Móda

Móda pro baculky je také trendy – 3 dobré důvody proč

Móda pro baculaté trendy-kolena-dlouhé-modré-šaty-žlutě-saténové-top

Kolekce nadměrných velikostí, móda větší velikosti, móda pro baculky – oblečení od velikosti 40 má mnoho názvů. Většina z nich má nevýraznou pachuť. Ti, kteří nosí tuto módu, neodpovídají současnému ideálu. Jsou příliš silné na vzory, které jsou prezentovány na přehlídkových molech módních přehlídek.

Ale počkej! Právě tam už nějakou dobu probíhá přehodnocení. Nejen obchodní domy, které slouží masám, poznaly, jak cenná je cílová skupina liber. Hvězdní návrháři a luxusní značky se také stále více spoléhají na zakřivené modely. To je jen několik z důvodů, proč móda plus-size již nemá nic společného s hody podobnými stanům, které mají daleko k trendům.

1. Móda pro baculky je současná – plus velikosti módní trendy jsou na vzestupu

Móda pro baculaté -trendy-šaty-sukně-červená-sametová bunda-podzim

Zdroj obrázku: Studio Untold

Průměrná Němka nosí velikost 42 a ne 34 nebo 36 jako mnoho modelek. Poptávka po tričkách, džínách a šatech v plných nebo nadměrných velikostech je proto vysoká. Uznal to i módní průmysl. Aktuální kolekce od příslušných značek a online obchodů jsou speciálně navrženy pro baculaté ženy, ale stejně trendy jako běžné módní linie.

módní-baculaté-trendy-halenky-kalhoty-zvíře-tisk-svetr

Zdroj obrázku: Studio Untold

Mnoho z těchto maloobchodníků se schází na „Curvy“, veletrhu módy plus velikosti. Dokonce mladý label Studio Untold má tam stánek. Značka prodává své trendy základy a kousky prostřednictvím internetového obchodu a ví, že i silné ženy jsou rády módní a nechtějí se skrývat. Veletrh módy „Curvy“ se bude konat od 19. do 21. ledna 2016 v Berlíně. Dále Informace o tom zde.

Móda pro baculatý trendy-plus-size-velký-kabát-příkop-kabát-podzim

Zdroj obrázku: Studio Untold

2. Návrhářská móda pro baculky – velké značky spoléhají na silné ženy

Móda pro baculaté trendy-molo-plus-size-modelky

Buxomová zpěvačka Beth Ditto zahájila v roce 2010 módní přehlídku Jean-Paul Gaultier. V září loňského roku šla po mole pro Marca Jacobse. V únoru 2016 přináší frontmanka Gossip nyní jejich vlastní sbírka – samozřejmě s díly speciálně pro plnoštíhlé módy. “Celý život jsem snil o tom, že udělám skutečné oblečení pro tlusté lidi.” Oblečení, které je pohodlné a chladné, “popisuje Ditto svůj nový projekt. Získala podporu od zkušeného módního návrháře Gaultiera.

Plus size model Clémentine Desseaux pro IGIGI

módní-baculaté-trendy-plus-velikost-model-Clementine-Dessaux-šaty-igigi

Luxusní značka Louboutin také uznala sortiment, kterého lze dosáhnout s plus size. Francouzská plus size modelka Clémentine Desseaux dostala červenou rtěnku z kosmetického sortimentu etikety – a na Instagram zveřejnila svůj klip na líbání v ústech. Louboutin to tak miloval, že z ní udělal novou tvář kampaně.

3. Móda pro baculaté a vyhublé modelové hnutí-plus-size modelky jsou v podnikání tlusté

Móda pro baculaté trendy-slavnostní-černé-šaty-síťované topy

Plus size modelka Tara Lynn pro H&M.

Jistě, Gisele Bündchens a Toni Garrns tohoto světa a všichni hezcí andělé z „Victoria’s Secret“ vydělávají spoustu peněz chůzí na přehlídkových molech a pózováním před kamerami. Ale mezitím její silní kolegové někdy za své modelingové práce dostanou víc. Mezinárodně úspěšné plus-size modelky jako Ashley Graham, Tara Lynn, Robyn Lawley nebo Chloe Marshall dostávají vyšší plat než mnoho jejich hubených kolegů navzdory (nebo možná právě kvůli) jejich velikosti 42.

módní-baculaté-trendy-zeštíhlující košile

fashion-buclatý-trendy-tara-lynn-plus-size-model

módní-baculaté-trendy-hnědé kalhoty-košile-rueschen-spojka

módní-baculaté-trendy-roztrhané-džíny-bílé-blejzrové-spojkové-lodičky