Móda

Moderní šperky od Madstone – Zjistěte více o značce

moderní kolekce šperků s řetězy holografických prstenů

Unikátní kolekce Kerri Halpern jsou na trhu prezentovány se svou značkou „Madsone“. Tento vysoce kvalitní moderní šperky přináší mnoho třídy a důstojnosti. Pokud chcete udělat hranici mezi jemností a osobností, je to často velmi obtížné. Málokdy se dokážete správně rozhodnout, co je móda a co nejlépe odpovídá vašemu vlastnímu stylu. Kerri Halpern nemusí dělat čáru – vyrobila si vlastní módní dům. Madstone je název společnosti, kterou designér založil. Ztělesňuje myšlenky, které má o estetice a osobním stylu. Nenosila nic jiného než jednobarevné černé soubory a vytvořila vaši sbírku se znalostí toho, co je módní.

Moderní šperky od Madstone – Sbírky

šperky madstone prsten zlaté oranžové kameny

Tyto vysoce kvalitní, moderní šperky od Halpern jsou velmi jednoduché a projevují se jako závan čerstvého vzduchu, samozřejmě zohledňují to, co je v současné době také trendy. K vidění nejsou žádné konkrétní vzory a matrice, ale jednoduché geometrické tvary. Velké nebo tenké náhrdelníky ze zlata patří mezi oblíbené návrháře. Inspirovala se svou láskou k šampaňskému a navrhla dvě kolekce. Oba se navzájem velmi liší, ale svým leskem jsou si velmi podobní. Kolekce „Bubble“ se skládá ze sortimentu prstenů, náramků a náušnic, „Lavender“ – vyrobených ze zlata a dokonce i diamantů. Kolekce „La Cage“ ukazuje zlaté čáry, které přecházejí přes lesklé kameny. Její návrhy ztělesňují její vlastní styl, ale také vše, co je v té době trendy.

madstone bubliny kolekce šperků prsten fialová

Svou mírně temnější stránku návrhářka ukazuje kolekcí pavouků a netopýrů ve velmi ženských barvách a tvarech. Má velmi ráda černou barvu a dokonce se rozhodla žít na hřbitově (ano, čtete to správně!). Sbírka se jmenuje „Mad Animals“. Díky jasným barvám rubínů, modrých topazů, ametystu, citrínu, granátu a diamantů je kolekce tak krásná, aniž by zdůrazňovala grotesku hmyzu. Budete chtít, aby vám takový hmyz lezl po ruce.

vysoce kvalitní šperky madstone kolekce náušnice zlatožlutá

Vaše láska ke krásným věcem a stylu je ztělesněna zlatem. Její šperky jsou hranaté a velké, ale přesto velmi dámské. Ať už tedy pořádáte párty dlouho do noci nebo jen navštěvujete přítele, který žije nad hřbitovem, máte vše, co potřebujete. Je to osobní varianta klasiky a koktejlový prsten na šampaňské by mohl být velmi zajímavým tématem konverzace na letišti. „Madstone“ je k dispozici ve vybraných maloobchodních prodejnách po celé zemi a lze jej objednat online. Ceny se pohybují od 20 000 do 250 USD.

   vysoce kvalitní moderní šperky madstone náušnice zlato modrý kámen vysoce kvalitní moderní šperky madstone náušnice zlato modré kameny

moderní šperky madstone prsten měděné barvy

Kerri Halpern design šperky šílená zvířata pavouk vysoce kvalitní moderní šperk madstone brože spider