Milovat

Jak přijímat lásku?

První věcí, kterou je třeba pochopit, je, že milenec jako emoce je silná síla, kterou nikdo nemůže ovládat, ale může ji sám distribuovat s péčí a laskavostí. Zákon přitažlivosti jasně říká, že vaše energie jde tam, kde proudí vaše myšlenky, což znamená, že vy jako jednotlivec máte sílu projevit, cokoli chcete. Pokud se také díváte na útulné a šťastné páry a povzdechnete si, možná je načase, abyste udělali krok zpět, zhluboka dýchali a ocenili lásku ve vás, než ji očekáváte od ostatních čtvrtí v okolí. Máme na mysli to, že pokud chcete přijímat lásku, musíte ji rozdávat. Důvodem je, že vesmír kolem reaguje na vaše přání a potřeby stejnou měrou, takže pokud si představíte lásku v jakékoli formě, která odpovídá vašim potřebám, které k vám přicházejí, stane se tak.

Na lásce se však nedá pracovat zasahováním a poškozováním svobodné vůle příštího.

Co byste neměli dělat, abyste získali něčí lásku:

Láska je o respektu a trpělivosti; proto nedělejte nic, co by bylo krátkodobé. Když se například podíváte online, najde se mnoho čarodějů a kouzelníků, kteří tvrdí, že spojí lidi se svými bývalými a obnoví staré plameny. Vždy mějte na paměti, že pokud někoho milujete, osvobodte ho a pokud to tak má být, vrátí se k vám.

Pokud se k vám nevrátí, tak to nemělo být, ale to neznamená, že nejste hodni přijímat romantickou lásku, znamená to jen, že to nejlepší teprve přijde, takže se nyní zaměřte na milování sebe a připravujete se na tu ultimátní romantickou cestu. Svobodná vůle je něco, s čím by se nemělo pohrávat. Nemůžete někoho přinutit, aby vás miloval, žádné kouzelné lektvary nebo kouzla za pokus nestojí. Mohou fungovat po krátkou dobu, ale reakce na to samé je něco, čemu nikdy nechcete čelit, je to strašné a katastrofální.

Lásku nelze koupit za peníze, slávu, moc nebo postavení ve společnosti, pokud vás k tomu někdo přitahuje, určitě vás nemiluje jako osobu, ale chce s vámi být kvůli vašemu hmotnému majetku.

Podívejte se kolem sebe a zjistěte, kdo při vás stál, když jste nic neměli, to jsou ti praví ve vašem životě, kteří při vás stáli, zbytek jsou jen skvrny písku, které vás chtějí smočit. Vybírejte proto moudře, s kým se chcete podělit o svou lásku, a nedělejte žádná očekávání

Když mluvíme o očekáváních, jsme na konci dne lidé a určitě bychom očekávali, že někdo řekne alespoň laskavé slovo nebo mluví o lásce, kterou k nim máme.

To však není přijímání lásky, ve skutečnosti je to očekávání, které byste neměli činit, protože pokud se tak nestane, budete naštvaní, zkřížení nebo zklamaní jednotlivcem. Přijímat lásku znamená, že k vám přijde tak, jak a kdy může a chce. Nemá konkrétní agendu, čas, místo nebo způsob, prostě přijde, a když ano, víte.

Závěrečná slova:

Láska může v tuto chvíli situaci způsobit nebo zlomit, takže se ujistěte, že se rozhodnete žít život tak šťastně, jak je to možné. Pokračujte a osprchujte laskavý akt lásky a nechte to na tom, bude to splaceno včas a ve velkých částkách. Lidé mají tendenci zapomínat používat lásku ke všemu, ale když se láska dotkne lidstva, nezapomene na nikoho, kdo jí stojí v cestě. Dělejte to, co vám dělá radost, hladkejte psa, mazlíte se s kočkou, líbáte rodiče, tančíte sami nebo s někým, a tím získáte více lásky.