Milovat

Jak poznat, že ho nebo ji milujete

Neexistují žádné náznaky, které by ukazovaly, zda je do vás zamilovaný a naopak. Věřte tomu nebo ne, na rozdíl od pohádkových románků na stříbrném plátně se láska prostě stane a je propletená všemi jejími vzestupy a pády. Abychom vám přesně řekli, jestli je pro vás ten pravý, zfalšovalo by to vaše očekávání.

Smutné, ale pravdivé, po celém světě existuje mnoho lidí, kteří vám slibují okamžité zpěvy, kouzla a mantry, kterými někoho zaujmete, buďte prosím jasní a pryč od něj. Svobodná vůle je to, do čeho nemůžete zasahovat, což znamená, že láska, když se to musí někomu stát, se stane ve správný čas a na správném místě a jako lidé nemůžeme někoho nutit, aby nás miloval. Zde je pár tipů, jak poznat, že ho milujete.

Jak poznat, že ho nebo ji milujete

Velká otázka:

Dlouho nechodíte se svým partnerem, všechno to právě začalo a jste zmatení, pokud je příliš brzy na to, abyste tomu říkali LÁSKA!!

Blahopřejeme vám k poznání, že jste milující a můžete najít lásku, ale pojďme být skuteční. Být v takovém pocitu nebo emoci je velká věc. Přidejte k tomu fakt, že jste nyní zamilovaní nebo upadáte do jeho sevření, největší ze všech. Netlačte na to, abyste mysleli na tuto lásku !! Slibte si ještě nějaký čas, abyste to všechno pochopili.

Žádná magie:

Stává se to magicky bez magie, docela oxymóronské tvrzení, že? Tak se však láska stává tomu nejlepšímu ze všech párů na celém světě. Aby dva byli v „lásce“ nebo ve „vztahu“, musí existovat obrovský respekt, péče a pohodlí. Touha být s nimi a chtíč by měly být pomíjeny s náležitou péčí, protože to nejsou kroky k nalezení pravé lásky. Musíte ho nebo ji poznat, dovnitř i ven, což je způsob, jakým byste je milovali bez ohledu na minulost nebo počet nedostatků, které mají.

Kromě genetiky a generik:

Spojení bytí jedné duše dvou těl jedné duše se vymyká genetice a generice. Dozvíte se více o pracovním místě, místě pobytu, jejich každodenním životě atd. Existují seznamky, které mohou poskytnout více tipů na to samé, vlastní testy jsou také dobré, ale nejsou spolehlivé ani BIBLI lásky.

Položte si otázku:

1. S kým se nejraději potlouká, s přáteli nebo rodinou?

2. Jak by nejlépe utratil peníze z loterie, kdyby jednu vyhrál?

3. Její oblíbené písničky, knihy nebo filmy jsou?

4. Nejpamátnější okamžik jeho života je?

5. Jak dobře si pamatujete jejich záliby a záliby, datum narození atd?

Při zodpovězení výše uvedených otázek buďte upřímní. Pokud jsou odpovědi kladné a vyjasníte -li je, aby byly pravdivé, možná jste opravdu připraveni učinit krok vyslovením těchto tří kouzelných slov.

Tipy a varování:

  • Neprozrazujte své negativní emoce vůči dalšímu příspěvku po sexu
  • Nebuďte opilí a mluvte kašovitě, není to romantické ani zábavné ‘
  • Buďte originální a nepředstírejte vznešenost.
  • Ustřihněte si látku na hranici možností
  • Nemyslete příliš na to, jestli je ten správný čas nebo ne

Prostě buďte tím, kým jste:

Mějte s sebou deník; poznamenejte si dny, kdy se s vámi setkal. Co jste na nich pozorovali, co je potěšilo, zarmoutilo, zklamalo nebo rozzlobilo? Zapracujte na těchto řádcích a sledujte, jak přijde odpověď na to, že víte, kdy tři kouzelná slova vyskočit.

Pouze když se lépe seznámíte se svým partnerem a sebou, budete vědět, kdy navrhnout.