Móda

Kabelka Dolce & Gabbana na létajících dronech zajišťuje velkolepý začátek milánského týdne módy

dolce & amp; gabbana kabelka drones milano molo týden módy

Italské návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana ohromilo módní publikum na Milan Fashion Week 2018 minulou neděli. Přestože tito dva talentovaní módní návrháři svými honosnými a mimořádnými módními přehlídkami vždy vzbudí rozruch, na mole předvedli něco, co se ještě nikdy nedělalo. Dolce & Gabbana dala davu nezapomenutelný a velkolepý úvod. Pro novou Dolce & Sbírku tašek Gabbana nahradili lidské modely drony. Dolce & Kabelka Gabbana za druhou přilétla s kvadrokoptérou a představila italskou luxusní značku efektním a originálním způsobem.

Skvělý začátek s plovoucí Dolce & Kabelky Gabbana 

módní přehlídka 2018 milano drones molo dolce & amp; kabelka gabana

Taška za taškou z nové kolekce se vznášela na malých dronech ke správné hudbě v sále nad přehlídkovým molem kolem publika, které grandiózní show přivítalo frenetickým potleskem. Létající drony vyrobili technici v bílém dolce & Gabbana pláště doprovází a ovládá v zákulisí. Létající, krásná dolce & Kabelka Gabbana se zapínáním ve tvaru srdce je bezpochyby velmi zvláštním začátkem přehlídky.

diváci na molu dolce & amp; gabana kabelka přehlídkové molo show 2018

Před touto jedinečnou letovou ukázkou bylo testováno nejen publikum, ale i samotní dva italští designéři. Módní přehlídka se kvůli technickému problému pravděpodobně zdržela téměř o hodinu. Vzhledem k tomu, že jsou drony zjevně citlivé na rušení, bylo přibližně 600 diváků předem požádáno, aby na svých chytrých telefonech vypnuli WiFi připojení. Po několika oznámeních a oznámeních v různých jazycích byla nepředvídatelná porucha odstraněna a osm kvadrokoptér letělo nad dráhu podle plánu a zvládlo velkolepé otevření..

dolce & amp; gabana kabelka nová kolekce prezentace výjimečné

Po překvapivém a emocionálním začátku se módní experti dostali také k modelkám. Domenico Dolce a Stefano Gabbana představili svou novou kolekci pod názvem „Fashion Devotion“. Podle představ dvou hvězdných návrhářů budou v podzimní / zimní sezóně 2018/2019 dominovat aplikace, třpytky a třpytivý samet. Vzory, jako jsou běžecké obleky vyšívané flitry, nadměrné džínové bundy zdobené houpacími šperky, mnoho zvířecích potisků a černý kožich a péřový kabát, jasně ukázaly, že móda je barevná a odvážná.

týden módy milano drones dolce gabana kabelka letěla

Inovativní prezentaci a barevný svět „Fashion Devotion“ můžete sledovat ve videu níže.

molo drony nová kolekce dolce & amp; kabelka gabana

milánská módní oddanost dolce & amp; kolekce gabbana podzim zima 2018 2019