Mehndi

Top 10 nejnovějších návrhů náramků Mehndi v roce 2021

Před několika desítkami let byla mehndi aplikována na ruce a nohy v určitém designu a vzoru, ale nyní je mehndi použita v mnoha vzorech a provedeních, aby poskytla fascinující a okouzlující vzhled ženské osobnosti. Mezi těmito designovými náramky si mehndi design získává na popularitě, protože dává novému vzhledu zápěstí a propůjčuje vám výrazný a výrazný vzhled v davu. Mnoho dívek a žen zdobí nošení náramků, pak návrhy náramků mehndi by mohly být perfektní volbou pro ty jedinečné a nádherné vzhledy.

Nejnovější návrhy náramků Mehndi v roce 2020

Různé vzory designů náramků Mehndi pro svatby:

Pojďme se podívat na trendové a ohromující a živé designy mehndi náramku.

1. Náramek Moon and Stars Mehndi Design:

Náramek Mehndi Designs

Každý z nás chce žít v pohádkovém světě, kde vám měsíc a hvězdy dělají radost. Proč si to tedy nenavrhnout na zápěstí a být vždy pod napětím. Design náramku mehndi má měsíc a hvězdy spolu s motivy květin, nádherný a roztomilý design mehndi, který by miloval každý.

2. Náramek se vzorem révy Mehndi Design:

Náramek se vzorem révy Mehndi Design

Tento typ designu vypadá velmi elegantně a dává úhledný vzhled zápěstí. Na zápěstí je vzor révy navržen v dlouhém stylu a na zápěstí je vytvořen design se třemi liniemi mehndi. Návrhy se připojují k prsteníku, takže vypadají velmi krásně.

3. Náramek s prstenem Mehandi Design:

Náramek s designem Ring Mehndi

Tento typ designu, kde můžete připojit zápěstí k jakýmkoli prstům vaší dlaně, je tento typ vzoru známý jako náramek s prstenem mehndi. Design zápěstí je inspirován starověkými chrámy a malým tečkovaným řetízkem nebo provázkem načrtnutým k jednomu z prstů, což dává báječný vzhled.

4. Stylový náramek Mehndi Design:

Stylový náramek Mehndi Design

Tento typ jedinečného a nápadného designu náramku mehndi vypadá jedinečně a stylově. Malé tečky mezi designem vylepšují vzhled a malé čáry a křivky činí design složitějším a okázalejším a přitahují každé oko a upoutají veškerou pozornost směrem k vám. A abyste se cítili výjimečně.

5. Jednoduchý design náramku Mehndi:

Jednoduchý design náramku Mehndi

Tento typ jednoduchého, ale elegantního náramku mehndi vypadá velmi chytře u žen všech věkových skupin. Malé roztomilé listy manga jsou navrženy od zápěstí po prostředníček a jsou vyplněny vlnovým designem, díky čemuž vypadají úžasně..

6. Designový náramek Mehndi Design:

Designový náramek Mehndi Design

V poslední době chtějí mladé dívky navrhovat návrhy náramků mehndi, které jsou jedinečné a vypadají odlišně a úžasně od ostatních. Tento typ designu náramku ve stylu mehndi je perfektní volbou, protože dává nový vzhled rukou.

7. Nejnovější design náramku Mehndi:

Nejnovější design náramku Mehndi

Jako tento mimořádný a příkladně náramkový design mehndi, který dodává vaší osobě více kouzel a skvělého vzhledu. Motivy navržené na zápěstí jsou diagonálně a vypadají úžasně, když se dokončí na zápěstí.

8. Roztomilý design náramku ve tvaru srdce:

Roztomilý design náramku ve tvaru srdce

Kdo by nemiloval srdce, které má být navrženo? Přichází velmi jednoduchý, ale prskající design náramku s malým roztomilým dvojitým srdcem navrženým na zápěstí se šňůrkami k němu připevněnými. Velmi krásný design mehndi, který vám propůjčí elegantní a romantický vzhled.

9. Náramek s květinovým vzorem Mehndi Design:

Náramek Mehndi s květinovým vzorem

Květinový design mehndi je jedním z nejúžasnějších designů s motivy velkých květin a listů kolem něj. Tento typ květinových náramků mehndi působí velmi stylově a okouzlujícím dojmem a každému zápěstí propůjčuje dechberoucí vzhled.

10. Náramek ve stylu šperků Mehndi Design:

Náramek ve stylu šperků Mehndi Design

Dříve se náramky nosily z klenotů, ale nyní návrháři navrhli náramky mehndi, které téměř vypadají podobně jako šperky. Tento typ vzhledu vzhledu dodává tradiční vzhled a věčné vzory henny omezují vzhled dlaně o mnoho záhybů.

Mehndi je typ dočasného tetování, který se postupem času vytrácí, ale díky své nádherě a elegantnímu vzhledu je oceňován a zdobí celý svět. S náramky mehndi designů se vyvinulo mnoho variací a stylu a nyní si z talíře můžete vybrat kohokoli a ozdobit si jím zápěstí. Náramek mehndi lze použít při jakékoli příležitosti, jako je svatba, večírky a jakýkoli příznivý okamžik, bez jakýchkoli zádrhelů. Půjčuje vám tradiční, přesto s nádechem modernosti.