Milovat

Jak se do někoho nezamilovat?

Zamilovat se do někoho je snadné, ale pokud si myslíte, že není správné zamilovat se do toho, koho máte na mysli, je to těžké. Tvrdé ano, snadněji se řekne, než udělá ano, a řekli byste, že nemůžete ovládat pocit, že jste do něj nebo do něj zamilovaní. Všichni však souhlasili, ale stále to není nemožné a vy se také můžete zastavit v lásce s mužem nebo ženou, se kterými chcete být přátelé.

Srdce říká NE a mysl říká ANO, a někdy je to naopak, co tedy děláte, když máte tolik protichůdných myšlenek? DÝCHEJTE, RELAXUJTE, ZNOVU DÝCHEJTE a nechte vesmír převzít kontrolu. Zde získáte podrobné informace o tom, jak se do někoho nezamilovat?

Jak se vyhnout zamilování se do někoho?

Proč nechceš být do této osoby zamilovaný??

Než budeme studovat, proč do té osoby nemilovat, podívejme se na důvody, proč to nechceme zkusit.

1. Nehygienický pravděpodobně, možná má problémy s plynatostí nebo ona si po jídle říhne, aby vyděsila vrány. Možná si špatně čistí zuby a ústa jim páchnou pokaždé, když se k nim přiblížíte, závan může zabíjet. Teď si představte, že byste toho člověka políbili, určitě se vám zachvěje mráz po zádech, a to je jeden z důvodů, proč do něj nemůžete být zamilovaní.

2. Možná kvůli rozdílu v pozadí, kastě, vyznání nebo třeba pohlaví a smyslnosti. V mnoha zemích se bláznivě zamilované páry musely oddělit a obětovat navzájem své city ze společenských důvodů. Pokud je to váš případ a nechcete jít proti přání své rodiny a společnosti, můžete pak začít zabránit tomu, aby se Amor objímal kolem vašeho domova.

3. Jeho myšlenky a vaše nebo její myšlenky se neshodují. Jeden by mohl být extremista a druhý pochmurné dítě a myšlenky by se neshodovaly, i když se říká, že protiklady se přitahují. Respektujete osobu jako jednotlivce, ale být s nimi pár by znamenalo světové války každý den. Raději tedy neztratíte přítele a přesto je budete tajně milovat nebo se do nich vůbec nezamilovat.

Možná se s nimi v minulosti něco stalo, byli hrubí nebo nelaskaví, nebo jste měli špatný rozchod, který vám navždy ukradl hrom a víru v lásku? Sedněte si a přemýšlejte, co vás žere. Musí existovat důvody, proč nechcete být do něj, do ní nebo do někoho jiného, ​​zamilovaný. Možná jste zavřeli všechny dveře lásce nebo myšlence na ni, které on nebo ona nerozumí.

4. Mluvte nahlas, zvláště pokud jste žena. Muži, kteří do vás chtějí být zamilovaní, nesnesou dobře informovanou a znělou ženu, dřív nebo později odejdou. To by vás zachránilo před tím, abyste se do nich nebo do nich zamilovali. U mužů, pokud opravdu necítíte to, co byste k ní měli cítit, dejte jasně najevo svůj postoj a postavte se.

Nyní přemýšlejte, proč milujete a přesto nemilujete:

Mohou nastat situace, kdy si ve skutečnosti nemůžete pomoct, ale předat přes stůl signály, že ho milujete. Je to přirozené a neměli byste si hrát za oběť ani se cítit provinile. Jen se ujistěte, že víte, kde je třeba čáry nakreslit. I pro platonické milostné vztahy musí člověk udržovat standardy, takže neříkejte jen, že nechcete být zamilovaní, a přesto jim dejte matoucí vedoucí a stejné signály..