Milovat rodinu

Milovat rodinu

Může být podvádění ve vztahu pozitivní?

Podvádění ve vztahu -pozitivní-pár-láska-rodinná-dovolená

Ženy to dělají stejně jako muži – podvádějí. Podle studií je v určitém okamžiku podvedl každý desátý Němec. Zvláště nyní v létě, kdy je flirtování jednoduše ve vzduchu, mnoho mladých mužů a emancipovaných žen neodolá impulsu pro lásku. Ale co dělá Podvádění ve vztahu a jak z toho můžete vzít to pozitivní? Zjistěte více zde.

Vědecky dokázáno: Podvádění ve vztahu je zdravé

Podvádění ve vztahu -pozitivní-pár-láska-rodina

Minimálně aféra posiluje imunitní systém. Podvádění zvyšuje počet leukocytů, které jsou částečně zodpovědné za obranu před nemocemi. Vědci dokázali, že podvádění vás dělá šťastnými. Ale tato záležitost může mít i pozitivní stránku: může dát pomalu usínajícímu vztahu nový obzor. Zda může vztah přežít malou aféru, je pak otázkou.

Podvádění ve vztahu vás činí kreativními

milenci-Eiffelova věž-Paříž-rady-pro-problémy s láskou

Podvádění ve vztahu je závan čerstvého vzduchu. Další studie ukazují, že aféra zvyšuje tvůrčí sílu a vynalézavost.

Pokud se vše stane rutinou, může to vést k podvádění. Cítit se znovu žádoucí je možná nevědomé přání partnerů, jejichž vztah trvá roky. Pokud je podvádění jen malou diskrétní záležitostí, není zde místo pro pocity viny, vzteku a stresu. Pokud je ale partner opravdu zraněný a dlouhodobý vztah se rozpadne, pak by se měl člověk sám sebe zeptat, zda to malé dobrodružství na jednu noc mělo smysl. Ten, kdo podváděl, by si to měl zhodnotit: v partnerství mu něco chybí.

Je velmi důležité si to uvědomit

Vědecky prokázané-podvádění-ve-vztahu-zdravé

Pokud záležitost nebyla emocionální, měli byste být schopni o ní otevřeně mluvit se svým partnerem. Co dělat, když se dozvíte o aféře? Podvádění partnera neznamená, že ten druhý je špatný partner nebo že jste mu chtěli ublížit. Zde je několik příkladů milovníků celebrit, kteří přežili milenecký úlet poté, co milostné aféry vyšly najevo.

Fergie & Josh Duhamel

Fergie- & Josh-Duhamel-romance-s-podvádění

Pár Twilight Star Robert Pattinson a Kristen Stewart

Pár hvězd soumraku Robert Pattinson Kristen Stewart

Basketbalové hvězdy Kobe Bryant a Vanessa Bryant

Basketball-Star-Kobe-Bryant-Manželka-Vanessa-Bryant

Rapper Ludacris a přítel Eudoxie

Rapper-Ludacris-Freundlin-Eudoxie-Liebespärchen-der-Celebriwelt

David Boreanaz a manželka Playboy Playmate Jaime Bergman

David-Boreanaz-Playboy-Playmate-Manželka-Jaime-Bergman

Bill Clinton a Hilary Clintonová

Bill-Clinton-Hilary-Clinton-partneři-na-soukromé-a-politické scéně

Read more
Milovat rodinu

Pětiletá Iris dává naději autistickým dětem

maluje krásné obrázky 5letý malíř

Malé Iris Halmshaw je teprve 5 let-a jako všechny pětileté dívky miluje malování. Vskutku duhovka je mimořádné dítě – protože její obrazy připomínají abstraktní a impresionistická umělecká díla Moneta – není tedy divu, že se aktuálně prodávají za tisíce eur. Co dělá její výkon ještě pozoruhodnějším, je skutečnost, že dívka má autismus. Ale způsob, jakým se vaši rodiče vyrovnávají se svou nemocí, dává naději i ostatním autistické děti.

Talentovaná umělkyně – malá dívka dává naději autistickým dětem

Malíř světového obrazu Monet

Iris bylo pouhých 6 měsíců, když jí diagnostikovali autismus. Její rodiče už tehdy zkoušeli různé terapie – ale žádná nepřinesla požadované výsledky. Ještě před dnem, před 2 lety, jí matka dala do ruky štětec a barvu v naději, že spolu stráví příjemnou hodinu. A skutečně – zdálo se, že malého malířství obzvlášť baví. Jako zkušená umělkyně několik sekund zůstala stát na místě, zamyšlená, očividně detailně plánovala svůj obrázek. A pak se širokým úsměvem vytvořila obraz, na který by mohla spousta malířů žárlit. Protože malá Iris je velmi talentovaná. Umění působilo na dítě léčivě – trávila čím dál více času se svou rodinou, nyní se snaží mluvit a dokonce se každou chvíli dívá matce do očí. Tyto malé kroky dávají naději mnoha dalším autistické děti – možná je umění tím správným způsobem, jak se dostat blíže k autistům. Její matka je přesvědčená – vždy se snaží pro dívku najít nové zábavy. Protože jednoho dne se Iris bude unavovat malováním – a pak se jí bude líbit další koníček. Pomáhat můžete jen tehdy, když rodiče dítě opravdu dobře znají. A jednu věc už Iris udělala – dodává odvahu všem rodinám s tímto problémem.

Iris dává ostatním autistickým dětem odvahu a naději

Dívka malá umělkyně 5 let

Malíř maluje nádherné obrazy modrou růžovou zelenou

Obrazy jsou skutečnými uměleckými díly

Iris Hirshaw super talentovaná dívka

Čistý talent – obrazy odrážejí přírodu

Autismus děti Iris talentovaný malíř

Talentovaný malý malíř je šťastná dívka

Dívčí umění autistického malíře dává naději

Read more
Milovat rodinu

Najděte dárek pro přítelkyni k Vánocům – 19 užitečných a skvělých nápadů

dárek pro přítelkyni k Vánocům nápady-tipy-dekorace-vtipné

Vánoce se blíží a kromě příprav na samotný festival myslíme i na správné dárky. Samozřejmě nechceme jen udělat naši rodinu obzvlášť šťastnou. Chtěli bychom také udělat něco dobrého pro našeho přítele skvělým vánočním dárkem. V tomto článku jsme dali dohromady několik skvělých nápadů, které můžete použít k vytvoření souboru Dárek pro přítelkyni k Vánocům najít. Ozvláštněte večírek.

Vtipný dárek pro přítele k Vánocům

dárek-přítelkyně-Vánoce-single-dívka-polštář-muži-paže

Pokud je vaše nejlepší kamarádka svobodná, můžete jí vykouzlit úsměv na tváři a dát jí tento vtipný dárek pro kamarádku k Vánocům. Je to plyšový polštář, který napodobuje mužskou paži, a tak dělá noci příjemnější. Legrační polštář pro chlapce je levný.

Koupelové čokolády jako dárek pro přítele k Vánocům

dárek pro přítelkyni k vánoční koupeli pralinky-bublinková koupel-romantické-aroma

Koupelové čokolády jako dárek jsou vhodné pro intimní i nejlepší přátele. Jako nejlepší kamarádka jí dopřej takové relaxační večery ve vaně. Jako kamarád si můžete vytvořit romantický společný večer. Pralinky do koupele obsahují kakao a bambucké máslo a jsou ručně vyráběné. Objednejte si dárek pro přítele k Vánocům zde.

Krycí deska sporáku jako vánoční dárek pro přítelkyni

dárek pro přítelkyni k Vánocům vařič talíř-růže-sklo-keramika-výzdoba-kuchyně

Vaří vaše přítelkyně ráda? Nebo jí prostě chcete dát skvělou dekoraci do kuchyně? Pak vyberte jako motiv tuto horní desku kamen s romantickou růží. Skládá se z tvrzeného skla, je bez zápachu a lze jej použít i jako prkénko. Dekorace jako dárek pro přítele k Vánocům má také protiskluzové nožičky, které jsou součástí zvlášť. Objednávky zde.

Andělská postava

dárek pro přítelkyni k Vánocům symbol přátelství-postava-anděl-syntetická pryskyřice

Tato andělská figurka, která má symbolizovat vaše přátelství, je velmi hezká a hodí se i na Vánoce. Figurka je vyrobena ze syntetické pryskyřice, která napodobuje vyřezávané dřevo a je také ručně malovaná. Krásná křídla jsou vyrobena z drátu. Figurka je zabalena v dárkové krabičce. Zde je k dispozici dárek pro přítele k Vánocům.

Louskáček jako ozdoba stromu

dárek pro přítelkyni k vánoční výzdobě-stromové dekorace-nápad-dřevěný-byt

Louskáčky jsou v období Vánoc oblíbenými postavami a často zdobí pokoje. Vypadají obzvláště dobře jako dekorace stromů. S touto sadou 6 louskáčků, které lze zavěsit na vánoční stromeček, získáte vhodný dárek pro vaši přítelkyni k Vánocům. Každá postava má individuální vzhled. K dispozici zde.

Rozdejte lucernu

dárek-přítelkyně-vánoční-lucerna-advent-deco-čajová světla-rustikální

Co třeba pěkná dekorace na svíčky. Rustikální vzhled vytváří útulnou atmosféru, kterou ještě umocňují rozsvícené čajové svíčky. Dárek pro přítelkyni k Vánocům lze použít okamžitě a v zimním období poskytne větší komfort bydlení. Objednejte si svícen zde.

Dřevěná pyramida k Vánocům

dárek-přítelkyně-Vánoce-Vánoce-pyramida-svíčky-kolotoč-dřevo

Všichni ji znají. Dřevěné pyramidy jsou klasikou mezi vánočními ozdobami a neměly by chybět v žádném domě. Pokud se vaše kamarádka teprve nedávno odstěhovala z rodičovského domu, mohla by případně použít takovou pyramidu, aby se postupně vybavila vánoční výzdobou. Dekorace s figurkami jelenů je zde k dispozici jako dárek pro přítele k Vánocům.

Visící pyramida

dárek-přítelkyně-vánoční-pyramida-dřevo-vánoční-dekorace-závěsná

Alternativou ke klasické stojící pyramidě je závěsná. Tento model je vyroben ze dřeva i kovu a rychle se stane poutačem v místnosti. Pokud hledáte dárek pro svou přítelkyni k Vánocům, který je také krásně vánoční, můžete tuto myšlenku zvážit. K dispozici zde.

Vánoční zvonkohry na okno

dárek-přítelkyně-vánoční-okenní-dekorace-mobilní-santa-claus-nápad

Tento mobil na okno je také perfektní vánoční ozdobou, kterou můžete vybrat jako dárek pro svou přítelkyni k Vánocům. Mobil je připevněn k okenní tabuli nebo jinému hladkému povrchu pomocí přísavky. Model je také omyvatelný. Objednejte si dekoraci zde.

Zimní dárek

dárek-přítelkyně-vánoční-dárek-nápad-sněhová koule-melodie-dekorace-hezká

Se sněhovou koulí je velmi zima. A buďme upřímní, kdo nemá rád sněhové koule? Tato sněhová koule má nejen krásnou postavu uvnitř, ale zároveň hraje melodii, díky níž je vánoční atmosféra ještě větší. Udělejte radost svému blízkému nebo nejlepšímu příteli výběrem tohoto dárku pro přítelkyni k Vánocům. K dispozici zde.

Šperky pro přítelkyni

dárek-přítelkyně-vánoční-šperky-dámy-dárky-swarovski-srdce-řetěz

Šperky rozbuší srdce všech žen rychleji. A když se třpytí tak krásně, jak to dokáže jen krystal Swarovski, je radost ještě větší. Přívěsek má tvar srdce a nepochybně vyjadřuje lásku. K dispozici je také atraktivní a romantická modrá barva. Kupte si zde přívěsek Swarovski jako dárek pro přítele k Vánocům.

Náramkové hodinky pro pár

dárek-přítelkyně-vánoční-pár-hodinky-sada-kamínky-ženy-muži

Oběma můžete věnovat skvělé doplňky v podobě elegantních náramkových hodinek. Hodiny jako dárek pro přítele k Vánocům jsou vyrobeny z nerezové oceli a ciferník je ozdoben jemnými kamínky. Pokud jsou oba hodiny vedle sebe, tyto kameny tvoří srdce. Sada hodin pro něj a pro ni je k dispozici zde.

Rozdejte lampu

dárek-přítelkyně-vánoční-inspirace-křišťálová lampa-led-barevná

Svou velkou lásku můžete potěšit takovou lampou vyrobenou z laserem gravírovaného krystalu. Lampa vypadá skvěle na stole i na nočním stolku nebo nočním stolku a svítí v sedmi různých barvách, které si můžete sami vybrat. Skvělé dekorativní světlo, které vyzařuje lásku s motivem dvojitého srdce. K dispozici zde.

Tipy na dárky pro přítelkyni k Vánocům – nástěnná lampa

dárek-přítelkyně-vánoční-lampa-nástěnné-osvětlení-personalizované-dřevo

Pokud se vám líbí nápady na vánoční dárky pro přítelkyni s lampou, můžete také zvážit tuto variantu. Jedná se o design vyrobený ze dřeva na zeď, který vyzařuje příjemné světlo spánku. Je vyroben z topolové překližky a lze jej objednat s vyrytým jménem a výročím. K dispozici zde.

Dárková sada pro nejlepšího přítele

dárek-přítelkyně-vánoční-dárková krabička-přátelství-pohár-klíčenka-kniha

Udělejte svému nejlepšímu příteli radost dárkovou sadou. Tato varianta se skládá z různých věcí, včetně knihy, semínek květin, klíčenky pro vás a vaši přítelkyni a trofeje. Určitě se jí bude líbit dárek pro přítele k Vánocům a vaše přátelství bude ještě větší. Sadu objednejte zde.

Dárky pro přítelkyni k Vánocům – klíčenka

dárek-přítelkyně-vánoční-dřevěná-klíčenka-puzzle-pár-láska

Vytvořte dárek pro vás oba s těmito dřevěnými přívěsky na klíče ve tvaru dílků skládačky. Dvoudílná sada je vyrobena z pevného materiálu a je voskovaná. Rychle se stane skutečným poutačem na klíčence a každý den vám a vaší přítelkyni připomene vaši vzájemnou lásku. Objednejte si dárek pro přítele k Vánocům zde.

Trik s tajným zámkem

dárek-přítelkyně-vánoční-box-tajný-zámek-láska-přátelství

Tato krabička jako dárek pro přítele k Vánocům je k dispozici v různých provedeních a má romantickou rytinu. Zámek byl speciálně vyvinut a je obtížné ho dostat ven. Perfektní dárek pro fanoušky logických her. Krabičku můžete darovat jako šperkovnici a naplnit ji dalším vánočním dárkem pro svoji přítelkyni. K dispozici zde.

Voucher na každý den

dárek-přítelkyně-vánoční-zprávy-365-kupón-inspirace-box-srdce

Co třeba dárek pro přítele k Vánocům, se kterým bude milovaná každý den potěšena? To je možné s touto dárkovou krabičkou, která je plná 365 voucherů a milostných zpráv. Jsou zabaleny v romantické krabičce ve tvaru srdce v červené barvě. Objednací box zde.

Vánoční dárky pro přítelkyni – rámečky na obrázky

dárek-přítelkyně-vánoční-rámy-obrázků-moderní-originální-vzpomínky-nejlepší

Zabalte své nejlepší kamarádce pěknou vzpomínku v podobě fotky do skvělého rámečku na obrázky a ukažte jí tím svou náklonnost. Rám stojí na základně se písmeny a je skutečným poutačem. Připomínejte svému příteli každý den, jak cenné je vaše přátelství s tímto vánočním dárkem pro přítelkyni. K dispozici zde.

Read more
Milovat rodinu

Čelenky pro holčičky – 85 nápadů na čelenku

čelenka pro holčičku rockabilly vintage čelenka výšivky

Darujte své malé princezně krásnou čelenku, se kterou si rozhodně získá srdce svých přátel. Ukážeme vám 85 super roztomilých nápadů pro Čelenka pro holčičky jako inspirace. Ty lze s trochou kreativity napodobit.

Čelenka pro holčičky – čelenka pro vaši princeznu

čelenka pro holčičku čelenka květ zelená bunda batole džíny

Můžete být atraktivní Čelenka pro holčičky udělejte to sami – skvělé designy lze vyrobit například z plsti. Začátečníci by si však rozhodně měli koupit měkkou háčkovanou stužku, na kterou jsou připevněny plstěné květiny. Náš tip – ve věku 6 měsíců – 3 roky byste se měli vyhýbat návrhům, které mají kamínky nebo jiné drobné detaily. Vždy existuje riziko, že je dítě spolkne. Nedoporučují se ani třpytivé spreje.

Čelenka pro holčičky – roztomilý outfit s doplňky

čelenka pro holčičku věnec květiny sušené podzimní barvy

Oblečte svoji malou holčičku do roztomilých šatiček – a samozřejmě by neměly chybět správné doplňky – například čelenka s květinovými vzory, hravý šátek zdobený motýlími motivy nebo háčkovaná čepice v duhové barvě. Hlavní věc je, že barvy vypadají vesele a dítě se cítí pohodlně. Uspořádejte focení pro malého – vhodné nápady najdete ve fotogalerii níže. Nechte se inspirovat outfity – určitě mezi nimi najdete fascinující nápady.

Bílá čelenka

čelenka pro holčičky krémová barva čelenka květiny látka

Růžová stužka pro holčičky

čelenka pro holčičku pletená stuha růžový květ stuha drahokamu

Sladká a hravá – čelenka pro dívky

Květinová tkanina vychytávala nápady pro malé holčičky

Rozmazlujte malou princeznu od narození krásnými outfity

holčička 1 3 měsíce kupovat pletené zboží

 Čelenku lze na požádání také upravit

Dívky si samy vyrábějí roztomilé látkové květiny

 Látkové květy v modré a fialové – hvězdice přinášejí romantický nádech ze Středomoří

Čelenka dívka krásný design nápady

 Malá holčička – látkový květ na focení

holčička dítě věk 1 6 měsíců

 I starší děti budou mít z čelenky radost

Čelenka modrá fialová roztomilá hravá stužka

 Třpytivým kamínkům a drobným částečkám na čelenku je lepší se vyhnout

Baby roztomilé růžové čelenky nápady focení

 Látkové květiny pro malou slečnu

Květinový vzor nápady krásné hravé focení

 

 Udržovat se v teple a zároveň vypadat stylově – tato dívka nosí letní doplněk

Nápady na čelenku z látkové náhrdelníky zdobené designem

 Hravá – mašle a čelenka ke křtu

modrá růže saténová bílá čelenka skvělý nápad

 Skvělý nápad na rodinnou oslavu

hravé detaily nápady dívka červený květ

 Denní outfit s květinou ve vlasech

Dívčí čelenka květ nadměrné velikosti z látky

 Tato malá myš, maskovaná jako slunečnice, vypadá jednoduše rozkošně

Dívka krásný nápad photoshoot baby plant pot

Květinová čelenka bílá růžová krásný design

Čelenka bílý květ roztomilé nápady baby

Čelenka pěkný nápad udělat si to sám

krásné doplňky sami dělat nápady růžové

Pletená květina fialová barva přízvuk holčička

Klobouk na focení roztomilý květinový rugby inspirovaný úplet

Dívka bílá stuha hlavy krásné vlasy doplňky

Klobouk květina oranžové pruhy zelená barva pleteniny

Idea malá baletka sukně čelenka

Moderní stylová čepice se saténovou stuhou

Květinová čelenka stuha růžová barva nápad

Dívčí klobouk růžový luk pletený bílý klobouk sami

Vytvořte si vlastní stužku růžové barevné nápady volánky

Dívka čelenky nápady roztomilý účes

Švestková čelenka originální nápad udělej si sám

udělejte si hravou květinovou organzu sami

Šperky na hlavě čelenka motýl růžové volánky

Nápady na pokrývky hlavy Pletené krajkové látky z růžové látky

Focení roztomilá fialová pletená čepice čelenka květiny

Čelenka pěkný design řemeslné nápady dětské látky

Květiny čelenky plstěné zdobené sladkou růžovou barvou

Photoshoot květiny čelenka roztomilé šaty pohodlné oblečení

Nápady na šperky s čelenkou pro dětskou čelenku

Květinová dívka si sama vyrobila roztomilou hravou čelenku

Holčička cool doplňky roztomilé doplňky do vlasů

Čelenka květinové kamínky bílá stuha

Dívka, 7 měsíců, dobrý nápad, udělat si sami čelenku

Holčička klobouk sekání květin bílá růžová barva

Novorozená dívka růžové mašle pletené čepice zboží

Dětské čelenky stuha stuha luk nápady

Šperková hlava páví peří modré barevné šaty

Mašle čelenka roztomilý nápad focení

Vyrobte si fialové čelenky do koupelny sami

Motivy roztomilá pohodlná modelová tkanina

Dívky si vyrábějí vlastní červenou čelenku

Vyrobte si vlastní dětskou čelenku z růžové látky

Nápad na čelenku, roztomilé foto s modrým peřím

Vytvořte si vlastní klobouk fialové barvy pletených květin

Vytvářejte fotografie nápady letní šaty šátek květiny sami

Dívka květiny sladký nápad růžová oranžová barva

Nápady na čelenku princezny sladce zmást hvězdnou stuhu

Šaty pro dívky baletky oranžové barvy

Dívky nápady na saténové stužkové šperky velké látkové růže

Čelenka květiny krásný nápad roztomilý design

Dívka květiny krásný nápad sladký hravý

Kloboukové duhové barvy si sami háčkujete nápady

Čelenka květinová látka roztomilé nápady na focení

Dětská čelenka do vlasů s velkými růžovými květy

bílá stužka inspirovaná oblečením karmen fotografování

Baby modré peří kamínky fotografování

Barevné bílé mašle nápady na focení holčičky

roztomilý nápad čelenka zmrzlina skvělý nápad hravý

Oblek klobouk duhové barvy růže sekání květ

Vyrobte si vlastní čelenku ozdobenou motýly

sekání růžový květ šedý klobouk krásný design

Dívka roztomilé šaty šperky čelenka

Dívka oranžový květ růžový šátek focení

Dětská čepice pletené květinové motivy modré oči

Read more
Milovat rodinu

Jak děti v ideálním případě spí? Tipy na klidný spánek dítěte

6měsíční dítě, spací postel, úsměv jako spící děti

Děti hodně spí, zejména v prvních týdnech a měsících. Až 18 hodin spánku denně (s přerušením) není nic neobvyklého. Ale samozřejmě každé dítě má své vlastní spánkové návyky nebo se ho musí nejprve naučit spát. Jako rodič, zejména na začátku, můžete udělat hodně pro to, abyste novorozenci pomohli přijmout zdravou spánkovou hygienu a rozvíjet pravidelný rytmus. Obzvláště užitečné je samozřejmě vaše vlastní spánkové chování, které je co nejpravidelnější. Dítě se dokáže lépe orientovat a je vyrovnanější.

Jak děti nejlépe usínají?

3měsíční pusa na spaní jako kojenci usínají

Malé rituály, hned od začátku, Pomáhají také dítěti uklidnit se a připravit se na nadcházející spánek. Pokud je to možné, neměli byste vytvářet přímé spojení mezi spánkem a jídlem. Pokud tedy dítě v noci pláče, nebuďte hned připraveni s lahví, ale vyberte si večerní rituály, aby poté, co si malý večerní jídlo vzal, šel do postele.

Neustálá přítomnost při usínání může mít také negativní účinek. Pokud jste vždy tam, kdy chcete, aby dítě usnulo, může vás o to vždy požádat. I když to prostě nejde. Je lepší zde zavést malý rituál, například rozloučením s dítětem polibkem na dobrou noc nebo ukolébavkou a následným opuštěním místnosti. Na začátku to může být trochu časově náročnější. Časem si ale novorozenec zvykne. Takže vydržte, pokud „musíte“ projít malým líbacím maratonem, abyste šli spát.

Bílý šum a růžový šum: Účinná pomoc při spánku pro kojence, batolata a dospělé

Zdravý dětský spánek – kolik dítě spí v každém věku??

Inteligentní design dětské postele umožňuje dětem lepší spánek

Jak děti lépe spí? – povlečení, pokojová teplota a spol.

spící-baby-girl-baby-bed-klid-baby-sleep spící děti

Především obávaný syndrom náhlého úmrtí kojenců ztrácí mnoho mladých rodičů při hledání správného vybavení na spaní. Mezitím se však osvědčily následující věci:

– Poloha na zádech jako spací poloha, zejména v noci.

– Místo deky nebo polštáře vhodný spacák.

– Spaní ve vlastní posteli dítěte v ložnici rodičů

– V postýlce je co nejméně doplňkových věcí – plyšové hračky, polštáře atd. By měly být vynechány.

– Doporučuje se také kočárek, aby se dítě cítilo co nejbezpečněji

– Během dne může miminko například spát na bříšku v poloze na břiše. To posiluje krk a blízkost mámy a táty je bezpochyby pozitivní.

– Pokojová teplota (přibližně 18 stupňů) a vlhkost vhodná pro spánek. Tím se zabrání přehřátí a správná vlhkost pomůže ideálně zvlhčit dýchací cesty.

– Je třeba zabránit průvanu a v případě potřeby by okna měla být vybavena zátkou proti průvanu.

dětské tipy na spánek-dětský spací pytel-noční odpočinek-poloha na zádech

Jelikož zejména porodní asistentky a pediatři opakovaně poukazují na to, že dětský spací pytel a poloha na zádech jsou při spánku nejúčinnější. Nyní existuje chytré řešení, jak obojí zkombinovat. Dětský spací pytel MIO od Julius Zöllner je spací pytel i pomůcka k udržení polohy na spaní v poloze na zádech. Se speciálními polohovacími klíny integrovanými do spacího pytle je zabráněno tomu, aby se dítě v noci samo otočilo v poloze na břiše nebo na boku. Další informace jsou k dispozici v internetovém obchodě Julius Zöllner. I porodní asistentky doporučují používat tento spací pytel od narození.

Read more
Milovat rodinu

Průvodce pro rodiče – 10 tipů, jak uspat dítě

Tipy na klidný spánek dítěte Průvodce roztomilým pleteným kloboukem

Že Uložit dítě ke spánku je pro mnoho mladých rodičů Mission Impossible. Po hodinách příprav a experimentování se často stane, že ne zavírá oči malý človíček, ale jeho matka. Pokud dítě nemůže usnout, musí rodiče vyřešit důležitý problém. Poruchy spánku jsou většinou důsledkem buď nepravidelnosti spánku, nebo základních potřeb dítěte, které je třeba splnit – jídla, zábavy, osobní péče a především lásky a blízkosti. Tiché dítě je snem každé mladé matky. Proto bychom se s vámi rádi podělili o pár tipů, které by vám usnadnily noci. Je to jednodušší, než si myslíte.

Jako přivést dítě ke spánku?

Matka dítě spolu spí Průvodce rodičem, jak přivést dítě ke spánku

– Usínání od únavy: čím více her, tím lepší spánek. Když je dítě z hraní unavené, okamžitě usne a užije si pohodlný a lepší spánek, stejně tak jeho rodiče. Dokud jsou splněny všechny potřeby vašeho dítěte – jíst, přebalovat, koupat se, hrát si, malý může konečně klidně usnout. Sloupce spí asi 15 hodin denně, rovnoměrně rozmístěné. Ke zpracování všeho, co jste se naučili, potřebujete spánek.

– Slabé světlo. Pokud můžete být Uložit dítě ke spánku pokud venku stále svítí slunce, měli byste zatáhnout oponu. Tlumené světlo může sloužit jako pomoc při spánku.

– Dávejte pozor na pokojovou teplotu a zajistěte dobré větrání. 20–24 stupňů je optimální pokojová teplota, aby dítě dobře spalo.

– Pokud je to možné, jděte spát vždy ve stejnou dobu. Klidnému usínání se musíte nejprve naučit. Dítě si na různé činnosti zvyká pravidelnou denní rutinou s pevně danými časy na spánek, procházku nebo na jídlo. To trochu usnadňuje život.

Uspání dítěte – fyzický kontakt je nesmírně důležitý

Nápady na dětskou postýlku pohodlně spí, zaručují průvodce rodiči

– Měkké zvuky vám pomohou usnout. Kromě zpěvu, houpání, plyšových hraček a dudlíků pomáhá překvapivě také uspávat děti domácí akustika praček, vysoušečů vlasů atd..

– Po jídle dítě rychle zavře oči. Kojenecká láhev se sladkým čajem musí být vždy s vámi, protože miminka mají často hlad.

– Procházka funguje dobře (i když po bytě). Když je dítě nosí doma, uklidňující tlukot srdce, rovnoměrné tempo a tělesné teplo působí na to, aby chrápalo dál v klidu.

– Po relaxační masáži dítě položte. Dítě více spí, když je klidné.

– Rituály vám pomohou usnout.

– Bezpečné a pohodlné prostředí je pro pohodlí dítěte velmi důležité.

– Kontakt s tělem je nutností. Dítě potřebuje slyšet otce a matku dýchat (mimochodem velmi uklidňující zvuk). Někdy stačí zůstat na okamžik blízko. I když je dítě vzhůru, měli byste se ujistit, že máte dostatek fyzického kontaktu.

Udělejte si chvilku odpočinku

roztomilé malé dítě houpací síť kotě načechraná bílá

Read more
Milovat rodinu

Léto bude jiskřivé – skvělé tipy na první rande

první rande, kde se scházejí nápady

V létě je často snazší navázat kontakty, ať už při opalování ve venkovním bazénu, procházce v parku nebo při prohlížení veřejnosti. Nálada v nejkrásnějším období roku je bujarější a lidé jsou obvykle otevřenější než v zimních měsících. Po první schůzce obvykle následuje první schůzka. Zejména v letních měsících existuje mnoho skvělých nápadů, jak navrhnout první rande. Následující malý průvodce nabízí nejlepší nápady na schůzku a jeden nebo dva tipy, kterým faux pas se vyvarovat při prvním rande.

Nejkrásnější místa a aktivity pro úspěšné první rande

Strávit první rande společně Nápady jsou dobře udělané

Většina lidí má tendenci jít do toho první schůzka domluvit si schůzku v kavárně nebo restauraci. Návštěva kina je stále velmi populární, i když se tam opravdu nedá mluvit. Domluvit si první rande doma je spíše netypické, koneckonců ne každý chce někoho, koho sotva zná, pustit do svých čtyř zdí. Jaké jsou tedy fantastické nápady vyrazit na první rande??

První rande na vodě

Datum vodní loď si užít být společně vybrat místo

Poznat druhého lépe na výletě lodí je v létě skvělá příležitost. Může to být malý trajekt, který operuje na nejbližší řece a kde si můžete uvolněně popovídat u kávy a koláče nebo veslice nebo šlapadla na nedalekém jezeře. Ten druhý má dokonce trochu vkusu Jane Austenové. Pronájem plachetnice je také pěkný nápad, ale vyžaduje důkladnou znalost jachtařského sportu. Pokud chcete věci trochu okořenit, přibalte si malý piknikový košík s hrozny, sýrem, bagetou a vínem. Přece jen je málo věcí romantičtějších než piknik uprostřed jezera.

Opravdu dobré první rande

první rande, kde zoo tráví skvělé nápady, noví partneři

Co takhle navrhnout městskou zoo na první setkání? Zpočátku to zní mimořádně, ale je to opravdu pěkný nápad. Při procházce zoo se oba mohou blíže podívat a nedojde k trapným přestávkám v rozhovoru, protože v případě pochybností můžete o roztomilých zvířátkách stále mluvit. Většina zoo má také malou vestavěnou kavárnu nebo dokonce restauraci, abyste si mohli odpočinout a občerstvit se.

Rande pro milovníky adrenalinu

Adrenalin feťáci zábavní park louka festival letní láska

Pokud mají oba rádi věci trochu divočejší, může být první rande v zábavním parku nápad. Společná jízda na horské dráze, vzájemné krmení cukrovou vatou a následné přiblížení se vlakem duchů je příjemné jen tehdy, když se nikomu nevolní. Předem by proto mělo být objasněno, zda ten druhý takovéto požitky opravdu dokáže tolerovat. Ale i když by se měl na horské dráze cítit trochu neklidně, je to stále dobrá příležitost postarat se o druhého potom.

První rande pro sportovní nadšence

Sportovní fanoušci poprvé randí s lezením, aby společně strávili čas

Pokud je to vhodné i pro aktivní životní styl, může být aktivní rande dobrý nápad. Tímto způsobem se najdou společné zájmy a poté, co se vyčerpáte sportem, už není vzrušení s revitalizačním pivem v pivní zahrádce tak velké. Prohlídka na kole nebo návštěva horolezeckého parku jsou skvělé nápady pro první rande, stejně jako pro inline bruslení. Kdo se necítí dostatečně sebevědomý ve vytrvalosti, ale přesto chce dělat něco sportovního, může si uspořádat rande v bowlingové hale nebo si zajít na hřiště na minigolf.

První rande pro ty, kteří se zajímají o kulturu

Události první schůzka schůzky vyberte místa společně

Pokud mají oba velký zájem o kulturu a umění, může se první rande uskutečnit také v muzeu nebo na výstavě umění. Jít do divadla je také způsob, jak jít na první rande, ale stejně jako v kině se tam nedá mluvit. Pokud tedy půjdete do divadla, měli byste si naplánovat, že si poté dáte jídlo nebo drink v baru, abyste měli možnost se lépe poznat.

První rande pro ty, kteří rádi experimentují

temné nápady restaurace na první rande

Večeře ve tmě je název nejnovějšího trendu. Páry jdou společně do úplně potemnělé restaurace a stráví tam večer. Nikdo jim nevidí ruku před očima ani to, co mají na talíři. Číšníci v této restauraci jsou slepí a vedou hosty ke stolu nebo na toaletu. Vzrušující na tomto typu setkání je, že je slyšet pouze hlas druhé osoby. Zvláště ti, kteří si domluví schůzku na rande naslepo, mohou napětí ještě zvýšit. Pokud se setkají v restauraci, mohou si ti dva nejprve v klidu promluvit, aniž by byli ovlivněni vnějšími vnějšky. Pokud není nic vidět, ostatní smysly jsou o to bystřejší. Pro mnohé je to zcela nová zkušenost. Překvapení vidět toho druhého potom je pak mnohem větší.

Co dělat a nedělat na prvním rande:

první rande plán hezké nápady místa aktivity

Dávky na první rande:

 • být včas
 • Přiznejte svou vlastní nervozitu
 • Usmívejte se, usmívejte se a usmívejte se ještě víc
 • Se zájmem poslouchejte a ptejte se
 • Dělejte upřímné komplimenty
 • Upravený vzhled a příjemná vůně (existují inspirace tady)
 • Vyhledejte oční kontakt

 

Nedělání na prvním rande:

 • Přijďte příliš pozdě
 • Neustálé prohlížení mobilního telefonu nebo dokonce mluvení po telefonu nebo psaní SMS
 • Kritizujte druhou osobu
 • Mluvte jen o sobě nebo o druhém extrému: Neprozrazujte o sobě nic
 • Opít se
 • Celou dobu se bavit o bývalých partnerech nebo mazlíčcích
 • Mluvte přímo o společné budoucnosti

Tipy Triky Nápady na úspěch Společná návštěva míst

60 slunečních brýlí Gucci pro ženy – kolekce 2014

Read more
Milovat rodinu

Čínský horoskop 2015 – roční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu

čínský horoskop 2015 všechna hvězdná znamení podle let

Od 4. února nadešel čas – rok koně skončil. Protože kdo je pro čínský horoskop zajímá, vězte, že v roce 2015 dřevěná koza / ovce / ovlivní náš život. Koza je ženská a má energii jin. Znamení zvěrokruhu symbolizuje mír, harmonii, odpočinek, víru v dobro. Od 19. února proto začne celkem mírumilovný čas. Koza také podporuje kreativitu a posiluje firemního ducha. 2015 je ten správný čas pro ty, kteří si chtějí založit vlastní rodinu. A ti, kteří by se chtěli soustředit na svůj profesní život, budou mít také letos úspěch. Níže se dozvíte, co rok kozy přinese vašemu znamení zvěrokruhu.

Čínský horoskop 2015 – budoucnost pro krysu vypadá růžově

čínský horoskop 2015 krysa nový rok

Krysa musela v roce 2014 hodně překonat, ale v roce 2015 má znamení zvěrokruhu opět štěstí. Otevřou se nové kariérní příležitosti – nyní je ta správná doba, kdy si dobře naplánovat finance nebo investice. Dá se očekávat i houpačka v soukromém životě – singly se letos mohou setkat s velkou láskou.

Čínský horoskop 2015 – nové výzvy pro Vola

čínský horoskop 2015 buvolí hvězda podepsat nový rok

Rok 2015 nebude pro buvola vypadat tak růžově jako pro krysu – bude muset překonat mnoho nových výzev. V nadcházejícím roce bude proto trpělivost nejdůležitější. Každé rozhodnutí by měl pečlivě zvážit a naslouchat radám přátel. Aby vše v jeho soukromé sféře dobře dopadlo, musí být ochoten ke kompromisu.

Čínský horoskop 2015 – silná láska k tygrovi

čínský horoskop 2015 tygří hvězda znamení nového roku

Tygr bude mít v roce 2015 skvělý čas. Nyní je ten správný čas naplánovat si výlet do exotických zemí nebo si najít nové přátele a možná potkat velkou lásku / nebo založit rodinu. V každém případě by se tak mělo stát ve druhé polovině roku. Na jaře by měl tygr věnovat čas svému okruhu přátel.

Čínský horoskop 2015 – králík má velké štěstí

čínský horoskop 2015 hvězdné znamení králíka nový rok

Králík má v roce 2015 štěstí – ať dělá cokoli, může se těšit na úspěch. Letos to znamená věnovat více času svému profesnímu životu. Možná právě teď je ten správný čas začít s vlastním podnikáním! Nemusí však v tomto ohledu přijímat všechna rozhodnutí sám – rodiče a partner při něm budou stát a poskytovat užitečné rady.

Čínský horoskop 2015 – pouze dobře promyšlená rozhodnutí pro draka

Čínský horoskop 2015 hvězda znamení střechy image

Rok 2015 je pro draka spíše nepříznivý. Měl by se chránit před rychlými rozhodnutími, zejména pokud jde o jeho vlastní finance. Místo toho může svoji energii věnovat rodinnému životu.

Čínský horoskop 2015 – pro hada žádné překvapení

čínský horoskop 2015 hadí hvězda znamení nového roku

Had letos nečeká žádné velké překvapení. Svůj čas bude věnovat novým projektům – rekonstrukci domu, novému zaměstnání nebo novému koníčku. Jen pozor – přátelství a vztahy je třeba pečlivě pěstovat. Hádce se musíte vyhnout, jinak byste mohli zranit někoho důležitého ve vašem životě.

Čínský horoskop 2015 – nové dobrodružství pro koně

Čínský horoskop 2015 hvězdné znamení koně obrázek

Koně mohou v roce 2015 radikálně změnit svůj život – nyní je ten správný čas na cvičení, vyzkoušení nové diety nebo naplánování pohybu. Především je důležité zůstat aktivní a podniknout rozhodné kroky ke změně.

Čínský horoskop 2015 – koza si může užívat dobrého života

čínský horoskop 2015 koza znamení hvězdy

Letos si koza užívá dobrého života – v jejich soukromé sféře vládne harmonie, v profesním životě jde všechno dobře. Koza se může těšit z úspěchu, ale nemusí zapomenout na přátele a kolegy. Hádky by měly být ponechány stranou, místo toho je třeba pečlivě pěstovat staré kontakty. Nyní není čas na velké změny.

Čínský horoskop 2015 – opice se cítí ohromena

čínský horoskop 2015 opice hvězda znamení budoucnost

Rok pro opici začíná hekticky – spousta práce, spousta úkolů doma. Zotavit se bude moci až koncem jara. V druhé polovině roku je opice opět přetížena a je podporována její kreativita.

Čínský horoskop 2015 – kohout si užívá volného času

čínský horoskop 2015 kohout obrázek budoucí nový rok

Na rozdíl od opice si kohout v roce 2015 dopřeje přestávku. Může si užívat volný čas a věnovat se svým přátelům a rodině. Staří známí se spojí a navážou se nové vztahy.

Čínský horoskop 2015 – pes pomáhá svým přátelům

čínský horoskop 2015 obrázek hvězdného znamení psa

V roce 2015 se pes bude muset věnovat svým přátelům – budou potřebovat jeho pomoc! Ochota pomoci se rozhodně vyplatí. I ve svém milostném životě bude muset věrný pes překonávat potíže. Není to úplně nejlepší rok na osobní úrovni. Každý, kdo plánuje svatbu, musí ve svatební den očekávat překvapení. V každém případě dobrá zpráva – pokud neztratíte nervy a jste ochotni udělat kompromis, budete se těšit na harmonický vztah.

Čínský horoskop 2015 – prase má před sebou úspěšný rok

čínský horoskop 2015 rok hvězda znamení prase

Prase bude mít úspěšný rok, zejména pokud jde o profesní život. Nyní je ten správný čas vyjádřit svou kreativitu a zapůsobit na vedení. Bez trochy úsilí se to nestane, ale nakonec budou všechny projekty úspěšně dokončeny.

Read more