Móda

Vázejte a upravte šátek XXL – stylingové tipy na deku

Velké, silné šály, šály a ponča jsou bezpochyby dokonalým společníkem v chladných dnech. Pro každou ženu s vědomím módy existuje jedna XXL šála prostě must-have kousek pro chladné období. Kostkovaný, černý nebo v podzimních tónech nás zahřeje ležérním nebo elegantním způsobem. Šátek uvázaný kolem krku nebo pelerína s krásným designem je dokonalým zakončením pro stylový vzhled. Pomáháme vám toho dosáhnout s 18 tipy pro styling.

XXL šála-tlustý-styl-modrá-kašmír-pončo

Zahalte se do krásné šály XXL

XXL šátek -styl-modrý-šátek-zábal-silnější

Šála je velmi praktickou ochranou proti chladu, ale nejen. Doplňuje celý outfit a dotváří vzhled. Toto je příslušenství, které při správném používání může zcela vylepšit vzhled. Potřebujete přesně vybraný kus a správnou techniku ​​vázání. Kromě vzoru nebo barvy by měla šátková tkanina ladit s oblečením. Hrubě pletené modely jsou vhodné pro každodenní, ležérní oblečení, zatímco ty z hedvábí nebo kašmíru bývají elegantnější.

Zavažte šátek z tuby a dovedně jej upravte: Tipy a pokyny

19 skvělých způsobů, jak uvázat šátek + návod

26 módních nápadů, jak uvázat šátek

Kostkovaná šála XXL z kašmíru

XXL šátek -stylen-kashcmir-jasný-pelerína-elegantní

Kašmír je jedním z nejcennějších materiálů pro zimní šátek. Jedná se o velmi jemný druh vlny, který se získává z podsady speciálních středoasijských kozích plemen. Díky nízké hmotnosti kašmír velmi dobře uchovává tělesné teplo a navíc je velmi, velmi měkký. Vzhledem k vlastnostem a původu materiálu je extrémně kvalitní a jemný kašmírový šátek může stát 300-400 eur.

Stylově uviažte šátek XXL – 4 varianty

XXL šátek -vazky-nápady-návod-stylingové tipy-varianty

Jak svůj velký šátek nosíte a zavazujete, závisí především na oblečení nebo příležitosti a na velikosti šátku. Nabízíme čtyři jednoduché varianty k napodobení a ještě více tipů, jak velkou šálu elegantně a stylově použít. Vyzkoušej to!

Přední část uvázat objemnou šálu XXL – vodopád

XXL šátek-kravata-styl-šátek-černo-bílá

Pro tuto variantu můžete použít čtvercový, relativně čtvercový nebo trojúhelníkový hadřík vyrobený z měkké tkaniny. Přeložte čtvercovou látku diagonálně na dvě části a vytvořte trojúhelník. Umístěte dlouhou stranu před krk a jako obvykle zavažte trojúhelníkový šátek, přičemž přední úhel držte největší. Dva stejné konce by vám měly spadnout za ramena. Nyní si je vezměte a zavažte přední část pod šálu.

Oblečení s červeným šátkem – trendovou červenou barvu lze tak krásně kombinovat!

Vázejte šátek: zimní doplňky lze stylizovat mnoha způsoby!

Zkombinujte pončo s jiným oblečením & Příslušenství – užitečné rady

U krku uvázat šátek XXL – úhledný límec

XXL šátek-kravaty-nákrčník-návod-kostkovaný-černý

Obzvláště při nízkých teplotách doporučujeme uvázat si velký šátek co nejblíže ke krku. I tak ale nemusí bránit volnému pohybu, proto dávejte pozor, aby uzel nebyl příliš těsný. Nyní složte čtvercový šátek do trojúhelníku a umístěte jej přes ramena tak, abyste měli dvě dlouhé strany vpředu. Jednou omotejte délky kolem krku a vzadu zavažte. Přeuspořádejte trochu záhyby.

Noste šátek XXL jako pončo

XXL šátek-vázanka-varianta-gu% cc% 88rtel-pas-styly

Tato varianta na zavazování šátku je velmi elegantní a skvěle vypadá na kožené bundě nebo jiné, která je relativně tenká. Vše, co potřebujete, je pěkný pásek, který ladí s šálou. Nyní si na ramena položte velkou látku, ať už svázanou do trojúhelníku nebo čtverce. Shromážděte je dohromady v pase nebo úhledně položte obě strany na sebe. Zafixujte páskem dle libosti.

XXL šátek uvázat hravě asymetricky 

XXL šála-kontrolovaný nákrčník-černá stylová kravata

Tato variace vypadá obzvláště žensky a je ideální pro uvolnění nudného vzhledu. V počáteční situaci oba konce visí přes rameno vpředu. Jeden trochu vytáhněte a nechte viset asi o 10-15 cm déle. Vezměte to a dvakrát omotejte, zauzlete druhou tkaninou a schovejte se pod smyčku. Druhý konec musí viset volně napříč.

Noste krásnou šálu XXL jako pelerínu

xxl-šátek-styly-podzim-kašmír-velká-hnědá-pelerína

Varianta na pelerínu z šátku XXL vypadá elegantně a šik a je také trendy. Stačí vám velký, kvalitní šátek a nic víc. Design a tkanina kusu by měla velmi dobře ladit se zbytkem dílů a celkovým vzhledem. Jednoduše si dejte krásný šátek přes rameno nebo přes horní část těla. Pokud si přejete, přehoďte konec přes jedno rameno.

XXL šála pro cibulový vzhled – velká pletená šála 

XXL šátek-styl-úplet-nadměrný-pletený-cibulový vzhled

Přes jednoduchý top nebo dokonce přes sako a kabát si můžete šátek nasadit kolem ramene a držet ho v ohybu paže, aniž byste jej museli jakkoli zavazovat. Je to super snadný a neformální způsob, jak prezentovat svůj krásný kousek. Nejdůležitější je stylové kombinování tkanin a vzorů různých oděvů.

Zkombinujte šátek XXL s nadměrným kabátem – jednobarevná černá

xxl-šála-černá-jednobarevná-nadměrná-kabát-teniska-bílá

Pokud se vám líbí útulné a teplé, šátek XXL v kombinaci s nadměrným kabátem je ideální alternativou. Zavěste zvonek a omotejte jej volně kolem krku, aby se vytvořily zkřížené smyčky. Nyní spojte dva konce v zadní části krku a skryjte se pod vrstvou látky. Tento vzhled vás zahřeje a je také příjemnou změnou oproti klasické variantě límce.

Kostkovaná šála XXL v modré a zelené barvě jednoduše navlečená kolem krku

xxl-šátek-styly-podzim-kostkovaný-velký-zelený

Možná jednou z nejjednodušších variant, kterou všichni od dětství známe, je uvázat šátek kolem krku a nechat dva konce viset ležérně vpředu. Tato alternativa vázání šátku prostě nikdy nevyjde z módy a efekt je skvělý. Vyberte si vzorovaný šátek XXL pro jednoduchý outfit nebo v obyčejných barvách pro klasický kabát. Kostkované modely v tmavých nebo světlých pastelových barvách jsou také vždy dobrou volbou.

Vázejte kostkovaný šátek XXL 

XXL-šátek-kostkovaná-šála-styly-kožená bunda-černá

Přestože se tato varianta zdá na první pohled poměrně komplikovaně napodobitelná, funguje velmi snadno. Jednou si přivažte šátek kolem krku a jeden konec protáhněte smyčkou. Poté spojte tento konec s druhým. Přechod skryjete pod látku.

Elegantně uvázat šátek XXL – s páskem kolem pasu

xxl-šátek-styly-elegantní-pončo-kostkovaný-červený pás

Šátek XXL je úžasnou variantou, která zvýrazní jednoduchý vzhled. Měl by být vybrán pouze tak, aby odpovídal příležitosti a ostatním oděvům. Při výběru byste měli věnovat pozornost barvě a materiálu. Tlusté, hrubé látky se k večerním šatům prostě nehodí a to je již jasné. Kašmír a jemně zpracovaná vlna jsou nadčasové kousky, které mohou nosit ženy všech věkových kategorií.

Přes ramena přivažte červený šátek XXL – pelerínu

xxl-šátek-červená-ramenní-kravata-vlna-kostkovaná

Když jste připraveni investovat více peněz do jednoho kusu, zvažte, jaké barvy ve vašem šatníku převládají. Koneckonců, abyste si mohli svůj vysoce kvalitní nákup opravdu užít, měl by odpovídat vašemu individuálnímu stylu.

Černá a bílá kostkovaná šála XXL

xxl-šátek-styly-pončo-černá-bílá-kostkovaná

Nejlevnější jsou šály XXL ze syntetických vláken, jako je akrylát nebo polyester. Ty však nejsou propustné a mohly by dokonce způsobit alergie.

Nadýchaný šátek XXL v pastelových barvách 

xxl-šátek-styly-růžové-pastelové-barvy-pěkné-velké

Pokud máte náladu na nový kousek a na experimenty, dopřejte si módní šátek z vlněné směsi.