Móda

Jak najít ten správný dirndl pro příští jarní festival

Najděte správnou dirndl-růžové tóny-krajky-dirndl-zástěru-mini-délku

Konečně nadešel čas – první sluneční paprsky probouzí jarní horečku. V mnoha městech se stoly vyklízejí z ulic kaváren a restaurací. Lidé zakazují zimní oblečení do nejvzdálenějšího rohu skříně a ženy hledají ten správný outfit na příští jarní festival. Trend dirndlu je stále neporušený. Jak ale žena najde ten správný dirndl, který jí vyhovuje a který dokonale podtrhne její typ?

První a správný dirndl – na co by si měla žena dávat pozor??

dirndl-tradiční-mini-koleno-délka-krajka hranice

Jste pozváni na jeden z mnoha jarních festivalů, jako je Cannstadtský jarní festival, a samozřejmě se chcete objevit v trendu doby. Je potřeba dirndl. Aby se ženy ve svém novém dirndlu cítily dobře během celého festivalu, je třeba při nákupu zvážit několik věcí.

S dirndlem budou ženy vždy vypadat žensky a chytře, protože pokud je velikost poprsí příliš malá, pravý dirndl vykouzlí plný dekolt a trochu příliš široké boky nebo silné dno zmizí pod záhyby sukně.

Správná velikost 

které-boty-dirndl-béžovo-růžové-lodičky

Pravý dirndl by měl být střižen spíše těsně, ale ženský živůtek by neměl omezovat vzduch. Pokud si koupíte svůj první dirndl, měli byste vyzkoušet střihové modely s nejrůznějšími střihy a délkami. Dirndl, který je přichycen v oblasti hrudníku, je zvláště praktický, pokud chce žena podvádět něco s příliš malými nebo příliš velkými prsy, protože velikost poprsí by měla být zvýrazněna oděvem. Bez ohledu na to, zda je výstřih velmi hluboký nebo trochu vyšší, je důležité pouze to, aby se žena cítila pohodlně. Pokud je velikost poprsí příliš malá, je lepší použít výstřih ve tvaru srdce, který může být také o něco hlubší. Můžete také vytvořit větší hlasitost s blůzou, která má uprostřed hromadu. Speciální dirndl podprsenky, které pomáhají zvětšit poprsí, jsou další pomocí.

Správná délka

find-the-right-dirndl-length-midi-mini

Šaty Dirndl přicházejí v široké škále délek, od krátkých přes midi až po dlouhé. Krátké dirndly jsou velmi sexy, ale méně se hodí k tanci na pivních lavicích nebo ke kolotoči.

Správná barva a materiál

find-the-right-dirndl-material-qualitative-dirndl-bluse-white-checked

V první řadě je pro dirndl doporučena bavlněná tkanina, protože se snadno čistí. Dirndlské šaty z hedvábí se obtížně čistí, pokud se například šaty přelije pivem. Model vyrobený z lněných osnov v průběhu času a poté již nefunguje. Pokud jde o barvy, nositeli se meze nekladou, protože zde platí vše, co potěší. Tradiční barvy modrá, červená nebo zelená pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy a šaty se dají nosit mnoho let. Jinak to vypadá, pokud se rozhodnete pro model v neonových barvách. Pokud jde o zástěry, bílé zástěry jsou vyhrazeny pouze pro nevěsty a servírky.

Správný účes pro dirndl

dirndl-účesy-pletené účesy-strana-spletené-květinové-vlasy-stuha-mašle

Dirndl má přirozeně také správný účes. Ženy s dlouhými vlasy to mají vždy o něco jednodušší než ty s trendovým krátkým účesem. Velmi hezky vypadá boční cop, což můžete velmi dobře udělat sami. K tomu se za pravým uchem odstřihne pramen, což je začátek copu. Nyní je cop, který těsně přiléhá k hlavě, spleten rovnoběžně s linií vlasů, vždy přidáním nového pramene z čela. Dalšími variantami účesu jsou drdol a pletený věnec na připnutí. Ženy s krátkými vlasy se ale bez trendového zapleteného účesu neobejdou. Poněkud neobvyklou variantou je pletený mohawk, kterého lze dosáhnout také krátkým účesem.

Správný dirndl z online obchodu

dirndl-šaty-mini-délka-zástěra-růžová-černá-krajka-bílá-dirndl halenka

Dirndl nemusí být nutně zakoupen v místním specializovaném obchodě. Alternativou, která se v mnoha ohledech osvědčila, je nákup dirndlu online. Například společnost Krüger Dirndl nabízí velký výběr různých modelů, aby každá žena dostala své vysněné šaty na příští jarní festival. Pokud si nejste jisti správným výběrem, velikostí nebo jinými věcmi, můžete také kontaktovat Krüger pro radu po telefonu a pokud vám požadované šaty nesedí nebo se vám nelíbí, je výměna možná bez problémů.

Dostatek příležitostí nosit dirndl

Najděte správné dirndl-red-dirndl-halenky-tradiční-hollywoodské filmy

Pokud jste si koupili dirndl speciálně pro nadcházející jarní festivaly, nemusíte se bát, že by ten dobrý kousek poté jen visel ve skříni. V průběhu roku vždy existují příležitosti, kde mohou ženy zazářit dirndly, protože ne nadarmo se říká – po jarním festivalu je Oktoberfest.

Co třeba třeba motto party ve stylu bavorského pivního festivalu, kde se musí všichni přítomní objevit v kroji? Nebo jednoduše nošené podle nálady. Každá žena, bez ohledu na velikost 34 nebo 48, si v dirndlu vždy střihne jemnou postavu.

A kromě toho se Oktoberfest nekoná pouze v Mnichově. V Číně se Oktoberfest slaví jako kopie 1: 1 a dokonce i na Novém Zélandu je kopie Oktoberfestu tradicí každý rok. Festival se zde vrací k německým emigrantům nebo společnostem německého původu. I v Brazílii, zemi karnevalu, se slaví Oktoberfest. Ročně se zde setká kolem 700 000 návštěvníků. Díky tomu je Oktoberfest v Blumenau / Brazílie druhým největším folkovým festivalem po karnevalu v Riu. Mimochodem, oslava se zde koná 17 dní. Také v Rusku se Oktoberfest slaví každoročně od roku 2000 ve stejnou dobu jako lidé v Mnichově.