Móda

Která barva dirndlu vyhovuje vaší barvě vlasů a typu pokožky?

Která dirndl barva na červené, hnědé a blond vlasy

Pokud chcete být poutačem na lidových slavnostech a zejména na každoročním Oktoberfestu, měli byste se informovat o nejnovějších trendech v kostýmech a barvách. Obzvláště populární jsou letos neprůhledné barvy a romantické pastelové tóny. Ale opravdu módní trendové barvy vyhovují vašemu typu? Prozradíme vám, které dirndlské barvy skvěle fungují s hnědými vlasy, co lichotí blondýnkám a čím vynikají zrzky.

Která dirndl barva na blond vlasy máta zelená růže

Nejprve určete typ pokožky

Abyste zjistili, které barvy Dirndl lichotí vašemu typu, neměli byste brát v úvahu jen barvu vlasů, ale také podtón vaší pokožky. Pouze tehdy, když víte, zda je podtón vaší pokožky teplý, chladný nebo neutrální, můžete najít ten pravý pro vás Koupit dirndl.

  • Teplý odstín pleti má nažloutlé, zlaté podtóny.
  • Charakteristické pro chladný typ pokožky jsou namodralé, růžové podtóny.
  • A neutrální tón pleti se většinou vyznačuje podtóny broskvové barvy.

Která dirndl barva na hnědé vlasy

Nejlepší dirndl barvy pro teplé brunetky korálově béžové

Nejlepší dirndl barvy pro teplé brunetky

Brunetové vlasy a letní hnědá pleť jsou nádherně zvýrazněny teplými barvami, jako je meruňka a korál v kombinaci s rákosově zelenou. Bohaté zelené tóny, jako je olivová, mechová nebo nefritová, dokonale doplňují žlutý podtón vaší pokožky, aniž by vypadal příliš nažloutle. Dokonale na vás vypadají také zakalené barvy, jako je starorůžová a nugátová hnědá. Nejlepší je vybrat si bledě bílou halenku ve slonovinové, ústřicově bílé nebo krémové barvě s dirndlskými šaty.

dirndl barva hnědé vlasy 2019 růžová béžová vysoký krk

Nejlepší dirndl barvy pro chladné brunetky

Nejlepší dirndl barvy pro chladné brunetky světle modré šaty a červenou zástěru

Chladné brunetky by měly hledat dirndlové šaty nebo zástěru, které hezky kontrastují s jejich bledou pletí. S nasycenými barvami, jako je tmavě modrá a vínově červená, neuděláte chybu! Na světlé pokožce vypadají velmi pěkně i ledové pastelové tóny jako stříbrná, nebesky modrá a růžová. Můžete ale také nosit živější bobulové barvy s modrým nádechem bez výčitek svědomí. Díky jasně bílé blůze budete vypadat svěží a energičtí.

Jaká dirndlová barva pro blond vlasy

Která dirndl barva teplé blond rajče červené bordeaux

Teplé blondýnky

Pokud máte medově blond vlasy a zlatavou pleť, barvy s oranžovým nebo červeným podtónem, jako jsou korály, meruňky, losos a podobně, jsou pro vás to pravé. Dirndls v jasných barvách, jako je fuchsie, jablko zelená a fialová, by také perfektně ladily se zlatými tóny vašich vlasů. Pokud chcete nosit červenou, jděte na rajčatovou červenou. A pokud chcete, aby byla zelená, rozhodněte se místo olivově zelené trávově zelené. Teplé blondýnky by se měly vyhýbat studeným barvám, jako je modrá, růžová a červená s modrými podtóny, protože díky nim může jejich kůže vypadat šedě.

Chladné blondýnky

Která dirndl barva na blond chladný tón pleti Světle modré šaty se slonovinovou mašlí

Blondýnky se světlou a bledou pletí by se měly vyhýbat dirndlovým šatům v jasných barvách, jako je oranžová, červená a zlatá. Pastelové barvy jako mátově zelená, Levandulová, dětská modrá a všechny ostatní barvy s modrým nebo šedým podtónem obzvláště zjemňují porcelánovou pleť. Pro šedou barvu platí následující pravidlo: čím světlejší odstín pleti, tím tmavší odstín šedé – a naopak. Například dirndl v antracitové barvě rozzáří modré oči a skvěle vypadá s růžovou zástěrou.

Dirndl barva šedá růžová zástěra blond vlasy modré oči

Jaká dirndlová barva s červenými vlasy

dirndl barvy s červenými vlasy teplý podtón kůže meruňková mechově zelená

Pro zrzky s teplou pletí se nejlépe hodí podzimní a zemské tóny, zatímco barvy s výrazným množstvím modré lichotivé světlé pleti s chladnými podtóny. Zdá se, že zejména tmavé zelené a rezavé barvy byly vyrobeny pro teplý zrzavý typ. Zrzky se studeným odstínem pleti se naopak nemohou pokazit s tóny šperků, jako je safírová modř, smaragdově zelená, ametystová fialová a rubínově červená. Ženy s zrzavými vlasy by se rozhodně měly vyhnout dirndlům v pastelových barvách.

Která dirndlová barva pro zrzky bledá pokožka s růžovým podtónem.Fialová dirndress se smaragdově zelenou