsou na vzestupu a fyzické aktivity se snižují jako cokoli jiného. I celý proces se stává stále více mechanickým. Proto je nutné, abyste většinu času jen seděli na svém místě. Neexistuje žádný pohyb a žádný pohyb. Sezení na jednom místě a žádný pohyb může způsobit nárůst tukových zásob. Díky tomu budete opravdu tlustí a nezdraví. A nárůst hmotnosti může vést k řadě zdravotních problémů. Je třeba poznamenat, že obezita je hlavní příčinou zdravotních komplikací. Proto je naléhavě nutné zkontrolovat vaši váhu a postarat se o sebe, než se věci opravdu stanou ošklivé a mimo kontrolu.

Jak provést Surya Mudra:

Od té doby jste možná všichni pochopili význam Surya mudry. Všichni víme, jak je to důležité. Všichni byste tedy mohli být v pokušení to udělat. ale možná si říkáte, jak na to. Nebojte se. Provedeme vás podrobnými kroky, jak tuto Surya mudru provést.

1. Zkuste si sednout do pohodlné polohy. Můžete se buď pokusit sedět v padmasaně nebo v polovině lotosové polohy. Ujistěte se, že jste plně v pohodlí. Také se posaďte na podložku, ne přímo na podlahu. Věří se, že pokud sedíte na podložce, podlaha vydává nějaký druh záření, které není dobré pro vaše zdraví. Jednoduše si vezměte lehký koberec nebo podložku a proveďte mudru mudrců pouze tím, že na ni sedíte.

2. Můžete to udělat v jakékoli poloze, která vám vyhovuje. Můžete si buď sednout, nebo můžete stát rovně. Ujistěte se, že jste v této pozici pohodlní.

3. Držte ruce před sebou.

4. Ohněte prsteníky každé ruky tak, aby špička prsteníčku měla kopat váš palec.

5. Nyní jemně zatlačte prsteníkem palcem o kousek níž.

6. Zajistěte, aby ostatní prsty byly roztaženy rovným způsobem.

To bylo všechno o tom, jak udělat Surya mudru. Není to jednoduché, lidi????

Výhody Surya Mudra:

Zde budeme hovořit o mnoha výhodách Surya mudry. Podrobně jsme viděli, že Surya mudra je opravdu prospěšná pro mysl i tělo. podívejme se na některé krátké body pokrývající jeho přednosti

1. Produkuje v těle teplo. Takže když vám je v mrazivém počasí zima, zkuste to.

2. Tím se ve vašem těle zrychlí metabolismus.

3. Pomáhá při trávení ve vašem těle.

4. Snižuje obsah tuku ve vašem těle.

Surya Mudra Tipy a triky:

Po podrobném studiu o Surya mudře můžete být všichni nadšení a nadšení. Ale řeknu vám, že to všechno můžete udělat 3krát denně po 15 minutách. Ujistěte se, že udržujete pouze jednu hodinu před jídlem.