Modní styl

Kombinace kravatové košile – Kterou kravatu lze nosit ke které košili a obleku

kombinace trička s kostkovanou kostkovanou košilovou vzorovanou košilovou součástí

Kombinace kravaty s oblekem rozhodně není žádnou novinkou, ale můžete s ní dosáhnout nadčasového a jedinečného stylu. Se správnými barvami může každý elegantní outfit vypadat stylověji, moderněji a slaději. Ať už se oblékáte do kanceláře nebo na formální příležitost, barva je důležitým faktorem, který je třeba mít na paměti. Naštěstí jsme pro vás v tomto ohledu sestavili několik užitečných rad v níže uvedeném průvodci. Ty vám mohou pomoci s navigací ve zrádných vodách a vytvořit odpovídající soubor. Níže je náš kompletní průvodce optimální kombinací košile a kravaty.

Kombinace kravatové košile pro muže s vědomím módy

mix tmavě modrá kravata pruhovaná košile šedá oblek pravidla návod průvodce David Beckham

Přes všechny možnosti, které jsou dnes k dispozici, se jen málo mužů odváží nosit něco jiného než obyčejnou košili a červenou kravatu. U ostatních povstání proti vrtům vyústilo v pruhovanou košili a vzorovanou kravatu, která je více nevkusná než moderní. Abyste zajistili správné spárování obleku s košilemi a kravatami, musíte nejprve zvážit různé barevné kombinace.

indigově modrá bunda džínová košile s látkovou kravatou se vzorem

Paradoxem volby je fenomén, který může vést k mnoha možnostem a špatným rozhodnutím, pokud jde o kombinaci košile a kravaty. Nikde to není v mužském šatníku evidentnější než u těchto oděvů. Rychlý pohled na každé pracoviště, kdekoli na světě, může tuto teorii potvrdit. Je možné, že všichni tito pánové mají špatný vkus, nebo je více ovlivňuje výše uvedené nutkání? Chápeme, že barvy a vzory je těžké zvládnout, ale pokud je začnete míchat, může se rozpoutat peklo. S ohledem na to se snažíme pomocí této příručky dostat věci zpět k základům.

Pro kombinaci kravatové košile použijte barevné kolečko

barevné kolo košile kombinace kravaty pánské pánské módní detail

Koncept sladění barev vzdoruje i těm nejstylovějším mužům, ale pokud nechcete, aby vaše pracovní oděvy vypadaly nudně, budete nakonec muset problém vyřešit. Osvědčené barevné kolečko nabízí vizuální znázornění všech barevných tónů a především podobných, doplňkových a kontrastních nuancí.

košile kravata kombinace tužky zajímavé interpretace odstíny kombinace barev paleta

Související barvy jsou vedle sebe, a když jsou si blízké, je snadné je kombinovat s doplňky stejné barvy. Doplňkové barvy jsou proti sobě a je nejtěžší je spárovat. I když se navzájem doplňují, mohou někdy vytvořit nesourodý vzhled. Kontrastní odstíny mají obvykle mezi sebou tři další barvy. Nejlepší způsob, jak je úspěšně zkombinovat, je zajistit, aby jeden byl tmavší než druhý.

Pokyny pro kombinaci barev

košile kravata kombinace šedý oblek obchodní oblečení elegantní elegantní příležitost obchodní oběd.jpg

Pokud jde o kombinaci košile a kravaty, často je jednodušší nosit kontrastní barvy než doplňkové. Také se ujistěte, že máte všechny tradiční nuance, jako je světle modrá, bílá, černá a další plné barvy. To vám dává větší volnost, pokud se chcete například obléknout do kostkované košile nebo tón v tónu. Vzorované košile by měly být vítány pro výraznou změnu, ale držte se více tradicionalistických postav a barev.

bílý oblek kašmírový klobouk vousy sluneční brýle pletená červená kravata bílá košile vesta zlatý řetízek

U svého příslušenství, jako je tmavě modrá kravata, můžete zvolit pletené nebo texturované verze, které změní firemní vzhled. Pro maximální univerzálnost a nadčasovost se doporučují hedvábné kravaty s klasickými vzory, silnějšími pruhy a jednobarevnými barvami. Mějte také na paměti, že pokud chcete vyzkoušet kombinaci kravaty s bílou košilí a podle toho ji upravit, je například tradiční tmavě modrý oblek tou nejlepší volbou.

Pro klasické oblečení použijte bílou košili

mix pruhovaná kravata vzor bílá košile bunda oblek pravidla návod průvodce poradce

Pro všestrannost je bílá preferovanou barvou, protože se hodí téměř k jakémukoli jinému odstínu, protože její kvintesence je čistá, svěží a klasická. Takové košile tak nabízejí mnoho možností, jak být integrovány do celkového vzhledu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro tmavě modrou nebo černou kravatu, je bílá jasnou volbou pro snadné kombinace. Můžete je snadno implementovat, aniž byste se museli příliš starat.

Černý oblek a bílá košile

černý oblek černá kravata bílá košile kombinovat šedou zeď

Tato verze vašeho oblečení vám umožní zvládnout klasickou a nadčasovou kombinaci. Zatímco většina barev funguje velmi dobře s černou a bílou, jednobarevné vazby budou schopny zachovat rafinovanější sbližování těchto barevných kombinací. Vyzkoušejte různé texturované možnosti pro klasičtější zkroucení černé a bílé.

Na sobě šedý oblek s bílou košilí a barevnou kravatou

kombinace kravatové košile světle šedý oblek sluneční brýle svetr bílá košile košile kožená taška

I když jsou šedé a bílé neutrální, můžete přidat tahy barvy, aby se paleta barev zahřála. Šedé obleky s bílými košilemi lze zahřát červenými tóny pro dotvoření dokonalého vzhledu. Takže jděte na klasickou vínovou a bohatou volskou krev, abyste mohli dodat šedé nádech barvy.

Bílé tričko a tmavě modrý oblek

mix pruhovaný vzor bílá košile bunda oblek modrá červená kravata pletená čepice barevná kombinace školní uniforma

Bílá a tmavě modrá se ukázaly být svůdnou barevnou kombinací pro moderního a sebevědomého muže, zejména pro obchodní vzhled. Hrajte s různými vzory, jako jsou rolnické šeky nebo tartanové vzory, které mají podobné odstíny modré kývnutí na soukromé školní uniformy. Alternativně můžete použít pletené kravaty v jednobarevných barvách, jako je třešňově červená nebo trávově zelená, k úhledné a elegantní interpretaci tmavě modrého obleku s bílou košilí.

Kombinace modré kravaty pro elegantní oblečení

košile kravata kombinace šedý oblek sluneční brýle květiny plot klobouk

Modrá je jednou z nejlepších barev, které můžete při výběru triček najít. Především se jedná o změnu oproti klasické bílé, která stále působí konzervativně a formálně. Modrá je také skvělá, pokud chcete jemně zvýraznit svoji pleť a oblečení. Se světle modrou košilí nebo kravatou v holubí modré se můžete například obléknout na pracovní oběd i na každodenní příležitost.

kombinovaná hnědá kombinéza vzorovaná kravata světle modrá košile hodinky

Světle modrá má také tendenci doplňovat řadu odstínů pokožky a barev vlasů, což z ní činí lákavý odstín jednobarevné košile. U pracích modrých pracovních triček můžete použít konzistentní vzhled nebo tmavě modrou kravatu. Alternativně existují také tmavě vzorované, tmavě červené nebo tmavě zelené variace.

Kombinace modrých košil a šedých obleků

modrá košile šedá oblek kombinace odpovídající hnědá kravata vesta ušlechtilý anglický styl

Pokud například zkombinujete pudrově modrou košili se šedým oblekem, můžete mezi nimi zvýraznit barvu vytvořením kontrastů. Zkuste hedvábí pro extra lesk a vzorované kravaty pro texturu. Alternativně mohou použít růžové a fialové prvky k přidání variací, aniž by se příliš odchýlili od hlavní barvy.

Světle hnědý oblek a modrá košile

kombinace světle hnědých obleků se vzorovanou kravatou, světle modrá košile

Nejlepší způsob, jak spárovat hnědý oblek s modrou košilí, je držet se klasiky. Máte co do činění s opačnými tóny, takže je nejlepší zachovat konzervativní věci. Hlubší šarlatové kravaty to udělají a dodají vám zvláštní rozmanitost, když si obléknete modrou košili s hnědým oblekem. Myslete také na vzorované kravaty v klasických barvách, které dodají preppy nádech dobře přizpůsobenému neutrálnímu obleku ve spojení s modrou košilí.

Světle modrá košile a tmavě modrý oblek

tmavě modrá bunda šedá kostkovaná vesta světle modrá košile mobilní telefon volá na nádraží

Trik oblékání světle modrých košil pod tmavší modrou barvu spočívá v tom, že změníte svůj vzhled a přidáte kravaty v různých vzorech. Díky tomu bude vaše kravata středem pozornosti a ne jen vklouznout do košile. Pruhy fungují dobře a jsou klasické, ale myslete také na tmavší pléd, který může spojit váš vzhled. Chcete-li vzhled odolný proti selhání, který je těžké zavinit, přejděte na karmínovou barvu, která vynikne v odstínech modré.

Kombinace outfitu v růžové košili

růžová košile růžová kravata tmavě šedé kalhoty černý kožený opasek

Růžové nebo lososově zbarvené varianty oblečení mohou být osvěžující změnou v jednotvárnosti základních barev. Tento odstín může také přidat trochu více barvy tradičnímu obleku. Musíte však zajistit, aby růžové košile, které si vyberete, nebyly převážně pigmentované. Z tohoto důvodu se můžete rozhodnout pro jemnější odstíny, které doplní doprovodné tmavě modré, šedé nebo světle hnědé blejzry. Pro odpovídající růžovou kombinaci trička a kravaty by měly být použity kontrastní a podobné barvy. Tmavě purpurová nebo purpurová černá kravata zachytí růžové tóny, zatímco tmavě modrá dodá tomuto pastelovému odstínu hloubku.

tyrkysově modrý oblek vínová kravata tečky růžová košile déšť schody

Růžové košile jsou dokonalým doplňkem královsky modrých nebo námořnických obleků a použití takových odstínů této barevné kombinaci vyhovuje. Pro bezpečnou interpretaci použijte vhodnou tmavě modrou kravatu, jako jsou háčkované verze, které odkazují na váš oblek, ale dodají vašemu vzhledu trochu větší rozmanitost. Bledě růžová může také dobře fungovat, ale nejprve se ujistěte, že je tmavší než vaše košile. Alternativně můžete pro testování těchto variant kombinovat pruhovanou kravatu nebo šeky s klasickými odstíny.

tyrkysově modrý oblek tmavé vzorované kravaty tečky světle růžová košile go square nasadit brýle

K růžovým košilím se hodí tmavě fialová nebo fialová a také dobře koresponduje s neutralitou tmavého obleku. V dnešní době můžete snadno vidět, že krejčovství stále více využívá takové barvy k vytváření nových outfitů nebo k modernizaci vzhledů, které již byly vynalezeny. Zkuste také vyzkoušet teplé neutrály, které nabízí například hnědý oblek s růžovými košilemi. Teplo hnědé také doplní jemnější růžovou, takže paleta barev bude ladit se všemi součástmi vašeho outfitu.

Kombinace s kostkovanou košilí

kravata kombinace šedých kalhot s kostkovanou košilí

Při používání kostkovaných košil je nejlepší zavazovat kravaty výraznými barvami a vzory, aby byly v kontrastu s vaší košilí. Jde o to, být co nejvíce smysluplný. Živě můžete také působit pomocí jemně vzorovaných košil. Předtím se ujistěte, že je vaše kravata tmavší než vaše košile, abyste oba kusy rozeznali.

Kravata s pruhovanou košilí a naopak

černá bílá kombinéza wimbledon černá kravata logo pruhy košile kombinovat šedou

Pruhované košile fungují dobře u jednodušších kravat, ale zvažte jejich smíchání s kravatami, jako je tento, a zvýrazněte tak vzor své košile. Klíčem k dokonalosti této kombinace je, že pruhy na těchto oděvech nemají stejnou šířku. Tlustá pruhovaná nebo vzorovaná kravata se tedy hodí k tence pruhované košili. Lze s ním velmi esteticky kombinovat i jemnější vzory, jako jsou menší puntíky.

Modní styl

Kombinace kravatové košile – Kterou kravatu lze nosit ke které košili a obleku

kombinace trička s kostkovanou kostkovanou košilovou vzorovanou košilovou součástí

Kombinace kravaty s oblekem rozhodně není žádnou novinkou, ale můžete s ní dosáhnout nadčasového a jedinečného stylu. Se správnými barvami může každý elegantní outfit vypadat stylověji, moderněji a slaději. Ať už se oblékáte do kanceláře nebo na formální příležitost, barva je důležitým faktorem, který je třeba mít na paměti. Naštěstí jsme pro vás v tomto ohledu sestavili několik užitečných rad v níže uvedeném průvodci. Ty vám mohou pomoci s navigací ve zrádných vodách a vytvořit odpovídající soubor. Níže je náš kompletní průvodce optimální kombinací košile a kravaty.

Kombinace kravatové košile pro muže s vědomím módy

mix tmavě modrá kravata pruhovaná košile šedá oblek pravidla návod průvodce David Beckham

Přes všechny možnosti, které jsou dnes k dispozici, se jen málo mužů odváží nosit něco jiného než obyčejnou košili a červenou kravatu. U ostatních povstání proti vrtům vyústilo v pruhovanou košili a vzorovanou kravatu, která je více nevkusná než moderní. Abyste zajistili správné spárování obleku s košilemi a kravatami, musíte nejprve zvážit různé barevné kombinace.

indigově modrá bunda džínová košile s látkovou kravatou se vzorem

Paradoxem volby je fenomén, který může vést k mnoha možnostem a špatným rozhodnutím, pokud jde o kombinaci košile a kravaty. Nikde to není v mužském šatníku evidentnější než u těchto oděvů. Rychlý pohled na každé pracoviště, kdekoli na světě, může tuto teorii potvrdit. Je možné, že všichni tito pánové mají špatný vkus, nebo je více ovlivňuje výše uvedené nutkání? Chápeme, že barvy a vzory je těžké zvládnout, ale pokud je začnete míchat, může se rozpoutat peklo. S ohledem na to se snažíme pomocí této příručky dostat věci zpět k základům.

Pro kombinaci kravatové košile použijte barevné kolečko

barevné kolo košile kombinace kravaty pánské pánské módní detail

Koncept sladění barev vzdoruje i těm nejstylovějším mužům, ale pokud nechcete, aby vaše pracovní oděvy vypadaly nudně, budete nakonec muset problém vyřešit. Osvědčené barevné kolečko nabízí vizuální znázornění všech barevných tónů a především podobných, doplňkových a kontrastních nuancí.

košile kravata kombinace tužky zajímavé interpretace odstíny kombinace barev paleta

Související barvy jsou vedle sebe, a když jsou si blízké, je snadné je kombinovat s doplňky stejné barvy. Doplňkové barvy jsou proti sobě a je nejtěžší je spárovat. I když se navzájem doplňují, mohou někdy vytvořit nesourodý vzhled. Kontrastní odstíny mají obvykle mezi sebou tři další barvy. Nejlepší způsob, jak je úspěšně zkombinovat, je zajistit, aby jeden byl tmavší než druhý.

Pokyny pro kombinaci barev

košile kravata kombinace šedý oblek obchodní oblečení elegantní elegantní příležitost obchodní oběd.jpg

Pokud jde o kombinaci košile a kravaty, často je jednodušší nosit kontrastní barvy než doplňkové. Také se ujistěte, že máte všechny tradiční nuance, jako je světle modrá, bílá, černá a další plné barvy. To vám dává větší volnost, pokud se chcete například obléknout do kostkované košile nebo tón v tónu. Vzorované košile by měly být vítány pro výraznou změnu, ale držte se více tradicionalistických postav a barev.

bílý oblek kašmírový klobouk vousy sluneční brýle pletená červená kravata bílá košile vesta zlatý řetízek

U svého příslušenství, jako je tmavě modrá kravata, můžete zvolit pletené nebo texturované verze, které změní firemní vzhled. Pro maximální univerzálnost a nadčasovost se doporučují hedvábné kravaty s klasickými vzory, silnějšími pruhy a jednobarevnými barvami. Mějte také na paměti, že pokud chcete vyzkoušet kombinaci kravaty s bílou košilí a podle toho ji upravit, je například tradiční tmavě modrý oblek tou nejlepší volbou.

Pro klasické oblečení použijte bílou košili

mix pruhovaná kravata vzor bílá košile bunda oblek pravidla návod průvodce poradce

Pro všestrannost je bílá preferovanou barvou, protože se hodí téměř k jakémukoli jinému odstínu, protože její kvintesence je čistá, svěží a klasická. Takové košile tak nabízejí mnoho možností, jak být integrovány do celkového vzhledu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro tmavě modrou nebo černou kravatu, je bílá jasnou volbou pro snadné kombinace. Můžete je snadno implementovat, aniž byste se museli příliš starat.

Černý oblek a bílá košile

černý oblek černá kravata bílá košile kombinovat šedou zeď

Tato verze vašeho oblečení vám umožní zvládnout klasickou a nadčasovou kombinaci. Zatímco většina barev funguje velmi dobře s černou a bílou, jednobarevné vazby budou schopny zachovat rafinovanější sbližování těchto barevných kombinací. Vyzkoušejte různé texturované možnosti pro klasičtější zkroucení černé a bílé.

Na sobě šedý oblek s bílou košilí a barevnou kravatou

kombinace kravatové košile světle šedý oblek sluneční brýle svetr bílá košile košile kožená taška

I když jsou šedé a bílé neutrální, můžete přidat tahy barvy, aby se paleta barev zahřála. Šedé obleky s bílými košilemi lze zahřát červenými tóny pro dotvoření dokonalého vzhledu. Takže jděte na klasickou vínovou a bohatou volskou krev, abyste mohli dodat šedé nádech barvy.

Bílé tričko a tmavě modrý oblek

mix pruhovaný vzor bílá košile bunda oblek modrá červená kravata pletená čepice barevná kombinace školní uniforma

Bílá a tmavě modrá se ukázaly být svůdnou barevnou kombinací pro moderního a sebevědomého muže, zejména pro obchodní vzhled. Hrajte s různými vzory, jako jsou rolnické šeky nebo tartanové vzory, které mají podobné odstíny modré kývnutí na soukromé školní uniformy. Alternativně můžete použít pletené kravaty v jednobarevných barvách, jako je třešňově červená nebo trávově zelená, k úhledné a elegantní interpretaci tmavě modrého obleku s bílou košilí.

Kombinace modré kravaty pro elegantní oblečení

košile kravata kombinace šedý oblek sluneční brýle květiny plot klobouk

Modrá je jednou z nejlepších barev, které můžete při výběru triček najít. Především se jedná o změnu oproti klasické bílé, která stále působí konzervativně a formálně. Modrá je také skvělá, pokud chcete jemně zvýraznit svoji pleť a oblečení. Se světle modrou košilí nebo kravatou v holubí modré se můžete například obléknout na pracovní oběd i na každodenní příležitost.

kombinovaná hnědá kombinéza vzorovaná kravata světle modrá košile hodinky

Světle modrá má také tendenci doplňovat řadu odstínů pokožky a barev vlasů, což z ní činí lákavý odstín jednobarevné košile. U pracích modrých pracovních triček můžete použít konzistentní vzhled nebo tmavě modrou kravatu. Alternativně existují také tmavě vzorované, tmavě červené nebo tmavě zelené variace.

Kombinace modrých košil a šedých obleků

modrá košile šedá oblek kombinace odpovídající hnědá kravata vesta ušlechtilý anglický styl

Pokud například zkombinujete pudrově modrou košili se šedým oblekem, můžete mezi nimi zvýraznit barvu vytvořením kontrastů. Zkuste hedvábí pro extra lesk a vzorované kravaty pro texturu. Alternativně mohou použít růžové a fialové prvky k přidání variací, aniž by se příliš odchýlili od hlavní barvy.

Světle hnědý oblek a modrá košile

kombinace světle hnědých obleků se vzorovanou kravatou, světle modrá košile

Nejlepší způsob, jak spárovat hnědý oblek s modrou košilí, je držet se klasiky. Máte co do činění s opačnými tóny, takže je nejlepší zachovat konzervativní věci. Hlubší šarlatové kravaty to udělají a dodají vám zvláštní rozmanitost, když si obléknete modrou košili s hnědým oblekem. Myslete také na vzorované kravaty v klasických barvách, které dodají preppy nádech dobře přizpůsobenému neutrálnímu obleku ve spojení s modrou košilí.

Světle modrá košile a tmavě modrý oblek

tmavě modrá bunda šedá kostkovaná vesta světle modrá košile mobilní telefon volá na nádraží

Trik oblékání světle modrých košil pod tmavší modrou barvu spočívá v tom, že změníte svůj vzhled a přidáte kravaty v různých vzorech. Díky tomu bude vaše kravata středem pozornosti a ne jen vklouznout do košile. Pruhy fungují dobře a jsou klasické, ale myslete také na tmavší pléd, který může spojit váš vzhled. Chcete-li vzhled odolný proti selhání, který je těžké zavinit, přejděte na karmínovou barvu, která vynikne v odstínech modré.

Kombinace outfitu v růžové košili

růžová košile růžová kravata tmavě šedé kalhoty černý kožený opasek

Růžové nebo lososově zbarvené varianty oblečení mohou být osvěžující změnou v jednotvárnosti základních barev. Tento odstín může také přidat trochu více barvy tradičnímu obleku. Musíte však zajistit, aby růžové košile, které si vyberete, nebyly převážně pigmentované. Z tohoto důvodu se můžete rozhodnout pro jemnější odstíny, které doplní doprovodné tmavě modré, šedé nebo světle hnědé blejzry. Pro odpovídající růžovou kombinaci trička a kravaty by měly být použity kontrastní a podobné barvy. Tmavě purpurová nebo purpurová černá kravata zachytí růžové tóny, zatímco tmavě modrá dodá tomuto pastelovému odstínu hloubku.

tyrkysově modrý oblek vínová kravata tečky růžová košile déšť schody

Růžové košile jsou dokonalým doplňkem královsky modrých nebo námořnických obleků a použití takových odstínů této barevné kombinaci vyhovuje. Pro bezpečnou interpretaci použijte vhodnou tmavě modrou kravatu, jako jsou háčkované verze, které odkazují na váš oblek, ale dodají vašemu vzhledu trochu větší rozmanitost. Bledě růžová může také dobře fungovat, ale nejprve se ujistěte, že je tmavší než vaše košile. Alternativně můžete pro testování těchto variant kombinovat pruhovanou kravatu nebo šeky s klasickými odstíny.

tyrkysově modrý oblek tmavé vzorované kravaty tečky světle růžová košile go square nasadit brýle

K růžovým košilím se hodí tmavě fialová nebo fialová a také dobře koresponduje s neutralitou tmavého obleku. V dnešní době můžete snadno vidět, že krejčovství stále více využívá takové barvy k vytváření nových outfitů nebo k modernizaci vzhledů, které již byly vynalezeny. Zkuste také vyzkoušet teplé neutrály, které nabízí například hnědý oblek s růžovými košilemi. Teplo hnědé také doplní jemnější růžovou, takže paleta barev bude ladit se všemi součástmi vašeho outfitu.

Kombinace s kostkovanou košilí

kravata kombinace šedých kalhot s kostkovanou košilí

Při používání kostkovaných košil je nejlepší zavazovat kravaty výraznými barvami a vzory, aby byly v kontrastu s vaší košilí. Jde o to, být co nejvíce smysluplný. Živě můžete také působit pomocí jemně vzorovaných košil. Předtím se ujistěte, že je vaše kravata tmavší než vaše košile, abyste oba kusy rozeznali.

Kravata s pruhovanou košilí a naopak

černá bílá kombinéza wimbledon černá kravata logo pruhy košile kombinovat šedou

Pruhované košile fungují dobře u jednodušších kravat, ale zvažte jejich smíchání s kravatami, jako je tento, a zvýrazněte tak vzor své košile. Klíčem k dokonalosti této kombinace je, že pruhy na těchto oděvech nemají stejnou šířku. Tlustá pruhovaná nebo vzorovaná kravata se tedy hodí k tence pruhované košili. Lze s ním velmi esteticky kombinovat i jemnější vzory, jako jsou menší puntíky.