Móda

Základy šatníku – to potřebuje každá žena

Šatní skříň, kterou by měla mít každá žena

Ženy nikdy nemají co na sebe. Toto tvrzení zná každý muž. A každý muž je jistě přesvědčen, že toto tvrzení není pravdivé. A abych byla upřímná, i ženy musí uznat, že obvykle mají dost oblečení na sebe, ale zdráhají se nosit stejný outfit příliš často v jedné sezóně. Nakonec ženám stačí jen pár základních věcí v šatníku, aby měly vždy co na sebe a aby si střihly dobrou postavu v každé situaci.

Základy do šatníku – spontánně si pořiďte nový outfit

Oblečení Tipy Triky Základy Dovedně kombinujte módní trendy

Před velkou událostí jde mnoho žen nakupovat a kupovat si nové oblečení pro tuto příležitost – bez ohledu na to, zda jde o svatbu přítelkyně, důležitou firemní večeři nebo první rande. Někdy ale věci dopadnou jinak, než se očekávalo a místo útulného večera u televize v teplácích a tričku se musíte obléknout, protože např.

 – probíhá improvizovaná večeře

– váš nejlepší přítel opravdu chce jít na večírek – ale ne sám

– Ve dveřích je neohlášená návštěva

– hovor nařídil ženě zpět do kanceláře

– nebo se žena prostě rozhodne spontánně chtít dělat něco jiného.

Aby byla připravena na každou z těchto situací a další, existuje několik oděvů, které by měla vlastnit každá žena.

Základy šatníku – musíte mít

Základy šatníku, tyto styly jsou jeho součástí

Jak jednoduché je toto oblečení, je také důležité. Dvojice džínů se hodí téměř pro každou příležitost a lze je jednotlivě „nahodit“. Pokud se jedná o velmi ležérní výlet, tričko je kombinováno s džíny, pokud chcete vyrazit na diskotéku, top bez rukávů je tou správnou volbou, jak za běhu vykouzlit skvělý outfit. Džíny mohou být také tím správným oděvem na večeři nebo jiné akce tohoto druhu, například v kombinaci s elegantní blůzou. V tuto chvíli jsou vybělené úzké džíny skutečným hitem, kterému se vyhne téměř každá žena, která si váží módy a miluje džíny. Tyto kalhoty s použitým vzhledem jsou k dispozici v jednoduchých barvách, takže se ve skutečnosti hodí také do kanceláře nebo podobně, nebo v nápadnějším stylu, který je ideální pro návštěvu hospody nebo diskotéky.

  • halenka

Módní trendy 2014 Základy šatníku

Blůza je podobná džínám: Jsou vhodné pro nejrůznější příležitosti a mohou způsobit, že žena bude vypadat krásná i formální a elegantní. Podle toho, s čím se halenka kombinuje a jaký je střih. Pro každou ženu je nejlepší, když má ve svém šatníku jednoduchou bílou a / nebo černou blůzu, kterou lze dobře kombinovat s krátkou sukní nebo džíny, a je proto vhodná pro šťastný večer s její nejlepší kamarádkou i pro obchodní schůzku.

  • Vysoké podpatky

Základní oblečení hezké nápady letní outfit

Klišé je, že ženy nikdy nemohou vlastnit dostatek bot a nikdy se nemohou nabažit nakupování bot. To rozhodně neplatí pro každou ženu, ale jeden nebo druhý pár by již měla být ve vlastnictví ženy. Jednou z nich by měly být boty na podpatku, i když by dáma jinak raději chodila v plochých botách. Vysoké boty – ať už otevřené nebo zavřené vpředu, ve tvaru kozačky nebo s ramínky – mohou být vždy nezbytné, zvláště když má být outfit trochu elegantnější. Vyrábějí dlouhé nohy, a proto mají pozitivní vliv na muže, kterým zase často připadají boty na podpatku obzvlášť krásné. Boty tohoto typu jsou proto vhodné nejen na diskotéku, ale také na první rande na večeři nebo spontánní pracovní schůzku.

  • Tenisky

barevné každá žena musí mít návrhářskou módu

Jakkoli mohou být boty na vysokém podpatku krásné a bez ohledu na to, jaký vliv mohou mít na životní prostředí, mohou být dlouhodobě nepříjemné a někdy jsou dokonce zcela nevhodné. Pokud jde o jednoduše vypadající sport, tenisky jsou lepší volbou. I když budete muset chodit delší dobu, ženy s botami tohoto druhu si střihnou lepší postavu: například výlet do zoo by byl spíše mučením s botami na vysokém podpatku, zatímco by to byl hezký den s teniskami. Sympatické na teniskách je, že jsou k dostání v široké škále barev a mohou tedy celý outfit znovu okořenit.

  • Tričko a / nebo top

Možnosti Základy Šaty Nápady Oblečení

Trička a topy nejsou na jedné straně drahé, takže některé z nich mohou být v šatníku v různých barvách, na druhé straně se do nich vejde celá řada věcí v létě i v zimě. Zatímco tričko působí ležérním dojmem a vyzařuje z něj určitá sportovnost, top lze skvěle kombinovat s halenkou nebo jen tak s džíny nebo sukní a působit tak sportovně i atraktivně.

  • Kožená bunda

trendy vzhled letní móda džíny kožená bunda bílý top

Aktuální must have je kožená bunda. Je nadčasový a je k dispozici v široké škále barev a tvarů. Ať už se jedná o motorkářskou koženou bundu, která vyzařuje určitý chlad, nebo krátkou těsnou koženou bundu, která vyzařuje nádech elegance – v této oblasti je něco pro každý typ a hodí se téměř ke každému oblečení.

Kromě výše uvedených je samozřejmě v šatníku několik dalších oděvů, které vypadají dobře a lze je použít v celé řadě situací: sukně, šaty, svetry, krátké a dlouhé bundy, kalhoty atd. Určitě to závisí na individuálním stylu člověka, na kterém je žena – někomu se prostě nelíbí sukně a šaty, někomu se moc nelíbí kalhoty. Přesto lze nakonec říci, že ženy nepotřebují nekonečné množství oděvů, aby byly připraveny na každou situaci, ale k tomu, aby vypadaly elegantně, sportovně nebo elegantně, stačí pár základních věcí.