Móda

Bikini Trends 2018: V-Bar Bikini je nový módní hit letošního léta

bikiny móda nový trend v-bar bílé plavky exotická opálená kůže

Zatímco my v Evropě sníme o nadcházejícím létě a netrpělivě na něj čekáme, v jiných částech světa, například v Austrálii, se to už chýlí ke konci. Můžeme se tedy připravit na sezónu bikin a načerpat inspiraci. Po poslední módě v bikinách se vyznamenal speciální model: V-bar bikiny. Vykouzlí nádhernou siluetu a na výsluní staví dokonalou ženskou postavu. Zvláště je zdůrazněn dekolt. Je zdůrazněna zvláštním tvarem horní části. Má držák, který sbíhá přesně na hrudní kost v obrácené V-tyči. Existují také těsné a relativně úzké bikinové kalhotky s hlubokým střihem nohavic, které nohy opticky prodlouží. Pro tento model bikin bezpochyby potřebujete dokonalou postavu, jinak efekt rozhodně nepotěší oko.

Bikini fashion 2018: V-bar bikini

bikiny módní trend v-bar modrá krásná postava

V-Bar Bikini nyní zcela dobyla Instagram. Topmodelky a vlogerky představily svá dokonalá těla v atraktivních bikinách. První značkou, která ji uvedla na trh, je australská značka "Bamba". Mezitím nabízejí podobné modely s hlubokým výstřihem do V a takto tvarovaným spánkem i jiné značky. Jedinou nevýhodou modelu je, že se horní část špatně hodí pro velké velikosti podprsenky.

V-bar bikiny podle nejnovější módy bikin

bikiny módní trend v-bar bambaswim modeluje barvy

Bikiny móda pro ženy je v podstatě nepromokavá varianta spodního prádla. Tuto skutečnost připomínají zejména bikiny do V-baru. Skládá se pouze z malého množství látky a vyznačuje se velmi jednoduchým a zároveň obzvláště atraktivním designem. Stejně jako konvenční podprsenka má také kosterní podprsenku, ale pouze jednu, která běží po celé šířce hrudníku a uprostřed má obrácený tvar písmene V. Horní díl bikin tedy perfektně sedí a neklouže ani neposouvá. Spodní díl bikin má také tvar písmene V a sestává z relativně úzkého proužku s vysokým střihem nohavic. Tento střih vykouzlí opticky delší nohy a obzvlášť ženskou postavu.

Nová móda bikin inspirovaná 80. a 90. lety

bikiny módní trend v-bar moderní hip bílá modrá

Nejnovější módní trendy a v tomto počtu plavky jsou v současné době silně ovlivněny 80. a 90. lety. Zatímco loni byly obzvláště oblíbené zejména květinové vzory, v roce 2018 se módní návrháři spoléhají na jednobarevné nebo dvoubarevné kousky nebo na takzvané blokování barev. Top ve výrazné barvě se obvykle kombinuje s kalhotkami v kontrastní barvě. Čím odlišnější a nápadnější kombinace, tím lépe. Trendy bikiny V-Bar jsou k dispozici jen v několika barvách, bez vzoru, ale pouze v jedné barvě. Vybírat můžete mezi černou, bílou, červenou, tmavě modrou a béžovou.

bikiny módní trend v-bar moderní černá podprsenka kostice

Trendem, který byl také populární v 90. letech a je také v současnosti, je vysoký střih nohavic. Kdo si troufne, volí plavky a kalhotky, které přesahují bederní kost. Velkou výhodou je, že nohy vypadají delší.

bikiny módní trend v-bar výstřih plavky léto

bikiny módní trend v-bar plážové plavky 2018 modrá bikiny módní trend v-bar černé vysoký pas střední plavky bikiny módní trend v-bar podprsenka kostice barva modrá módní trend bikin v-bar červená hluboký výstřih postava bikiny módní trend v-bar tmavě červená kostkovaná postava bikiny módní trend v-bar barva béžová pleť opálená kůže bikiny módní trend v-bar letní plavky červená barva bikiny módní trend v-bar černá pláž moderní V bar bikiny černé trend 2018 bikiny módní trend výstřih do V v černé barvě bikiny módní trend v-bar černý model hip výstřih