Móda

S těmito vázacími technikami každý den uvázat a zabalit zimní šátek pro stylové oblečení

Podzimní a zimní čas znamená čas šálu. Tento praktický módní doplněk je prostě součástí chladného období a s několika jednoduchými technikami zavázání se promění ve skvělý poutač, který zvýrazní každý outfit. Není tedy divu, že ženy i muži neustále hledají nápady, jak elegantně uvázat šátek. Rádi bychom vám pomohli s několika nápady, a proto jsme dali dohromady techniky zavinování šátku, díky nimž budou vaše outfity rozmanitější a dodají jim konečnou úpravu. Protože uvázat zimní šátek nevyžaduje mnoho úsilí.

Dámský šátek s jednoduchým uzlem - nápad na tenké a silné šály

Zimní šály se dodávají v nejrůznějších velikostech, tvarech a textiliích a podle toho, který z nich chcete nosit, se dají různě zavázat. Kromě šátků XXL existují ještě trojúhelníkové šály a klasické dlouhé modely a smyčkové šály. Podívejte se na naše pokyny a vyzkoušejte si tyto elegantní styly sami.

Dámská zimní šála – kravata

K ženskému outfitu vázanka na zimní šály jako mašle

Pokud chcete vázat dlouhé šály, mašle je bezesporu nádherný nápad. Během chvilky dostanete speciální příslušenství, o které se bude každý starat. A přestože smyčka zpočátku vypadá jako komplikovaná technika, budete překvapeni, jak snadné je její vytvoření. Pokud chcete mašli zavázat zimní šálou, postupujte následovně:

Vázejte zimní šátek jako mašli - rychlý a snadný návod

Umístěte šátek kolem krku tak, aby jedna strana byla o něco delší. Vezměte dlouhou stranu a použijte ji k vytvoření smyčky. Uvnitř skryjete konec šátku. Jednou rukou přitlačte tuto smyčku uprostřed, abyste získali dvě smyčky pro luk. Nyní vezměte krátkou stranu šátku a omotejte ji kolem středu smyčky, kterou jste právě vytvořili. Protáhněte konec smyčkou a zatažením smyčku utáhněte. Poté jej můžete libovolně umisťovat, tvarovat a uvolňovat, dokud nesplní vaše očekávání.

Dlouhá šála s poloviční mašlí

Pěkný nápad, jak uvázat zimní šálu poloviční mašlí

Poloviční mašle není o nic méně atraktivní a elegantní, takže zimní šátek můžete uvázat i tímto způsobem. Lze jej vyrobit stejně rychle a snadno jako mašle a je ideální pro dlouhé šály a když chcete zavazovat velké šály. Jak ale uvázat šátek v podobě půl mašle? To můžete vidět v následujícím průvodci.

Uvazujte na zimní šálu poloviční mašličku - návod na módní vázací techniku

Stejně jako ve výše uvedených pokynech umístěte šátek kolem krku. Jedna ze dvou stran musí být opět delší než druhá. Poté položte delší stranu na kratší a smyčkou na krku ji zespodu trochu vytáhněte. Teď už stačí jen trochu vytvarovat poloviční smyčku a můžete vyrazit.

Špatný uzel

Vázejte špatný uzel se zimní šálou - šály rychle a snadno uvolněte a utáhněte

Tato vázací technika se nazývá „špatný uzel“, protože vypadá, jako byste svázali uzel, což je jen smyčka. Tímto způsobem můžete sami uvázat velký šátek, ale měl by být také prodloužen. Tuto techniku ​​mohou mimochodem používat i muži a uvázat si zimní šátek. Praktické je, že špatný uzel není příliš těsný a šátek můžete v případě potřeby kdykoli povolit nebo utáhnout. Jak to udělat:

Omotejte šátek kolem krku a na jedné straně přivažte volný uzel. Poté protáhněte druhou stranu šátku tímto uzlem. Poté můžete libovolně zatáhnout za uzel a dát ho do libovolné výšky. Touto technikou můžete také uvázat větší čtvercovou látku.

Dvojitý uzel

Vázací dvojitý uzel se zimní šálou pro ženy a muže

Pokud chcete, aby váš šátek byl obzvláště objemný a podle toho ještě lépe zahřál váš krk, je dvojitý uzel dobrou volbou. Pokud je vám tedy nadměrný šátek pro ženy příliš, můžete nosit normální šátek a dosáhnout téměř stejného efektu spojením zimní šály tímto jednoduchým nápadem. Dvojitý uzel je skrytý pod šátkem a vytváří tak vzhled límce. Nyní se ale dostáváme k jednoduchým pokynům:

Pokyny pro elegantní oblečení v chladném období - dvojitý uzel

Zepředu položte šátek kolem krku, překřížte dva konce na zátylku a položte je dopředu přes ramena. Šátek nezabalujte příliš těsně, ale dostatečně volně, aby pohodlně seděl. Uvažte uzel a skryjte jej pod první vrstvou šátku. Oba konce mohou viset dolů na stranu nebo ležet na sobě.

Zkombinujte dva šály elegantním způsobem

Zkombinujte dva šály v různých barvách a vytvořte elegantní outfit

Pokud ještě nemáte na zimu tlustý šátek nebo byste jen chtěli nadále používat tenčí, můžete se rozhodnout pro tuto techniku ​​zavinování šálu. Zde jednoduše zkombinujete dvě tenčí šály, což vypadá obzvlášť dobře, když k tomu použijete dvě různé barvy. Tímto způsobem můžete kdykoli změnit barevné kombinace a vždy poskládat nové outfity se šálou. Tyto pokyny se navíc svou závažností neliší od těch, které mají pouze jednu šálu. Šátky můžete uvázat a zimní šátek nádherně uvázat následujícím způsobem:

Módní ovinovací technika pro dva šátky jako alternativa k silnému šátku

Spojte dva šály dohromady a obtočte je kolem krku, počínaje zepředu. Chcete -li to provést, umístěte konce šátku křížem do krku. Poté je stejným způsobem zkřížte vpředu a jeden ze dvou konců protáhněte získanou smyčkou, nebo jinými slovy – zauzlete. To může zůstat viditelné, jak je znázorněno na obrázku, nebo jej můžete skrýt pod první vrstvou, jak je uvedeno výše.

Vázejte smyčkový šátek

Kreativní nápady se smyčkovým šátkem na krk a hlavu

Jednoduchý smyčkový šátek se ukázal být obzvláště populární a praktický. To je v podstatě velká smyčka. Šátek tedy nemá konce. A přestože zpočátku může vzniknout dojem, že designové možnosti pravděpodobně nejsou téměř žádné, budete překvapeni, jak všestranný takový model ve skutečnosti může být. Neohřívá jen krk, ale může zahřívat i hlavu a tím i uši a ramena – podle toho, jak si uvázáte zimní šátek.

Noste tubový šátek v mnoha variantách pro módní oblečení každý den

Nejsnazší způsob, jak si tento typ šátku uvázat, je jednou si jej nasadit kolem krku, vpředu překřížit a poté přetáhnout přes hlavu. To je také perfektní základna, kterou si poté můžete přetáhnout přes hlavu jako kapuci nebo dolů přes ramena. Elastické modely můžete dokonce uvázat jako normální zimní šátek tak, že je nejprve položíte dvakrát a poté ze zad kolem krku a přes ramena. Na dvou obrázcích vidíte několik skvělých možností obvazu a omotání.

Francouzský uzel

Stylová vázací technika na dlouhý šátek - francouzský uzel

Můžete nosit extra dlouhý šátek s pěkně zapleteným uzlem. Ale nebojte se, když uvidíte obrázek a přečtete si „Pletené uzly“, protože toto jsou opravdu jednoduché pokyny. Výsledek je však velmi atraktivní a elegantní a je ideální pro stylové a neobvyklé oblečení. Takto snadno lze uvázat zimní šátek:

Snadný francouzský uzel ve čtyřech krocích

Zdvojnásobte šátek a obtočte jej kolem krku. Protáhněte jeden ze dvou konců šátku smyčkou, nejlépe shora. Pak vezměte druhý konec a protáhněte jej také smyčkou, ale tentokrát zespodu. Pak už jen zpět a zatáhnout šálu a máte hotovo. Francouzský uzel lze buď zatáhnout nebo uvolnit, jak si přejete.

Vázání šátku jako zimní šály - nápady s francouzským uzlem a dvakrát zabalené

Pokud chcete uvázat šátek XXL, je tento atraktivní uzel stejně vhodný, jak můžete vidět na obrázku výše. Nebo co říkáte na správnou variantu? Tam stačí dvakrát volně šátek omotat a pak v případě potřeby trochu upravit a utrhnout. Obecně lze šátky v XXL vázat různými způsoby. Vždy můžete experimentovat.

Zimní šála s dalším příslušenstvím

K zavinutí šátků použijte brože a opasky

U některých technik zavinování můžete jako další příslušenství použít brože a opasky, které neslouží jen k tomu, aby šátek držely na místě, ale také ho zdobily. Zvláště pokud si jako sako uvázáte šátek, takové doplňky se ukáží jako velmi užitečné. Jednoduše si přes ramena dejte široký šál nebo šátek a v bocích jej zajistěte páskem. Menší tkaninu lze zase omotat kolem krku a zakrýt jedno rameno. Krátký konec jednoduše připnete broží.

Myšlenka Poncho - uvázat šálu jako sako s páskem

Na obrázku výše vidíte, jak uvázat šátek pončo. Tato myšlenka je ideální pro nepříliš chladné zimní dny. Pokud nosíte šátek jako pončo, je vhodné pod něj nosit silný rolák. A nezapomeňte na módní pásek, který krásně předvede váš pas.

Zabalte ležérně elegantní šátky

Vázání zimní šály - technika zavinování na poslední chvíli pro ležérní, elegantní vzhled

Zimní šátek můžete uvázat ležérně a elegantně bez velkého úsilí a výdajů, i když „kravata“ není v tomto případě to pravé slovo. Módní doplněk je poměrně volně omotán kolem krku a poté je jeden ze dvou konců ležérně přehozen přes rameno. Tento vzhled vypadá perfektně i na elegantním ženském outfitu. Pokud tedy chcete velmi rychle uvázat velké šály, získáte s touto variantou perfektní nápad.

Silný pletený šátek v béžové barvě zahřeje váš krk a ramena

Zavažte velkou tlustou šálu

Atraktivní zimní outfit s koženou bundou a hnědým šátkem

Omotejte šátek volně kolem ramen

Ležérní vázací technika pro velkou šálu s kabátem a páskem

Správné nošení pončo šátku

Nadměrná šála s kostkovaným vzorem a červeným kabátem

V zimě uvázat šátek

Hnědý šátek XXL s kabátem a čepicí

Široký pletený šátek kombinovaný s koženou bundou

Široký šátek s koženou bundou a zimními botami

Nápad na jemný kašmírový šátek svázaný jako límec

Pro zvlášť chladné zimní dny zavažte šály jako límec

Vázejte dlouhý šátek z vlny XXL

Šátky s vlnou XXL vás udrží v teple a pohodlí

Stylově přivažte šálu pro ženu

Nápad pro ženy - přes jedno rameno a kolem krku si dejte šátek XXL

Nasaďte si šátek

Neformální s hnědými koženými botami - přes ramena si dejte kostkovaný hadřík

Klasická navíjecí technologie

Začněte zimu v módě - klasická zavinovací technologie na šátky

Uvažte šátek jako pončo

Jak nosit deku