Móda

Módní trendy 2015 – nová kolekce je vyráběna pomocí 3D tiskárny

Fashion-Trends-2015-small-black-small-back-free

Pro své vysokoškolské vzdělání vytvořila návrhářka Danit Peleg jako diplomovou práci módní kolekci. Samotné návrhy zcela korespondují s módními trendy 2015 – dvoudílné obleky v plných barvách, ale s atraktivními vzory, na molu dominovaly vzdušné sukně a crop topy. Ale opravdu zvláštní věcí na kolekci byl materiál a výroba oblečení – ty byly vyrobeny pomocí 3D tiskárny.

Módní trendy 2015 – v budoucnu bude každý designér sám?

Fashion-Trends-2015-red-two-piece-vest-women

Inspirována novými technologiemi si návrhářka Danit Peleg položila otázku – může se každý v budoucnu stát návrhářem a výrobcem oblečení sám? Udělala četné vzorky s 3D tiskárnou a vyrobila krásné moderní šaty, sukně a kostýmy. Ty zdůrazňují ženskost, jsou příjemné na nošení a mají elegantní střihy. A to nejlepší na tom je – podobně jako nyní používáme vzory z časopisů, v budoucnu bychom si mohli koupit programy pro 3D tiskárny a sami si vyrobit oblečení, které se nám líbí, doma. Může to být budoucnost módního průmyslu??

Fashion Trends 2015 – nové 3D oblečení bylo představeno během módní přehlídky

Módní trendy-2015-crop-top-volnější sukně

Atraktivní oblečení – celkem 6 oblečení – bylo představeno během promoce v Izraeli. Módní přehlídku sledovalo mnoho známých osobností. Obecenstvo bylo potěšeno konečným výsledkem – my také – a jen stěží se můžeme dočkat dalšího projektu talentovaného mladého návrháře! Film o tvůrčím procesu najdete na konci článku.

Moderní oblečení pro letní sezónu

Módní trendy 2015 pončo letní móda moderní outfit

Módní trendy 2015 – ženské a elegantní – letní šaty v bílé barvě

Módní trendy-bílé-minišaty-geometrický vzor-letní móda

Střih bundy byl vyvinut pomocí počítačového programu

Fashion-Trends-2015-Jacket-3D-Printer-made

Výrobní proces prostřednictvím 3D tiskárny

Módní trendy-2015-oblečení-3D-tiskárna-výroba

Projekt od Danit Peleg