Móda

Kombinujte krátké blejzry: takto jsou stylové bundy!

Sotva existuje jiný kus oblečení, který by byl klasický a elegantní jako sako. Od elegantních po ležérní s nadměrným vzhledem – současné trendy v blejzrech jsou univerzálnější než kdy dříve a srdce všech módních návrhářů rozbuší rychleji. Móda 80. a 90. let nás již dávno dohnala a s ní roste i naše touha experimentovat s neobvyklými tvary a oblečením. Oříznuté kalhoty jsou již několik měsíců v centru pozornosti, a tak není překvapením, že v této sezóně vzbuzují mimořádně krátké kabáty. Chtěli byste osvěžit své jarní outfity? Pak čtěte dál a zjistěte, jak nejlépe kombinovat krátký blejzr!

Džíny a krátké blejzry se kombinují pro každodenní nošení

jako krátké blejzry kombinujte nápady jarních outfitů 2021

Elegantní a kvalitní sako je jednou z nezbytných věcí pro všechny ženy a neměla by chybět v žádném šatníku. Klasika je příliš dusná pro každodenní život a hodí se pouze do kanceláře? Ani blízko! Oříznuté blejzry jsou ideální volbou pro přechodné období a lze je snadno integrovat do našich outfitů. Pro pohodlný, ale stylový vzhled můžete snadno kombinovat své oblíbené džíny s krátkým blejzrem. Kraťasy také skvěle vypadají v teplejších dnech. Abyste se mohli soustředit na pas, měli byste se při nákupu ujistit, že sako končí na úrovni pasu. Noste jednoduchou základní košili a budete mít perfektní každodenní vzhled!

Krátké blejzry na jaře kombinují nápady na džíny

Krátký sako vytváří propracovanou siluetu a i tomu nejjednoduššímu outfitu dodá zvláštní a moderní nádech. Pokud jde o výběr obuvi, je povoleno téměř vše, co se vám líbí. Bojové boty a tenisky Derbe jsou ideální pro uvolněnou procházku, zatímco vysoké podpatky a Mary Janes zajišťují ženskou eleganci. Ať tak či onak, vždy budete vypadat nádherně!

Zkombinujte krátké blejzry a kalhoty Marlene

Krátké blejzry kombinují nápady jarních outfitů do kanceláře

Chtěli byste svůj obchodní outfit trochu okořenit? Pak jste v dobrých rukou s krátkým blejzrem! Marlene kalhoty jsou letos v módě a jsou skvělým způsobem, jak vnést do našeho vzhledu závan čerstvého vzduchu. Krátké bundy lze bez námahy nosit se širokými kalhotami s vysokým pasem a vypadají neuvěřitelně elegantně a moderně, ale přesto velmi dospěle a vážně. Jaké boty si k tomu vezmete, závisí na dress codu v kanceláři. Zatímco tenisky jsou ideální pro neoficiální obchodní jednání, špičaté kotníkové boty a vysoké podpatky dodávají krátkému blejzru eleganci, kterou potřebuje k večerním akcím. Aby nevypadal příliš objemně, je nejlepší nosit těsný top.

Na jaře kombinují kalhoty Marlene krátké blejzry

Jak už to tak u nových módních trendů bývá, rádi bychom náš nový blejzr nosili nepřetržitě. Naštěstí to také není problém, protože krátký blejzr je skutečný všestranný nástroj, který lze stylizovat pro každou příležitost. Pokud se cítíte dobře se svým tělem a rádi experimentujete se svými outfity, pak samozřejmě můžete klidně nosit krátký blejzr bez břicha. Barevné kalhotové kostýmy s krátkými blejzry jsou skutečným poutačem a řada módních návrhářů nám dokazuje, že s nudným obrazem klasických obchodních oděvů nemají nic společného. Světelné nuance, jako je pastelově zelená, nebesky modrá nebo bílá, působí velmi osvěžujícím a moderním dojmem, zejména na jaře, a vyzařují určitou lehkost.

Kombinujte sukně a zkrácené blejzry pro elegantní vzhled

Zkombinujte obchodní oblečení pro jarní krátké blejzry

U oříznutého blejzru je zřejmý elegantní vzhled a lze jej ideálně implementovat pomocí tužkové sukně střední délky. Tužkové sukně byly letos na přehlídkových molech dobře zastoupeny a staly se naprostou nutností pro všechny ženy s vědomím módy. Elegantní vysoké podpatky jsou rozhodně nejoblíbenější volbou a zajišťují dospělý a vážný vzhled. Ale klasiku lze také nádherně stylizovat s teniskami a výsledkem je velmi vzrušující a stylové oblečení.

Trendy v bundách jaro-léto 2021 kombinují krátké blejzry