Móda

Módní trendy pro podzim a zimu: červené, kostkované a zvířecí potisky jsou nezbytností!

Trendové barvy pro podzim a zimu Jasně červená, paprikově červená, chilli paprička červená

Obloha je možná šedá, ale móda zůstává barevná – a zvířecí. Kabáty s leopardím potiskem, kalhoty a halenky s hadím potiskem a sladěné boty jsou v podzimní / zimní sezóně 2018/19 skutečnými poutači. Pokud je to pro vás příliš divoké, můžete se místo pro kabáty, kalhoty, kotníkové boty, šály a rukavice rozhodnout pro tartan. Od velkého tartanu k jemnému úchopu se klasika mezi vzory vrátila na přehlídková mola. Dali jsme dohromady ještě více módních trendů pro chladné období a to, jak nyní nosit divoké vzory.

kontrolovaný sako v tmavě zelených a černých džínách na podzim zimy

Co se týče barev, příroda je trendy, zemité tóny jako terakota, hnědá a béžová v různých odstínech, ale také zářivě papriková červená, červená chilli paprička nebo pistáciová zelená. Touha po více než jen šedé a černé už dlouho trvá. Na módní platformě Lyst klíčová slova růžová, žlutá a červená byla v roce 2017 požádána o 138 procent častěji. Šeky také nejsou na seznamu žádným překvapením, kostkované blejzry již v září 2017 patřily k nejoblíbenějším kouskům oblečení, což je důkazem dlouhověkosti klasiky.

Leopardí kabát v kombinaci s černými šaty a vojenskými botami

Ale zatímco tartan a glencheck jsou vhodné téměř pro každou situaci, ne všechny nové trendy lze snadno přizpůsobit každé příležitosti. Z více se může rychle stát příliš mnoho a místo toho, abyste nosili leopardí potisk, zebru nebo hadí vzhled od hlavy až k patě, obvykle stačí jeden kousek, aby upoutal pozornost. Pokud jsou šaty se zvířecím potiskem nebo mušle příliš dobrou věcí, můžete začít diskrétně s taškou nebo kotníkovými botami.

I když jde o trendové barvy sezóny, ne všechno vypadá stejně dobře u všech žen. Červené tóny se používají hlavně pro topy bruneta ideální, protože harmonizují s tmavými vlasy. Červené vysoké podpatky a kotníkové boty jsou vhodné pro každý typ pleti a každou barvu vlasů. Trendy zemské tóny lze také doplnit tmavšími vlasy, bez ohledu na tón pleti.

Chladná blondýnka nosí červenou vzorovanou blůzu s akcenty pistácie

Blondýnkám sluší béžové a pískové tóny. V případě světlé pokožky by však měla být věnována pozornost výběru světlého odstínu se šedivou poznámkou, pokud je to možné. Chladné blondýnky mohou také použít červené tóny a módní pistáciovou zelenou, zatímco blondýnky s teplým typem pokožky obvykle vypadají lépe v olivových a krémových tónech.

Vzhledem k tomu, že většina přirozeně zrzavých žen má světlou pleť, vyhovují jim tóny země, ale také nahé tóny a zelené. K rudým vlasům patří i červená a růžová, ale musí to být správný odstín. Pak je ale efekt obrovský.

Leopardí kabát v kombinaci s džíny a drsnými kozačkami

Správný styl má velký význam. Pokud si obléknete nápadný leopardí kabát, můžete vypadat neformálně, když jej zkombinujete s džíny a drsnými kozačkami, zatímco šaty obepínající postavu v zemitém nebo nahém odstínu pod ním dodají eleganci.

Šaty se zvířecím potiskem od samého začátku poutají pozornost a nepotřebují žádné další poutavé doplňky. Blůzu se zvířecím vzorem lze také nejlépe kombinovat s džíny, klasicky střiženými kalhotami nebo jednoduchou sukní. Ale dá se nosit z kanceláře na večírek.

Téměř žádný známý designér se v této sezóně neobešel bez zvířecích vlivů. Od Toma Forda přes Calvina Kleina po Diane von Fürstenberg a Victorii Beckham jsou zvířecí potisky k vidění všude na přehlídkovém mole a pouliční móda je na podzim a v zimě také pestrá a divoká, bez ohledu na to, jak je zataženo.

Kabelka se zvířecím potiskem v černé barvě Přitahující pozornost k černému outfitu

Zdroje obrázků: unsplash.com / pixabay.com CC0