Mokasíny

15 nejlepších pohodlných modrých mokasínů v Indii

Modrá je oblíbená barva, kterou má ráda většina mužů a žen. Hodí se k většině oblečení, zejména k džínům. Modrý povaleč je nádherná bota, která je pohodlná a používá ji mnoho lidí. Vzhledem k tomu, že se jedná o protiskluzový styl obuvi, lze jej snadno sundat a nazout. Modré mokasíny, které jsou zde zobrazeny, mají různé styly a provedení. Modrá barva může být tmavá nebo světlá. V závislosti na vašem výběru si můžete koupit tyto modré mokasíny a vypadat velmi zvláštně. Tyto boty můžete mít na formální i běžné nošení. Typy mokasínů vám dávají šanci nosit je pro každou příležitost.

Modré mokasíny

Nejnovější modré barevné mokasíny v různých provedeních:

Zde je seznam 15 nejlepších modrých mokasínů.

1. Kovově modré mokasíny:

Kovově modré mokasíny

Modrý povaleč je stylový doplněk, který můžete nosit na běžné výlety. Modrý povaleč má kovovou přezku, která vypadá docela úchvatně. Tento povaleč je skvělá obuv, kterou můžete použít pro každodenní nošení. Stylový povaleč má perfektní barvu.

2. Penny mokasíny:

Penny mokasíny

Vyzkoušejte tyto pohodlné tmavě modré mokasíny pro ženy, které jsou stylové. Jednoduchý design mokasínů je skvělý pro nošení žen. Boty jsou pohodlné a lze je nosit na každodenní nošení. Jednoduchá spona vpředu působí jako designový prvek.

3. Královské modré mokasíny:

Královské modré mokasíny

Pořiďte si tyto super cool královsky modré mokasíny, které jsou nápadné na pohled. Pohodlné boty mohou také otočit hlavy. Tento královsky modrý povaleč má vpředu také jednoduchou kovovou přezku. Stylové boty jsou ideální pro příležitostné výlety a večírky.

4. Semišové mokasíny:

Semišové mokasíny

Modré semišové mokasíny jsou klasickým kouskem, který můžete vlastnit. Tyto mokasíny se dodávají v různých barvách, ale modrá barva je tak akorát. Jednoduché popruhy prošité vpředu dělají z tohoto povaleče nezbytnost ve vaší sbírce. Vyzkoušejte semišový materiál pro jeho měkkost.

5. Modré mokasíny s hroty:

Modré mokasíny

Staňte se stylovými a odvážnými v těchto tmavomodrých botách, které jsou dovedeny k dokonalosti. Modré mokasíny mají vzadu přezku. Přední strana je osazena kovovými hroty, které jsou odvážné a odvážné. Tyto mokasíny si můžete vybrat pro zvláštní příležitosti a noční večírky.

6. Střapcové mokasíny:

Střapcové mokasíny

Klasickým designem je modré pánské oblečení, které má v přední části boty střapce. Tyto mokasíny přicházejí v různých stylech, ale střapce jsou vždy součástí přední části. Mokasíny mohou být vyrobeny do dlouhého nebo krátkého stylu. Můžete přidat třásně s klopou vpředu.

7. Neformální modré mokasíny:

Příležitostné modré mokasíny

Neformální modrý povaleč, který získáte, je něco, co lze nosit pro každou příležitost. Tyto ležérní modré mokasíny jsou námořnické barvy a mají stylový design. Na boku mají vyšité logo společnosti a vzadu vyšité jméno.

8. Mokasíny na koně

Mokasíny na koně

Tmavě modrý povaleč se stylem koně je další skvělý nápad. Tyto skvěle vypadající mokasíny jsou obzvláště stylové a propracované. Můžete je nosit pro příležitostné až poloformální příležitosti. Mokasíny se dodávají v jasných a odvážných barvách.

9. Nazouvací mokasíny:

Nazouvací mokasíny

Nejběžnější obuví, kterou má většina dětí ráda, je nazouvací mokasíny. Tyto světle modré mokasíny přicházejí v různých stylech. Některé mají rustikální vzhled a některé jsou jednoduché. Zoufalý pohled je také něco, co většina mladých preferuje.

10. Vyšívací mokasíny:

Vyšívací mokasíny

Extravagantní svatební bota je sametový povaleč, který je také vyšívaný. Díky úžasnému designu výšivek na mokasínách vynikají. Tyto nádherné designy můžete získat na zakázku nebo je můžete mít online. Výšivka se obvykle provádí zlatou nití, která vypadá skvěle proti modré.

11. Knot Blue Loafers:

Modré mokasíny

Skvělý design, který se používá v modrých mokasínách, je uzel. Přední část povlečení je připevněna modrým lanem, které je zauzleno do přídě. To je propracované a stylové. Tyto mokasíny můžete získat v tmavě modré nebo světle modré barvě.

12. Kožené modré mokasíny:

Kožené modré mokasíny

Kůže se dodává v různých barvách. Tento modrý kožený povaleč je to, co z něj dělá formální obuv. Boty z námořnické kůže jsou vyleštěny do nejlepšího lesku. Můžete je získat také ve stylu oxford. Vyzkoušejte mokasíny v kůži a získejte formální nádech.

13. Plátěné modré mokasíny:

Plátěné modré mokasíny

Plátěný materiál je skvělá věc pro boty. Nejpohodlnější a pro každodenní nošení jsou plátěný styl, který je prodyšný. Modré plátěné mokasíny jsou většinou oblíbencem mladého davu. Kombinace modré a bílé podrážky je styl, který nevybledne.

14. Loafery s dvojitým mnišským popruhem:

Mokasíny s dvojitým mnišským popruhem

Design mnišského popruhu je u mokasínů klasický. Dvojitý mnišský popruh vám poskytne více formálního vzhledu. Tento modrý povaleč na opasek je to, co byste měli dostat na jakoukoli formální schůzku i příležitostné výlety. Design dvojitého popruhu je docela stylový a odvážný.

15. Roztažitelné modré mokasíny:

Roztažitelné modré mokasíny

Tyto roztažitelné modré mokasíny jsou skvělým způsobem, jak nosit boty ve sportovním stylu. Jsou nejpohodlnější, protože dobře padnou do prostoru pro nohy. Lze je snadno natáhnout a přesunout. Díky tomu je pro aktivity nejlepší. Dobrý nápad je také modrá barva s bílým kontrastem.

Modré mokasíny jsou skvělou položkou ve vaší sbírce. Můžete jít na kožené, semišové, sametové nebo dokonce plátěné modré mokasíny. Mokasíny jsou ideální pro řízení, sportovní aktivity a dokonce i formální schůzky. Modré mokasíny se nejlépe hodí pro muže i ženy. Zjistíte, že typy modrých mokasínů jsou obrovské. Modré mokasíny jsou položkou na párty, stejně jako barva je ideální pro sladění s jakýmkoli oblečením.