Móda

Vyberte si veganské boty s těmito špičkovými ekologickými značkami

veganské boty ovesné-bulharské-ekologické-vhodné pro zvířata

Veganské boty jsou modely, které jsou vyrobeny bez jakýchkoli živočišných produktů. Tímto způsobem se vyhýbá materiálům, jako je vlna nebo kůže, a nahrazuje je jinými rostlinnými nebo umělými materiály. Stále více módních návrhářů přijímá veganský přístup k životu při výrobě svých produktů. Rádi bychom vám nabídli některé značky veganské boty pro ženy a muže, se kterými můžete udělat něco dobrého pro přírodu.

Veganské boty pro ženy od Yvonne

veganské boty yvonne-platform-sandal-women-black

Tyto hezké sandály na léto navrhla Yvonne. Jsou nejen velmi módní, ale také pohodlné na nošení, a proto jsou ideální volbou pro letní oblečení. Navíc je tu skvělý fakt, že se jedná o veganské boty. Podívejte se také na další modely.

Veganské boty od Walk in my Shoes

veganské boty walk-in-my-shoes-heel-pump-beige-earth-tone-podzim

Portugalská značka používá k výrobě svých modelů pouze plasty a pryskyřice, ale nabízí pouze veganskou obuv pro ženy. Kromě toho neexistují žádné další náklady na dopravu kamkoli v EU. Díky tomu je nakupování ještě zábavnější.

Italský design od Noaha

veganské boty noah-italská móda-ženy-muži-béžová-elegantní

Kdo má rád italský styl, může také zvážit značku „Noah“. Můžete najít perfektní modely tohoto výrobce pro veganské boty, které vyzařují potřebnou eleganci. V nabídce jsou také skvělé designy pro muže a další veganské doplňky.

esprit

vegan-shoes-esprit-blue-jeans-imitace-tkaničky

Značka Esprit je také jedním z těch, kteří nyní používají materiály pro boty, pro které žádné zvíře nemusí trpět. Aktuálně se vyrábí 8 párů bot pro novou kolekci, všechny jsou určeny pro ženy. Muži si budou muset ještě chvíli počkat.

Boty – oblíbený doplněk pro ženy

vegan-boty-cri-de-coeur-amerika-design-odstavec-transparentni-květiny

Řada od značky Cri de Coeur je skutečným snem. Nevýhodou značky je, že se nachází v Americe, a proto jsou náklady na dopravu poměrně vysoké. Designéři, kteří vděčí skvělým modelům, se nazývají Gina Ferraraccio a Julie Dicterow. Nabízeny jsou také kabelky.

Dobří kluci

vegan-shoes-good-guys-white-sneakers-women-men-jeand

Značka pro veganské boty se specializuje především na pánské kolekce s moderním a klasickým stylem, ale existuje také bohatý výběr genderově neutrálních modelů, které mohou zvažovat i ženy. Francouzské vzory jsou implementovány v Portugalsku.

Adidas Samba

vegan-boty-adidas-samba-men-ocel-modra

Samba je model, který existuje už léta a byl původně určen pro fotbal. Díky vysoké kvalitě je obuv ideální pro každodenní použití, zvláště když uvážíte, že se jedná o model pro veganské boty. Bota je nabízena v ocelově modré barvě s červenohnědými pruhy.

Veganský design od Beyond Skin

veganské boty-za-kůží-dámy-letní-model-pestré barvy

Beyond Skin je anglická značka, která nabízí různé druhy veganské obuvi, z nichž jedna dokonce získala cenu PETA UK Vegan Fashion Award. V současné době jsou bohužel v nabídce pouze dámské boty, ale už se plánují kolekce pro muže. Skutečnost, že se modely objednávají ze zahraničí, by vás neměla znepokojovat. Od částky 125 eur, na kterou můžete rychle dosáhnout společně s přáteli, je doprava dokonce zdarma.

chci to

vegan-boty-vůle-černá-koženka-nízký podpatek-zima

Pokud máte rádi street styl, Will’s je přesně tou správnou značkou pro veganské boty. Will Green, iniciátor těchto bot, vyrábí módní obuv pro ženy i muže. Velkou důležitost přikládá výrobkům přátelským ke zvířatům a lidem a zaujme moderním a elegantním designem.

Elegantní design

vegan-shoes-wills-suit-elegant-design-black-brown

Designér ale nenabízí jen sportovní modely. Existují také elegantní, veganské boty, které můžete nosit, aby odpovídaly vašemu novému obleku pro tuto příležitost. A nejlepší na tom je, že se znovu nepoužívají žádné živočišné produkty. Ať už pro léto nebo zimu, každodenní život, turistiku nebo zvláštní příležitost – perfektní model se rychle najde.

Ekn

veganské boty ekn-grey-street-style-sport-design-men

Tato značka pochází opět z Portugalska. Jako materiály pro veganskou obuv používá rostlinnou kůži, recyklovanou syntetickou kůži, organickou bavlnu a organický korek a další přírodní materiály, u kterých nebylo žádné zvíře poškozeno. Kromě bot zde najdete i stylové žabky na léto.

Avesu

vegan-shoes-avesu-black-white-kostkovaný-vzor-outfit-street

Avesu je obchod, který přikládá velký význam neprodávání žádných živočišných produktů a je k dispozici také v Německu. Pouze online si můžete vybrat ze 40 různých značek, které vyrábějí veganské boty pro ženy, muže a děti. Zde vidíte sportovní model s kostkovanými detaily v černé a bílé.

Veganské tenisky

vegan-shoes-macbeth-oblečení-žlutá-sportovní-styl

Je pro vás sportovní vzhled velmi důležitý? Podívejte se na Macbeth. Najdete zde nejen veganské boty, ale také vhodné oblečení. Macbeth je také skvělou volbou, pokud hledáte levnější produkty, které jsou stále kvalitní.

Etický

veganské boty-etletické-tenisky-černé-klasický design

Móda z Asie je také dobrou volbou, pokud splňuje všechna pravidla. Alespoň to platí pro Ethletic. Tenisky a žabky jsou vyráběny v Indii, Pákistánu a na Srí Lance s použitím organické bavlny a přírodního kaučuku jako materiálů.

Dr. Martens

veganské boty-dr-martens-bojové-boty-černé-syntetické-kůže

Skvělé modely pro veganské boty najdete také u Dr. Martens. Boty si můžete vybrat a objednat online a také je najít v mnoha obchodech s obuví. Značka se obejde bez živočišných produktů, ale to na vzhledu a kvalitě není vidět.

Cosmo Viva

vegan-shoes-cosmoviva-men-brown-color-šetrné k životnímu prostředí

Ve Cosmo Viva jsou pro muže a ženy k dispozici také veganské boty, které nepoužívají kůži. Obzvláště zajímavé jsou také modely se skořicovou podrážkou. Jsou speciálně navrženy pro lidi se zpocenými nohami, protože mají antibakteriální účinek a neutralizují zápach.

Vegetariánské boty

vegan-boty-vegetariánské-boty-světle modré-tyrkysové-příslušenství-nohy-každý den

Vegetarian Shoes vyrábí veganské boty, které jsou ze 75% biologicky rozložitelné a jsou vyrobeny z polyuretanu a polyesteru. Nabízeny jsou pouze veganské modely v atraktivním designu, pro každého něco.

Ovesné boty

vegan-shoes-oves-boty-podrážka-degradovatelné-barevné barvy

Modely obuvi značky Oat Shoes pocházejí z Bulharska. Na podrážky se používají rozložitelné plasty, zatímco dalšími materiály jsou organické konopí, organická bavlna, organické prádlo a korek.

Značkové boty od Nike

vegan-boty-nike-lunar-blue-orange-men

Velké značky, jako je Nike, také stále více důvěřují veganské obuvi a používají materiály, které neobsahují živočišné produkty. Patří sem také tento atraktivní model, jehož design je přesně to, co známe od Nike.