Milovat rodinu

Čínský horoskop 2015 – roční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu

čínský horoskop 2015 všechna hvězdná znamení podle let

Od 4. února nadešel čas – rok koně skončil. Protože kdo je pro čínský horoskop zajímá, vězte, že v roce 2015 dřevěná koza / ovce / ovlivní náš život. Koza je ženská a má energii jin. Znamení zvěrokruhu symbolizuje mír, harmonii, odpočinek, víru v dobro. Od 19. února proto začne celkem mírumilovný čas. Koza také podporuje kreativitu a posiluje firemního ducha. 2015 je ten správný čas pro ty, kteří si chtějí založit vlastní rodinu. A ti, kteří by se chtěli soustředit na svůj profesní život, budou mít také letos úspěch. Níže se dozvíte, co rok kozy přinese vašemu znamení zvěrokruhu.

Čínský horoskop 2015 – budoucnost pro krysu vypadá růžově

čínský horoskop 2015 krysa nový rok

Krysa musela v roce 2014 hodně překonat, ale v roce 2015 má znamení zvěrokruhu opět štěstí. Otevřou se nové kariérní příležitosti – nyní je ta správná doba, kdy si dobře naplánovat finance nebo investice. Dá se očekávat i houpačka v soukromém životě – singly se letos mohou setkat s velkou láskou.

Čínský horoskop 2015 – nové výzvy pro Vola

čínský horoskop 2015 buvolí hvězda podepsat nový rok

Rok 2015 nebude pro buvola vypadat tak růžově jako pro krysu – bude muset překonat mnoho nových výzev. V nadcházejícím roce bude proto trpělivost nejdůležitější. Každé rozhodnutí by měl pečlivě zvážit a naslouchat radám přátel. Aby vše v jeho soukromé sféře dobře dopadlo, musí být ochoten ke kompromisu.

Čínský horoskop 2015 – silná láska k tygrovi

čínský horoskop 2015 tygří hvězda znamení nového roku

Tygr bude mít v roce 2015 skvělý čas. Nyní je ten správný čas naplánovat si výlet do exotických zemí nebo si najít nové přátele a možná potkat velkou lásku / nebo založit rodinu. V každém případě by se tak mělo stát ve druhé polovině roku. Na jaře by měl tygr věnovat čas svému okruhu přátel.

Čínský horoskop 2015 – králík má velké štěstí

čínský horoskop 2015 hvězdné znamení králíka nový rok

Králík má v roce 2015 štěstí – ať dělá cokoli, může se těšit na úspěch. Letos to znamená věnovat více času svému profesnímu životu. Možná právě teď je ten správný čas začít s vlastním podnikáním! Nemusí však v tomto ohledu přijímat všechna rozhodnutí sám – rodiče a partner při něm budou stát a poskytovat užitečné rady.

Čínský horoskop 2015 – pouze dobře promyšlená rozhodnutí pro draka

Čínský horoskop 2015 hvězda znamení střechy image

Rok 2015 je pro draka spíše nepříznivý. Měl by se chránit před rychlými rozhodnutími, zejména pokud jde o jeho vlastní finance. Místo toho může svoji energii věnovat rodinnému životu.

Čínský horoskop 2015 – pro hada žádné překvapení

čínský horoskop 2015 hadí hvězda znamení nového roku

Had letos nečeká žádné velké překvapení. Svůj čas bude věnovat novým projektům – rekonstrukci domu, novému zaměstnání nebo novému koníčku. Jen pozor – přátelství a vztahy je třeba pečlivě pěstovat. Hádce se musíte vyhnout, jinak byste mohli zranit někoho důležitého ve vašem životě.

Čínský horoskop 2015 – nové dobrodružství pro koně

Čínský horoskop 2015 hvězdné znamení koně obrázek

Koně mohou v roce 2015 radikálně změnit svůj život – nyní je ten správný čas na cvičení, vyzkoušení nové diety nebo naplánování pohybu. Především je důležité zůstat aktivní a podniknout rozhodné kroky ke změně.

Čínský horoskop 2015 – koza si může užívat dobrého života

čínský horoskop 2015 koza znamení hvězdy

Letos si koza užívá dobrého života – v jejich soukromé sféře vládne harmonie, v profesním životě jde všechno dobře. Koza se může těšit z úspěchu, ale nemusí zapomenout na přátele a kolegy. Hádky by měly být ponechány stranou, místo toho je třeba pečlivě pěstovat staré kontakty. Nyní není čas na velké změny.

Čínský horoskop 2015 – opice se cítí ohromena

čínský horoskop 2015 opice hvězda znamení budoucnost

Rok pro opici začíná hekticky – spousta práce, spousta úkolů doma. Zotavit se bude moci až koncem jara. V druhé polovině roku je opice opět přetížena a je podporována její kreativita.

Čínský horoskop 2015 – kohout si užívá volného času

čínský horoskop 2015 kohout obrázek budoucí nový rok

Na rozdíl od opice si kohout v roce 2015 dopřeje přestávku. Může si užívat volný čas a věnovat se svým přátelům a rodině. Staří známí se spojí a navážou se nové vztahy.

Čínský horoskop 2015 – pes pomáhá svým přátelům

čínský horoskop 2015 obrázek hvězdného znamení psa

V roce 2015 se pes bude muset věnovat svým přátelům – budou potřebovat jeho pomoc! Ochota pomoci se rozhodně vyplatí. I ve svém milostném životě bude muset věrný pes překonávat potíže. Není to úplně nejlepší rok na osobní úrovni. Každý, kdo plánuje svatbu, musí ve svatební den očekávat překvapení. V každém případě dobrá zpráva – pokud neztratíte nervy a jste ochotni udělat kompromis, budete se těšit na harmonický vztah.

Čínský horoskop 2015 – prase má před sebou úspěšný rok

čínský horoskop 2015 rok hvězda znamení prase

Prase bude mít úspěšný rok, zejména pokud jde o profesní život. Nyní je ten správný čas vyjádřit svou kreativitu a zapůsobit na vedení. Bez trochy úsilí se to nestane, ale nakonec budou všechny projekty úspěšně dokončeny.