Móda

Trend dámského kabátu ‘Wrap Coat’ – 13 oblečení a tipy pro styling

Dámský kabát -trend-wrap-kabát-oversize-khaki

Není divu, že se v tom odrážejí zavinovací kabáty Trend dámského kabátu sbírat. Většinou jsou vyrobeny z velmi kvalitních přírodních materiálů – z větší části nebo až ze 100% z nové vlny, takový kabát nám umožňuje klouzat teplý, elegantní a pohodlný zimní krajinou. Zavinovací kabát je vhodný pro každou příležitost a pro každou ženskou postavu a je naším nejlepším společníkem, když oblečení z zimní cibule může hodně pokazit krásnou siluetu. Tuto sezónu přichází v různých barvách a délkách jako nezbytný kousek, který je trendy, ale také velmi pohodlný.

Dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’ – nadměrný

Dámský kabát -trend-wrap-kabát-oversize-opasek

Zavinovací kabát vyniká oproti ostatním modelům kabátů tím, že postrádá knoflíky nebo zapínání na zapínání. K tomu je dodáván pás, díky kterému vypadá proporčně i přes širokou siluetu. Oversize střihy jsou vhodné pro každý typ postavy a z velké části zakrývají problémová místa nebo mnoho vrstev oblečení, které jste zvyklé nosit, zejména v zimních starostech. To zajišťuje rovnoměrný a úhledný vzhled. Zimní kabát v neutrální barvě můžete nosit v každém věku a vždy bude aktuální.

Dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’ ve vojenském stylu

Dámský kabát -trend-wrap-kabát-zelená-vojenská

V každé kolekci podzim / zima jsou na mole vidět vojenské varianty. Tento styl můžete spojit s klasikou, protože tento vzhled nikdy nevyjde z módy. Několik kapes, opasků kolem pasu a knoflíků ve dvou řadách působí, že vojenský kabát vypadá přísně a trochu mužně. Vzhledem k tomu, že model je vhodnější pro vysoké ženy, doporučujeme jej kombinovat s šaty nebo sukní a ne s drsnými kozačkami.

Dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’ v neutrálních barvách – béžový

Dámský kabát -trend-wrap-kabát-béžovo-hnědý

Nadměrná silueta, zejména v zimě a na podzim, nám dělá velkou laskavost. Dole můžete nosit cokoli, co udrží teplo blízko vašeho těla. Kabát volného střihu poskytuje především milovaný dobrý pocit. Ačkoli nezdůrazňuje tělo, nosí se sebevědomě a chladně. Malí přátelé by s tím měli být opatrní. Díly lze zdůraznit pomocí doprovodného pásu.

Dámský kabát trend ‘Wrap Coat’ – trendy ve velbloudí barvě

Dámský kabát -trendový zavinovací kabát velbloudí barvy

Totiž jednou z podzimních barev je velbloud. Tento všestranný, teplý odstín, který vypadá velmi elegantně a přirozeně neutrálně zároveň. Kabát v tomto tónu se hodí ke každému stylu oblečení a v kombinaci s jednoduchým střihem zavinovacího kabátu je prostě dokonalým společníkem každé městské dámy. Měli byste si uvědomit, že velbloud nevypadá dobře na každém typu pokožky. Letní typ, ke kterému do značné míry patří Němci – světlá kůže s modrým podtónem a modrýma očima, a zimní typ – velmi světlá barva kůže, modré nebo zelené oči a tmavé vlasy, velbloudovi, žluté a jiné nevyhovují zemské barvy.

Trend dámského kabátu „Wrap Coat“ – odpovídající barva v závislosti na typu

dámský kabát trendový zábal kabát žlutý leo

Německé ženy si mohou vybrat chladné barvy, jako je tmavě modrá, šeřík, růžová a máta. I ty jsou béžové, což je mírnější varianta trendového velblouda. Není to však tak intenzivní. Podzimní a jarní typy, jejichž kůže se rychle opaluje a často má medově blond, zrzavé nebo tmavě hnědé vlasy, si mohou vybrat velbloudí, okrové, žluté a hořčičné. Pro extrovertní osobnosti doporučujeme zvolit kabát s atraktivním zvířecím potiskem nebo alespoň pár mokasínů, se kterými lze velblouda báječně kombinovat.

Černý dámský kabát trend ‘Wrap Coat’ – klasicky dlouhý

dámský kabát-trend-zavinovací-kabát-černý-dlouhý

Černý dlouhý dámský kabát je prostě klasika. Jakmile je získány, mohou je nosit potenciální dcery, vnučky a všechny generace. Tento nadčasový kousek je vyroben tak, aby vydržel.

Šedý dámský kabát trendový „zavinovací kabát“ pro každou příležitost – barva šedá

dámský kabát-trend-zábal-kabát-šedý-vysoké podpatky

Šedá barva je vždy dobrou volbou pro podzim a zimu. Na rozdíl od černé, šedá zesvětluje siluetu a nepůsobí na nositele ponurým a zakaleným dojmem. Vícevrstvá postava, kterou vytvoří každý zavinovací kabát, vypadá stejně dobře v kombinaci s vysokými podpatky, ale také s teniskami. Nekomplikovaný pro jakýkoli vzhled, šedý kabát je nejlepší volbou pro ženy, které příležitostně přecházejí z jednoho stylu oblečení do druhého.

Dámský kabát trend ‘Wrap Coat’ v pastelových barvách – modrozelený

dámský kabát-trendový zábal-kabát-modro-zelený% cc% 88n-pastelová barva

Obzvláště populární jsou letos pastelové barvy. Pastelový trend je skvělou příležitostí, jak dodat zimní svěžest trochu svěžesti. Mimochodem, zavinovací kabát nelze svázat pouze s páskem. Zvláště trendy to vypadá, když je nahrazeno kusem kůže. Zvýrazněte svůj krásný pas šperkem a v celém vzhledu nepotřebujete žádné další akcenty.

Růžový dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’

dámský kabát-trendový zábal-kabát-růžový-krátký

Chcete -li jednoduchému dílu vdechnout více života, spolehněte se na neobvyklé barvy a tvary. V pastelově modré, ultramarínové, žluté, lososové barvě, červené, až k bokům, po kolena nebo až k lýtkům přichází tato sezóna dámských kabátů v celé své rozmanitosti. Délka by měla být zvažována podle individuální výšky.

Dámský kabát trend ‘Wrap Coat’ v modré barvě

dámský kabát-trendový zábal-kabát-modrá-jessica-alba

Každá malá žena se vizuálně ponoří do dlouhého širokého kabátu. Pro drobné ženy je nejlepší zvolit krátké kabáty. Rozumná délka by byla do poloviny stehen. V tomto případě se také používá pás. Lem na kabátu je také velmi důležitý pro celkový vzhled. Zde platí zlaté pravidlo – čím vyšší žena, tím nižší lem by měl končit.

Dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’ s kapucí

dámský kabát trendový zábal kabát modrá kapuce

Kapuce na kabátu obvykle nevypadá elegantně, ale poskytuje pocit pohody a ochrany, které jsou vždy žádoucí, zvláště v zimě. U tohoto modelu doporučujeme vyhnout se nadměrné délce, jako u nadměrných kabátů. Pokud je kapuce, měla by končit na úrovni kolen nebo hrudní kosti.

Červený dámský kabát trend ‘zavinovací kabát’

dámský kabát-trend-zábal-kabát-červené-sluneční brýle

Červený kabát připomíná princezny z příběhů a vypadá prostě jako z pohádky. Jednoduché a klasické, díky svému stylovému vzhledu vám dodá dobrou náladu. Odvážným ženám a ženám, které si uvědomují módu, doporučujeme, aby je zkombinovaly s párem leopardích stilettos a oblečením v konzervativní černé barvě. Pro všechny ostatní je vhodné nepoužívat vedle červeného kabátu intenzivní barvy a akcenty. Pouze účinné části na sebe budou mít špatný vliv.