Mehndi

Top 9 speciálních návrhů Ramzan (Eid) Mehndi pro rok 2021!

Mehendi je nedílnou součástí každého obřadu. Ať už jde o manželství nebo Ramzan, Eid nebo jakoukoli jinou funkci, je to nezbytná součást přípravy. Festival vypadá bezbarvý bez odstínu Mehendi. Zkrášluje nejen vaši ruku nebo nohy, ale také se cítí dobře. Dodává jiskru v jejich způsobu zdobení. Dnešní článek ukazuje seznam krásných speciálních návrhů Ramzan mehndi spolu s obrázky.

speciální vzory ramzan mehendi

Vynikající návrhy Ramzan (Eid) Mehendi s obrázky:

V tomto článku jsme uvedli níže některé speciální návrhy Ramzan mehndi pro toto sváteční období 2021, které musíte vyzkoušet.

1. Čistý vzor Ramzan Mehndi Design:

Ramzan Mehndi Designs

V designu Mehendi je síťový vzor velmi populární. Je to proto, že v síťovém vzoru je vidět úplnost, a pokud je zkroucený fialovou barvou, pak nic nemůže být lepší než to. Fialová je barvou sofistikovanosti. Je to barva královské rodiny. Tento konkrétní design se provádí hlavně na nohou, ale lze jej také provést v dlaních. Menší tečky začínají pěšky a jak design pokračuje, síť s více fialovými tečkami ji činí jedinečnou. Na konci je použit květinový motiv, který je také velmi poutavý. Jedná se o arabský vzor designu Mehandi.

2. Mehndi Designs of Tajmahal for Ramzan:

mehndi navrhuje pro ramzan

Taj Mahal je symbolem krásy. Je to také symbol čistoty a Ramzan je festival, který lidé oslavují s velmi čistým srdcem. Od dob Shah Jahana až po dnešek upoutává naši pozornost pro své složité designy. Stejně jako Taj Mahal je design také velmi komplikovaný. Tento design na zápěstí má vzor, ​​který připomíná design Taj Mahalu. Za tímto účelem snadno upoutá pozornost lidí. Lidé obecně preferují designy, které nejen zvýrazní jejich krásu, ale také upoutají pozornost ostatních. Představuje nejen konkrétní kulturu, ale také slávu zvyku.

3. Mehndi Designs for Eid or Ramzan:

Eid speciální mehndi návrhy

Někdy dáváme přednost tomu, abychom měli Mehendiho v obou rukou. Některé dívky mají rády různé vzory ve dvou dlaních a některé dávají přednost stejnému designu v obou dlaních. Pro ně jsou vhodnější „Kalkas“. Kalka s plovací strukturou dodává designu kompletní vzhled. Díky různým křivkám a dokonalosti vypadá design atraktivně. Existuje určitý vzor tohoto designu. Jedna polovina „Kalky“ je vložena do jedné ruky a druhá polovina je vložena do druhé. Takže když si člověk položí obě ruce vedle sebe, uvidí úplnost designu.

4. Indické svatební složité vzory Ramzan Mehndi:

Indické svatební složité vzory Ramzan Mehndi

Manželské vzory Mehendi se liší od ostatních typů Mehendi. Je to proto, že během manželství se každý snaží mít nějaký královský druh Mehendi. Ale během Ramzanu by se dal použít tento konkrétní druh Mehendi. Je to také speciální festival. V tomto designu je pávové peří vyrobeno v ruce. Dává atraktivní vzhled. U nohou se k tomu používá spirálový design. „Kalky“ se provádějí rukou i nohou. Když jsou ruce a nohy položeny vedle sebe, objeví se síťovaný vzhled. Poskytuje také úplný a fascinující vzhled.

5. Motivy manga Návrhy Mehendi pro Ramzan:

Motivy manga Návrhy Mehendi pro Ramzana

Jedná se o jeden z běžně používaných návrhů Mehendi. Skvěle se hodí pro moderní dámy. Je to proto, že na první pohled dává jedinečný vzhled. Tento design má na zadní straně ruky spoustu prázdnoty, ze které se běžné arabské vzory nesestávají. Ukazuje smysl pro kreativitu umělců, kterým moderní dámy dávají přednost a snadno upoutají pozornost diváků. Nyní dívky dávají přednost méně komplikovanému designu. Protože má všechny funkce, je velmi slavný.

6. Ruční květinové vzory Mehandi pro Ramzan:

Ruční květinové vzory Mehandi pro Ramzan

Chcete znát jiný typ krásného designu Mehendi? Je to květinová henna. Tento konkrétní design je rozdělen na tři poloviny. První polovinu tvoří květina a další dvě půlky manga. V provedeních arabské henny máme květiny, listy a žilky. To vše v tomto designu najdeme. Dva prsty jsou vyplněny tímto designem a zbývající dva jsou částečně vyplněny designem. První prst zůstává prázdný. Nepoužíváme v něm žádný design. Toto je jeden z nejjednodušších návrhů Mehendi. Dá se to snadno udělat. Je to tedy docela populární a ti, kteří nejsou příliš dobří, dávají přednost designu Mehendi. Není to vůbec časově náročné.

7. Mehndi Design of Flowers for Ramzan:

Mehndi Design květin pro Ramzan

Všichni milujeme květiny. Chceme svůj dům vyzdobit květinami. I my rádi nosíme ozdoby z květin. Poskytuje přirozený vzhled. Ale musíme to po určité době odstranit. Je to proto, že po určité době ztrácí slávu. Když si člověk vybere pro Mehendi různé vzory, pokud získá návrh květin, pak nic nemůže být lepší než to. Tento vzor je velmi elegantní. Květinové vzory dodávají vaší ruce nebo nohám jedinečný vzhled. Stínování a vyplňování míst je tak krásné, že se tomu člověk nemůže ubránit.

8. Ramzan (Eid) Mehndi ve tvaru měsíce:

Ramzan (Eid) Mehndi Design ve tvaru měsíce

Půlměsíc je v ramzánském měsíci významný. Je to zvláštní výzva pro muslimy. Je to symbol osvícení. A funguje to jako symbol, který člověku pomáhá přejít z temnoty do světla. Tato víra inspiruje muslimy k tomuto konkrétnímu designu během Ramzanu. V tomto provedení je půlměsíc prováděn pomocí různých „Kalkas“ Nad Měsícem je také hvězda. S tím je spojeno jakési náboženské přesvědčení. Věří, že pokud někdo udělal tento konkrétní design, pak její štěstí bude dobré. Každý chce mít ve svém životě štěstí.

9. Clever Crescent Mehendi Designs for Ramzan:

Chytré půlměsíce Mehendi Designs pro Ramzan

Další jedinečná inovace umělců Mehendi! Půlměsíc zde není přítomen. Řezbářská linie je však přítomná, díky čemuž má člověk pocit, že v její ruce je příznivý měsíc Ramzana. Cítí se dobře. Žíly, květinová montáž a žíly přesto zvýrazňují bohatost designu. Design je velmi idealistický. Upřednostňujeme idealistický design při velmi zvláštních příležitostech a nemůže být nic zvláštnějšího než tento konkrétní festival, který je oslavou měsíce. Mít měsíc v ruce s jedinečným nádechem nebo linii půlměsíce dělá to úžasné.

Závěrečné myšlenky:

Mehendi je tradiční umělecká forma, která zdobí ruce a nohy a činí je esteticky krásnými pro oči. Různé designy Mehendi běží po staletí. Někdy dáváme přednost sloučení různých návrhů, abychom vytvořili něco inovativního. Tato inovace rozšiřuje slavnostní potěšení a cítí naše srdce s velkým uspokojením.

speciální Ramzan (Eid) Mehndi Designs

Doporučené články:

  • 25 nejlepších pákistánských návrhů Mehndi
  • Nejnovější návrhy Khafif Mehndi a jeho speciality
  • 50 nejpopulárnějších návrhů Mehndi pro ruce s obrázky