Móda

Nejlepší trendy v džínách roku 2017 pro ženy: tyto kalhoty jsou in!

džíny trendy ženy střihy dvoubarevné výšivky patchwork

Trendy přicházejí a odcházejí, ale jedna věc je jistá: džíny nikdy nevyjdou z módy! Lze je kombinovat s téměř jakýmkoli oblečením a mohou vypadat ležérně i elegantně. Kromě toho má každý ve skříni alespoň jedny džíny, díky nimž se cítí extrémně pohodlně. A protože podzim je nejlepší sezóna pro populární džínový styl, shromáždili jsme v dnešním příspěvku aktuální trendy v džínách pro ženy 2017. Ukazujeme také příklady z aktuální kolekce jedné z nejžhavějších značek pro džíny a streetwear. Podívejte se na nejnovější trendy v džínové módě a vyberte si svůj oblíbený model!

Trendy v džínách 2017 pro ženy: Dvoubarevné džíny

dvoubarevné džíny trendy šedo modrá

Pokud hledáte džíny, které budou skutečnou módní výpovědí, pak je to pro vás Trendy kalhoty z online obchodu HIS Jeans Perfektní. U dvoubarevných džínů jsou džínové látky spojeny se dvěma různými praními, takže vzniká velmi zvláštní design. Přestože je za klasiku považována barevně blokující kombinace světlé a tmavé rifloviny, lze také skvěle kombinovat dva tmavé tóny. Tyto elegantní džíny například bodují úspěšným mixem šedé a modré rifloviny. Kontrastní šipky na předních kapsách a ležérní vzhled dělají z těchto dvoubarevných džínů známé značky džínů nezbytnou součást podzimu.

Patchwork džíny v použitém vzhledu

patchwork džíny používají praní moderní trend

Patchwork jako oblíbená textilní technika se odráží i v trendech džínů 2017 v našich oblíbených kalhotách. Džíny s drobnými patchworkovými prvky byly oblíbené už v předchozí podzimní / zimní sezóně, ale letos to bude hlasitější. Trend je podobný jako u dvoubarevných džín, ale nášivky jsou přidány jako opravné prvky. V kombinaci s použitým praním vzniká oblíbený vintage efekt, který je aktuálně také v módě.

Džíny s výšivkou

rovné džíny výšivka orlí ornament

Jak jste si již všimli, v roce 2017 nenosíte nudné kalhoty. Džínová móda letos staví na ozdoby ozdoby všeho druhu a zaujme barevnými a hravými vzory. Barevné výšivky a nášivky se hodí ke každému střihu i praní a promění jednoduché džíny ve skutečný poutač očí. To lze použít k okořenění nohavic i kapes. Jak můžete kombinovat džíny s výšivkou v každodenním životě, zjistit zde. Trendový vzhled je však vhodnější na víkend než do kanceláře, protože působí příliš ležérně.

Oříznuté džíny s třásněmi na lemu

džíny lemovaný lem lýtka výška moderní světlo

Třásně jsou na první pohled malý detail, ale mohou udělat velkou módní výpověď. Mezi nejoblíbenější trendy džín v roce 2017 patří kotníkové a zkrácené džíny s okrajovým lemem. Tyto kalhoty se vyznačují kratší délkou, která v případě kotníkových riflí sahá přesně po kotníky. Co dělá tyto džíny tak elegantními, jsou roztřepené lemy. Výběr je opravdu velký: od chladných rohů a okrajů po roztřepené konce nohavic až po velmi dlouhé třásně, které jemně hrají kolem kotníků. Ať už světlý nebo tmavý denim, rozhodnete se a svůj vlastní styl.

Rovné a mykané

rovné džíny trend módní carded styling

I když to zní neuvěřitelně, letos rovné džíny sesadily z trůnu oblíbené skinny džíny. Rovný střih se dnes opět těší stále větší oblibě a je jedním z největších denimových trendů roku. Pokud jde o délku, oblíbené jsou rovné džíny po podlahu i po kotníky. Pokud chcete držet krok s nejnovějšími trendy, džíny můžete stále nosit s vyhrnutým lemem bez ohledu na střih. Díky tomuto stylu vypadáte štíhlejší a můžete na botách zdůraznit.