Mudry

Mukula Mudra – Jak dělat kroky a výhody

Mukula mudra! Jmenuje se také jako „mudra rukou zobáku“ je extrémně jednoduchá mudra, která se provádí pro různé fyzické a duševní výhody. Představuje květ lotosového květu. Měří se jako jediná ze všech účinných jógových mudr. Může to být také účinný léčebný nástroj. Mukula mudra je umístěna na orgánu, jinak část těla, která bolí nebo je namáhána. Směřuje energii na přesnou část. Tato mudra je energetická a uklidňující mudra.

Mukula Mudra Jak dělat kroky a výhody

Význam, kroky a výhody Mukula Mudra:

Zde dostupný článek se týká držení těla Mukula Mudra plus podrobností o významu, krocích a výhodách a navíc pokyny ke sledování pomocí obrázků.

Význam Mukula Mudra:

Mukula znamená Bud. Jakmile se všech pět prstů spojí a dotknou se navzájem na špičce, získáme Mukula hasta. Mukula mudra je navíc pojmenována jako zobáková ruční mudra. Provedení této mudry určené k nemocnému orgánu jinak oblast nabídne okamžité výsledky. Mukula Mudra pomáhá nasměrovat energii do náročné oblasti.

Jak provádět mudru mudru nebo mudru zobáku:

Mukula mudra by měla být cvičena v sedě. Nikdy neprovádějte tuto mudru bosýma nohama a nedotýkejte se země. Posaďte se na jógovou podložku / postel nebo židli.

Metoda 1:

V tomto musí praktikující spojit špičku pěti prstů, aby vytvaroval zobák. Praktikující za minutu vytvoří znalosti na špičce zobáku energii? V současné době může tuto energii předat jakékoli části těla, která vyžaduje vytvrzení. Jedinec potřebuje pouze kontaktovat tuto část a vizualizovat energii proudící do příslušné části těla.

Metoda 2:

Držte tuto mudru o 5 minut dříve než každé jídlo. Tím se odstraní toxiny a vyčistí čakry. později než při provádění této mudry se člověk bude cítit revitalizovaný.

Provádějte každý den po dobu nejméně 5-10 minut. Položte čtyři prsty na palce a konečky prstů položte na část těla, která touží po extra energii. Proveďte to každou rukou. Jednejte podle potřeby, jinak 5krát denně po dobu 5 minut.

Každá zdravotní porucha, nad spoustou nedefinovatelných bolestí, je příčinou, protože individuální elektrické pole je také slabé.

1. Ledviny: Položte prsty obou rukou na dva palce přes pas na zádech.

2. Plíce: nastavte prsty na pravou stranu plus levou stranu, pokud jde o 2 palce pod klíční kostí.

3. Močový měchýř: Položte prsty obou rukou vpravo spolu s levou stranou břicha, přiléhající k stydké kosti.

4. Žaludek: Prsty obou rukou dejte rovně pod hrudní kost.

5. Střeva: Položte prsty jedné ruky na pupek a zprava doleva nakreslete kruh, který se postupně zvětšuje (jako spirála).

6. Slezina plus slinivka: Položte pravou ruku na dolní konec hrudní kosti – levou rukou 21krát pohlaďte přes konce žeber na levé straně, protože pokud byste se chtěli šklebit na zápalku.

Výhody Mukula Mudra:

  • Tato mudra směřuje energii tam, kde je vyžadováno vytvrzení.
  • Obnovuje koncentraci a posiluje meditační sílu.
  • Provedení této mudry pomáhá každé části těla obnovit její přirozenou sílu.
  • Tato mudra funguje jako laserový paprsek na přehnané části těla.
  • Zklidňuje mysl a navíc pomáhá zbavit se negativního přesvědčení.
  • Normální praxe této mudry zajišťuje silný imunitní systém.
  • Dokáže vyléčit jakýkoli typ nemoci.
  • Zajišťuje přidanou záři a záři na obličeji.

Jakmile budete chtít rozpoznat všechny podrobnosti týkající se toho, jak dělat Mukula Mudra, můžete se na to obrátit. To navíc obsahuje všechny tipy a opatření, díky nimž budete snáze sledovat režim.