Milovat rodinu

Zajistit bezpečnost dětí v domácnosti sami – 15 nápadů pro kutily

Bezpečnost dětí v domácnosti -dveře-balkon-schody-červené-dřevo-byt-domácnost

Pokud dům obývají batolata a batolata, je to rozumné Rodičovská kontrola v domácnosti nutné. Trh je samozřejmě zaplaven různým příslušenstvím a zařízeními, která snižují šance, že se dítě zraní. Ty však stojí celé jmění a po několika měsících jsou vyhozeny do koše.

Zajistěte si bezpečnost dětí v domácnosti sami

Bezpečnost dětí v domácnosti-dveře-dítě-batole-dveřní klika-byt-domácnost

Je nesporné, že malé dítě nesmí mít volný přístup do každého rohu v bytě, zejména v kuchyni, kde jsou kuchyňské spotřebiče každých pár centimetrů. Ale jsou opravdu zvědaví a velmi zruční, pokud jde o něco, co je zakázáno. K efektivnímu zabezpečení bytu lze použít triky a jednoduché nástroje, které jsou k dispozici v každé domácnosti.

Zajistěte si bezpečnost dětí v domácnosti sami

Bezpečnost dětí v domácnosti-police na knihy-pásy-jízdní kola-pneumatiky-plochá domácnost

Děti jsou od přírody zvědavé a zvláště když se plazí a když se učí chodit, už mají možnost si to a ono sami osahat a znovu objevit. Pokud vám není dovoleno něčeho dosáhnout nebo si něco vzít, procvičte si všechny své dovednosti a snažte se dosáhnout požadovaného cíle svými malíčky.

Zabezpečení dětí v domácnosti-výroba domácí knihovny a knihoven pro děti

Bezpečnost dětí v domácnosti-poličky na knihy-kolo-vnitřní-pneumatiky-kutilství-domácnost

Předměty mohou nejen spadnout, ale také se může zranit dítě. Poličky na knihy z vás udělají dětskou pojistku, pokud staré vnitřní pneumatiky kola nezlikvidujete, ale recyklujete. Přetáhněte gumovou trubičku kolem police a v případě potřeby vzadu zauzlete.

Bezpečnost dětí v domácnosti – zajistěte, aby dveře byly vhodné pro děti

Bezpečnost dětí v domácnosti-dveře-elastické-kutilské-domácnosti

Dveře mohou jemným dětským prstům velmi ublížit, a proto byste měli hned zvážit dětskou pojistku, pokud už dítě může chodit relativně samostatně. Několik kreativních metod uvedených na obrázcích nabízí alternativy k hotovým výrobkům na trhu. Pomocí ploché gumičky lze například potlačit zamykání levých dveří.

Ušijte si dětské pojistky do domácnosti na dveře sami

dětská pojistka-dveře-madlo-šití-byt-domácnost

Zajistěte dětskou pojistku dveří a našijte si zátku pro dveřní západku sami. Použijte barevnou tkaninu a pufr připevněte na dvě strany kliky pružnou páskou. Pokud si přejete, můžete na podlahu vyrobit celou sadu s dveřními zarážkami ze stejné látky.

Samostatné dětské zámky v domácnosti a prostranství před dítětem

dětská pojistka-schody-šití-bytu-domácnosti

Než se rozhodnete pro masivní dveře a schodišťovou bránu ze dřeva nebo plastu, zkuste si je vyrobit sami. Dětské bezpečnostní zařízení pro schody vyrobené z látky by bylo vizuálně jasně atraktivní, zejména pro děti nebo ložnice. Ušijte jeden, když zpracováváte a předěláváte starou deku.

Dětská pojistka v domácnosti – udělejte vypínač dětskou pojistkou

dětská bezpečnostní zásuvka-spínač-kutilství-domácnost

Jakmile je malé dítě dostatečně velké a dosáhne vypínače, začne velké zapínání a vypínání světel. Tato hra světla však není vždy žádoucí. S tímto chytrým nápadem lze pouzdro spínače ozdobit a zároveň zajistit pro dítě.

Bezpečnost dětí v domácnosti – zásuvky

dětská pojistka-nálepka-byt-domácnost

Elektrická síť a všechny elektrické spotřebiče jsou zvláště nebezpečné pro malé děti, a proto nemusíte dělat žádné kompromisy, pokud jde o bezpečnost dětí pro zásuvky v bytě. Získejte udržitelnou ochranu zásuvky, aby dítě nemohlo strkat prsty. Aby dítě upoutalo pozornost přesně k věci, existují také vtipné samolepky na zeď, které varují před nebezpečím.

Dětská pojistka v domácnosti – udělejte rohy, hrany a hrany v domácnosti dětskou pojistkou

dětská pojistka-hrana-roh-plavání-nudle-byt-domácnost

Plavecké nudle lze pro všechny kutilské projekty implementovat opravdu nápaditě. Obzvláště povedené jsou ochranné prvky, které lze snadno připevnit na ostré hrany, hrany nebo rohy.

Plavecké nudle lze implementovat opravdu různorodě jako bezpečnost dětí v domácnosti

dětská pojistka-plavecké nudle-ostré hrany-rohy-byt-domácnost

Nakrájejte vodní nudle na požadovanou velikost a poté je podélně otevřete. Vytáhněte obě strany od sebe a zajistěte na místě, kde je v domácnosti vyžadována bezpečnost dětí.

Dětská pojistka v domácnosti – výroba zásuvek a dveří skříní dětská

dětská pojistka-zásuvka-skříňka-komoda-byt-domácnost

Několik možností je volitelných pro zajištění zásuvek a úchytů skříněk před dětmi. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je protáhnout pás nebo lano skrz všechna držadla skříně a poté jej uvázat někde jinde. Pokud lze zásuvku nebo skříňku otevřít, měl by být celý systém odstraněn a poté znovu upevněn.

Vyrobte si dětské zámky v domácnosti do zásuvek sami

dětské bezpečnostní zásuvky-skříně-kliky-dveří-byt-domácnost

Podle toho, co přesně máte za kliky skříně, jsou možné i další varianty. Vezměte si nějaké prsteny, ale nejsou úplně uzavřené. Sprchové záclony se zde používají docela dobře. Vložte je do sebe, dokud nedosáhnete požadované délky, a připevněte je k úchytům skříně.

Dětská pojistka v domácnosti – udělejte krb dětskou pojistkou

dětská pojistka-komín-ochranná mřížka-mřížka-byt-domácnost

Oblast kolem ohniště je pro malé děti přísně zakázána, ale měla by být také řádně zajištěna. Kolem krbu lze připevnit mřížku, aby byl praskající oheň stále viditelný, ale do krbu nebyl přímý přístup.

Tinker dětská bezpečnost v domácnosti na toaletní papír

dětská pojistka-záchod-papír-záchod-wc-byt-domácnost

Každý ví, kdy dítě vyválí celou toaletní rolku a užívá si, když kolem něj omotá papír. Čas od času je to však opravdu zábavné, ale každodenní nastavení nových rolí na záchodě není jen na obtíž, je to také čistý odpad. Rolku stačí uvázat gumičkou. Určitě tato jednoduchá metoda zabrání jeho rozvinutí, pokud jej alespoň nezabrání, pak jej alespoň značně zkomplikuje.

Bezpečnost dětí v domácnosti u oken a balkonových dveří

dětská pojistka-okno-balkon-mříž-zámek-byt-domácnost

Okna, balkonové a terasové dveře v bytě nikdy nesmí zůstat otevřené, když je poblíž batole. Díky rodičovské kontrole od důvěryhodného výrobce neděláte žádné kompromisy a hrajete bezpečně se značkovou kvalitou, protože je to opravdu nebezpečné.

Bezpečnost dětí v domácnosti u elektrického sporáku a trouby

dětská pojistka-sporák-ochrana-trouby-byt-domácnost

V případě dětských bezpečnostních zařízení pro trouby a elektrické sporáky bychom také doporučili speciální ochranné prvky, které znepřístupní ovládací tlačítka a držadla dětským rukám. Malé dítě zpravidla nemá nic společného s tím, aby bylo v kuchyni samo. Nejlepší je zamknout kuchyňské dveře a neriskovat.