Milovat rodinu

Bezdrátové odsávačky mateřského mléka znamenají revoluci v životě matek

Akumulátorové odsávačky mléka Elvie nabízí flexibilitu

Na konci loňského roku Pinterest zveřejnil oficiální trendovou zprávu za rok 2019 a poskytl pohled na nápady a produkty, které si lidé v nadcházejících měsících zamilují. Více než 250 milionů lidí na celém světě používá Pinterest každý měsíc k objevování nových nápadů. Pinterest zjistí, že myšlenka je trendová, když každý měsíc získává více a více vyhledávání a tento vzestupný trend pokračuje 6 měsíců. Takže vědí, jaké sny mají lidé moudří, vzdělaní, milující cestování a kulinářské inspirace pro příští rok. „Tyto myšlenky představují to, co máme společného – od každodenních inspirací po nejdivočejší sny o budoucnosti,“ říká Pinterest v tiskové zprávě.

Bezdrátové odsávačky mateřského mléka usnadňují život

Bezšňůrové odsávačky mléka usnadňují život matkám

Jedním z trendů, které Pinterest zdůraznil, je zcela nová generace odsávaček. Vyhledávací dotazy na „bezdrátové odsávačky mateřského mléka“ vzrostly v roce 2018 o neuvěřitelných 114 procent. Zaneprázdněné matky vždy hledají způsoby, jak s dítětem zorganizovat spoustu každodenních úkolů. Není tedy divu, že v loňském roce bylo jedním z nejoblíbenějších vyhledávání na Pinterestu odsávačky mateřského mléka příští generace. Matky mohou své lodičky diskrétně nosit, zatímco jsou mobilní v každodenním životě. Žádné kabely, žádné lahve a obě ruce volné!

Bezšňůrové odsávačky mléka usnadňují život matkám

Zeptáte -li se skupiny kojících pracujících matek na nejtěžší část jejich dne, pravděpodobně uslyšíte mnoho kňučení a stěžování si na jejich problémy s kojením a potíže s vyjadřováním. Velké, těžké motory čerpadel pro přepravu; mnoho částí, které je třeba pokaždé umýt; špatný přístup do soukromých, pohodlných místností pro kojení; hlasitý (tak hlasitý!) rytmický hluk, který vydávají manuální nebo automatické odsávačky – každá část zážitku je pro pracující matky nepříjemná. Čerstvé matky se u dojicích strojů nedobrovolně cítí jako krávy.

Do teď.

Některé společnosti se pokoušejí o revoluci odsávačky mateřského mléka a výsledky celkově mění hru pracujících matek. S těmito pumpami je vyjádření snazší než kdy dříve. Bodují štíhlým designem, tichými motory a špičkovými funkcemi. Navíc jsou tak diskrétní, že je ženy mohou používat ve veřejném prostředí (nebo dokonce během schůzky).

Inteligentní odsávačky jsou nenápadné a tiché Elvie

Inteligentní odsávačky mléka jsou diskrétní a tiché

Jak skvělá technologie dělá pro matky 21. století skutečný rozdíl! Chytré odsávačky vyřešily problémy, se kterými se mnoho žen setkává při kojení, ale o kterých se jen zřídka čte na technologických blozích. Nositelná čerpadla umožňují ženám pokračovat ve svém každodenním životě, pokud je to vůbec možné. Malé aktivity, jako je vaření, hraní s dětmi a oběd s přáteli, jsou nyní mnohem přístupnější.

Willow je přenosná odsávačka mléka z USA

Hledání „bezdrátových odsávaček prsu“ vede uživatele Pinterestu k řadě možností, včetně Willow Pump, který byl vynalezen zhruba před rokem v USA a nyní je nabízen za honosnou cenu 479 amerických dolarů. Bohužel v Německu zatím není datum uvedení na trh.

Willow tiše pumpuje přímo z podprsenky

Willow je přenosná odsávačka, která eliminuje potřebu hadiček a kabelů. Willow tiše a přímo z podprsenky pumpuje. Mateřské mléko se shromažďuje ve 100 gramovém sáčku. Můžete to buď naplnit do láhve, nebo sáček dát do mrazáku. Willow je navržena tak, aby se přirozeně přizpůsobila vaší hrudi, takže je téměř nemožné, aby si ostatní všimli pod vaší košilí. Zařízení také sleduje množství mléka prostřednictvím aplikace a automaticky se zastaví, když je pytel plný. Také odešle zprávu do aplikace pro smartphone.

S Willow můžete vyjádřit vleže

Willow je také navržena tak, aby ji ženy mohly používat vleže. Protože taška má jednosměrný ventil, matky nemusí stát vzpřímeně, aby nedošlo k rozlití. Willow také nabízí personalizované koučování, takže můžete klást otázky (prostřednictvím textové zprávy, telefonátu nebo videochatu) a naučit se používat pumpu co nejrychleji a nejsnadněji.

Noste svou bezdrátovou odsávačku Elvie kdekoli v podprsence

Elvie Pumpová je další bezdrátová odsávačka mléka, která přitahuje velkou pozornost. Nedávno představený model, který pracuje s vyhrazenou aplikací i bez ní, je nabízen jako „první tichá přenosná odsávačka mléka na světě“, navržená tak, aby vyjádření bylo pro matky co nejjednodušší a nejflexibilnější. Pomocí aplikace můžete v reálném čase sledovat množství mléka a proces odsávání pro každé prsa. Elvie shromažďuje mateřské mléko v opakovaně použitelné 150ml nádobě omyvatelné v pračce z plastu bez BPA.

Elvie bude k dispozici nejprve ve Velké Británii a poté v USA od října 2019. Aktuálně je na webových stránkách londýnského start-upu pořadník, na který se můžete zaregistrovat.

Elvie sbírá mateřské mléko do 150 ml nádoby

Bez ohledu na to, jaká bezdrátová odsávačka mléka vás nejvíce oslovila, je jasné, že tento daleko efektivnější a diskrétnější design slibuje světlou budoucnost pro zaneprázdněné, ospalé matky po celém světě..