Mehndi

Top 10 tradičních návrhů Khaleeji Mehndi 2021

Vzhledy Khaleeji Mehndi vypadají velmi roztomilé. V rukou a nohou žen to vypadá úžasně. Nejnovější návrhy Khaleeji mehndi jsou úhledné, čisté a atraktivní. To obsahuje mezeru mezi návrhy. Ruka a noha nejsou plně nabity mehndi. Záměrně je ponecháno prázdné místo pro vylepšení designu mehndi. khaleeji henna design je forma umění, která zdobí ruce a nohy dám.

Khaleeji Mehndi Designs

10 atraktivních návrhů Khaleeji Mehndi:

Podívejme se na návrhy Khaleeji Mehndi pro svatby.

1. Floral Khaleeji Mehendi Design od Maseera:

Květinový design Khaleeji Mehendi od MaseeraUmělec: maseeramehndi

To je opravdu pěkné khaleeji mehndi květinovým způsobem. V květinovém designu je dobrý nádech kreativity. Jedná se o bekhendový design. Ačkoli mezi designem existuje určitá mezera, svítí. Tento design bude po ruce vypadat jako nový.

2. Design Khaleeji Mehendi:

Khaleeji Mehendi DesignsUmělec: maseeramehndi

Toto je opravdu krásný design Khaleeji henna mehndi. Design je tak podmanivý. Prsty jsou tak nádherně zdobené mehndi vzory. Na zápěstí byl proveden dekorativní květinový design. Dámy zůstanou okouzleny, když uvidí tento design.

3. Khaleeji Mehndi pro Foot:

Khaleeji Mehndi Design pro nohy

Tento design se provádí pěšky a zdobí kameny fialové barvy. Blízko prstů je vytvořen úžasný minutový design. Fialový kámen září designem černé henny. Tyto kameny nejsou trvalé. Může to být užitečné na večer.

4. Stylový design Khaleeji Mehndi:

Stylový design Khaleeji MehndiUmělec: minashenna

Toto je elegantní design nejnovějšího designu khaleeji mehndi. To je tak přitažlivě vytvořeno, aby vzalo srdce žen. Je těžké najít svobodné ženy, které by tento design nemilovaly. Design je stylový a módně moderní.

5. Fancy Khaleeji Mehndi:

Nejlepší návrhy Khaleeji Mehndi

To je vytvořeno tak promyšleně. Stejně jako ostatní, i zde existují mezery mezi designy. Mezery jsou však provedeny tak správně, že se design nerozděluje. S fantazií je to chytrý design.

6. Okouzlující design Khaleeji Mehandi:

Okouzlující design Khaleeji MehandiUmělec: chaahath_mehandi

Tento design mehndi může být ideální pro nevěstu. Byl proveden velmi tenký design, který dává nevěstě nádech. Moderní vzhled je dán typickým kontrolním vzorem, který propracovává krásu mehndi. Představuje v současné době populární styl.

7. Nejnovější design Khaleeji Mehndi:

Nejnovější design Khaleeji MehndiUmělec: maseeramehndi

Toto je nejnovější design khaleeji mehndi. Tento design najdete jen zřídka. Jen jednoduchá podšívka a malé květiny jsou vyrobeny z henny a výsledkem je nádherný design. Vyzkoušejte jednou tento design a obdržíte spoustu komplimentů za tento design.

8. Bangle Style Khaleeji Mehndi Design:

Bangle Style Khaleeji Mehndi Design

V tomto designu je nový design provedený na zápěstí henou. Vypadá to, že jsi nosil náramek sám. Dámy se budou líbit pouze jako Gold Bangles. Tento design khaleeji henna má jednoduchý vzhled a čistý design.

9. Khaleeji Mehandi Design se srdíčky:

Khaleeji Mehandi Design se srdíčkyUmělec: henna_by_pamshi

Jedná se o pěkný design s květinami a vynikajícím designem mehndi. To může být dobré venku. Je proveden pěkný tvar květin a na vnější straně je drobný design s listy a květinami. Je to okouzlující design.

10. Khaleeji Mehndi Rose Design:

Khaleeji Mehndi Rose Design

V této mehndi byl vytvořen velmi krásný obal s růžovým květem. Tento nový design khaleeji mehndi ukradne pozornost dívek. Uprostřed jsou květiny a listy. Mladé dívky si tento design zamilují.

Přehled:

khaleeji mehndi je v oblasti Perského zálivu oblíbenější. Dámy milují mehndi v Perském zálivu. Bez mehndi nenajdete žádnou dámskou ruku. V designu mehndi je vždy něco nového. Khaleeji Mehndi je opravdu atraktivní a získává pozornost dam. V tomto designu je vždy nová odrůda. V současné době je stále populárnější i mezi indickými dámami.