Móda

Letní módní trendy 2014 – oblečená v krajce

Sherri-Hill-šaty-v-krajce-2014

 V Letní módní trendy V roce 2014 vyniká jeden z nejkrásnějších akcentů v dámském oblečení – top! Ačkoli mnoho žen popisuje svou krásu jako konzervativní, musíme hned uznat: díky vršku vypadá váš outfit koketně a vypadáte ještě více žensky. V jakých barvách si můžete vybrat krajku pro svůj outfit pro tuto sezónu? Které barvy jsou nyní žádané a super trendy?

Jedinečný akcent pro letní módní trendy 2014

bílá-krajka-tři-módní-show-2014

the Letní módní trendy v této sezóně se zaměřte na různé barvy, počínaje bílou, béžovou, černou, možnosti pak pokračujte všemi světlými barvami, v této sezóně je vše super aktuální. Jednou ze zvláštních vlastností krajky je také její výhoda, a sice, že ji lze najít v různých tvarech, nejen, že váš outfit vypadá elegantně, někdy dokonce můžete vypadat bohémsky oblečený v krajce.

Letní módní trendy 2014 – co nosit s topem?

top-fashion-show-2014-léto-trendy

Krajku lze báječně kombinovat s jemnými květinovými motivy. Zvířecí potisky a flitry se sem nehodí a poškodily by jejich čistotu a krásu. Můžete si tedy vybrat šaty, top nebo sukni, které jsou nejen z krajky, ale mají také zajímavé květinové motivy.

Jaké módní značky již vytvořily špičkovou část svých módních kolekcí?

valentino-diaz-mode-trendy-2014-krajka-bílá

Krajka udává tón ve sbírkách na jaro-léto 2014 od Niny Ricci, Chanel, Elie Saab, Isabel Dunst a dalších známých módních návrhářů.

Módní přehlídka Rachel Zoe 2014

Rachel-Zoe-jaro-2014-bílé šaty

Každá módní značka představuje krajku svým vlastním a jedinečným způsobem. V kolekci Chanel je představen ve světlých barvách se vzorem, který je pro značku rozpoznatelný. Bunda a sukně jsou dále obohaceny o krajku a přestože je model oblečen do krajkové bílé halenky, myslíme si, že lze přidat trochu krajky, zdá se nám, že to nikdy není moc.

Kolekce Naeem-Khan Spring Summer 2014

Naeem Khan jaro 2014 bílé krajkové šaty

Kolekce Elie Saab kombinuje krajku s jemnou výšivkou v květinových motivech. Díky tomu jsou šaty tohoto návrháře snem každé ženy a umožňují nám okamžitě rozpoznat styl jeho sbírek.

Dýky & Gabbana

dolce-and-gabbana-white-krajky-šaty

A na závěr bych rád řekl pár slov o kolekci Niny Ricci. Krajka je zde zastoupena především v bílé barvě, v asymetrických tvarech a květinových motivech. Nenechte si proto ujít přesný čas a staňte se krajkou součástí svého šatníku pro sezónu jaro-léto 2014. V krajkách vždy vypadáte velmi aktuálně a super trendy ve svém každodenním životě, na každé párty nebo dokonce během dovolené u moře!

Top kombinuje s trendy dlouhou sukní

móda-léto-2014-šaty-dlouhé-návrhář

Pohled na anděla – dvoudílný kostým

Léto-2014-trendy-sukně-krajky

Krátké šaty s květinovými motivy

šaty-krajky-krátké-módní-trendy-2014

golder-glóbus-ceny-krajkové šaty

Palm-Springs-Film-Festival-2014-Sandra-Bullock

Ročník krajkové nevěsty šaty zpět obrázek

nápady-svatba-2014-krajka-malá-nevěsta

krajková halenka se sukní-2014-móda

koláž-módní-styl-krajka-2014-bílá

tři variace-krajkové-oblečení-nápady-2014