Móda

Trend obuvi na podzim 2014 – Co musí být v botníku

hip-shoe-trend-podzim-boty-2014-H & M-Chanel-5th-Avenue-Alberta-Ferretti

Už se chystáte uvést svůj šatník do souladu s trendy podzimu 2014? Pak byste rozhodně neměli zapomenout na boty. Často se stává, že boty určují zbytek oblečení, takže byste s nimi měli dokonce začít.

Skvělá věc na tom Trend obuvi na podzim 2014 je, že i když nemáte čas, nebo dokonce máte chuť nakupovat, v žádném případě nevyjdete z módy. Důvodem je, že mnoho současných modelů obuvi bylo v trendu již v loňském roce. Trendy modely jsou navíc tak rozmanité, že si každý najde to své. To je skvělá zpráva pro milovníky obuvi mezi vámi.

Jaké jsou ale přesně ty modely, které by letos neměly chybět v žádném šatníku? Stejně jako loni jsou oblíbené boty na platformě a boty na klínových podpatcích nebo obyčejné, silné podpatky. Pokud vám tedy z loňska zbyl pár nebo dva, můžete je klidně nosit letos na podzim a přitom být módní. Máte rádi barevnější a poutavější? Pak je Trend obuvi na podzim 2014 z tenisek a tenisek přesně pro vás, stejně jako všechny modely s kamínky, barevnými motivy zvířat a dalšími ozdobami. Oblíbené ale nejsou jen barevné a křiklavé. Černá je také opět moderní, stejně jako pastelové tóny.

Nyní vám představíme ten působivý Trend obuvi na podzim 2014 podrobně. Najděte si něco, co vám vyhovuje, a začněte to hned hledat.

Trend obuvi na podzim 2014 – barevné vzory

Trend obuvi, podzim-2014-barevné-vzorované-ploché-a-s-patou-H & M-Moschino

Tyto boty vám svými barevnými a hezkými vzory nepochybně dodají dobrou náladu. Vzory se mohou lišit. Máte tedy na výběr například mezi zvířecími motivy, geometrickými vzory a květinovými vzory. Hlavní věc s tím Trend obuvi na podzim 2014 jsou barevné a veselé.

Platformové boty – trend obuvi na podzim 2014

trendy-platformové-boty-dámské-boty-na klínových podpatcích-H & M-Graceland-Kenzo

Tento typ obuvi je v trendu již několik sezón a je také trendem Trend obuvi na podzim 2014. Platformové boty a boty na klínových podpatcích lze bezpochyby označit za „tradiční trend“. Jak se zdá, pravděpodobně budou v budoucnu stále potřebné a užitečné.

schuhtrends-Herbst-2014-Tenisky-Tenisky-Reebok-Graceland-H & M-Chanel

Efektivní trenéři a tenisky

Tenisky v této sezóně zapůsobí jasnými barvami a hezkými vzory z květinových motivů, stejně jako efektními kameny, pletenými vzory a krajkou. Samotný fakt, že Chanel takové modely představila, znamená, že by neměly chybět v žádném oblečení nebo skříňce na boty. Absolutní Trend obuvi na podzim 2014!

Trend obuvi na podzim 2014 černá hladká kůže Alexander McQueen Louis Vuitton H & M Dior

Nová černá

Černá je klasická barva, která nikdy nevyjde z módy, ale v této sezóně je odrůda jednoduše působivá. V této barvě jsou jak elegantní modely, tak sportovní boty. Sáhněte po tom Trend obuvi na podzim 2014 absolutně do.

Retro-podzimní-boty-široký-podpatek-Dolce-Gabbana-H & M-5th-Avenue-Alisha

Široký odstavec

Moderní retro styl se nyní objevuje také v podobě bot. Hodí se téměř ke každému oblečení a jsou pohodlné a útulné. Perfektní obuv pro každodenní život!

podzim-trend-pastel-boty-béžovo-růžové-Graceland-Blugirl-SMH-Dior-H & amp; M

Pastelové barvy

Romantické vzory jsou velmi populární, pokud jde o oblečení. Samozřejmě také potřebujete pár odpovídajících bot. V tomto případě jsou nejlepší boty v pastelových odstínech, jako je béžová, růžová nebo světle modrá. Udělejte si pro to místo hned v botníku Trend obuvi na podzim 2014.

Trendové kotníkové boty s tkaničkami-Alexander-McQueen-H & M-Graceland-Alisha

Kotníkové boty s tkaničkami

Jedním z hlavních trendů této podzimní sezóny jsou šněrovací kotníkové boty. Ty lze volit ve formě bojových bot nebo v elegantnějších verzích. Co kdybyste si je vybrali v černé barvě? Pak nedržte jen jednoho Trend obuvi na podzim 2014 jeden, ale dva.

Trendové boty-podzim-2014-šumivé kameny-Dolce-Gabbana-SMH-Jimmy-Choo

Jiskřivé kameny

S touto tendencí existují vhodné varianty pro každodenní život i pro zvláštní příležitosti. A musíte uznat, že jsou to vyloženě drahokamy. A Trend obuvi na podzim 2014, které jen stěží přehlédnete a vynecháte.