Mehndi

Top 10 nejnovějších návrhů šablon Mehndi

Mehndi je populární po celá desetiletí a je to jeden z krásných způsobů, jak ozdobit ruce a nohy. Mehndi design se obecně aplikuje pomocí kuželů a poté se vytvoří krásný design na dlaních, pažích, zápěstí nebo chodidlech.

Navrhování motivů zabere nějaký čas, takže nyní, aby byla práce snadná a rychlá, vyšly šablony Mehendi, pomocí kterých lze aplikovat báječně vypadající designové přestupky a vychloubaný styl a získat ty ohromující vzhledy. Šablony jsou k dispozici ve formě samolepek nebo z plastu, které lze znovu použít a poté na ně nanést hennu a vyjmout šablonu.

Různé varianty návrhů šablon Mehndi:

Nyní se podívejme na 10 nejlepších návrhů šablon mehndi.

1. Těžké šablony Mehandi:

mehndi vzory šablon

Při svatební příležitosti a zejména pro design nevěsty henny to vypadá jedinečně a plná ruka by měla být také složitě pokryta nádherným tradičním mehendi designem. Takže tento druh mehndi samolepek by vyřešil účel a mohl snadno získat ty atraktivní jiný vzhled.

2. Návrhy šablony Mehndi ve tvaru oblouku:

Šablony Mehndi ve tvaru oblouku

Šablony mehandi ve tvaru oblouku krásně vylepšují ruce člověka. Šablona má složité malé křivky, ale vzájemně se nemísí, takže poskytuje úhledný vzhled rukou nebo nohou. Stačí tedy použít oblíbené barevné umění henny na šablonu a získat pozoruhodný vzhled.

3. Leaves Mehndi Stencil:

Opouští Mehndiho šablonu

Tyto jednoduché šablony mehndi designů budou jednoduché a snadno aplikovatelné mladými i malými dívkami, takže tyto listové mehandi šablony pro ně představují perfektní volbu. Šablony jsou k dispozici v mnoha různých vzorech a provedeních. Může to být výběr na základě příležitosti a zájmu, což zabere méně času.

4. Krásná květinová šablona Mehndi:

Krásné květinové mehndi šablony

Design květinových motivů se používá po celá desetiletí, ale stále je to oblíbený design v mehandi. Šablony květů mehndi jsou k dispozici v různých tvarech a jsou aplikovány z různých stylů, což dává nový a okouzlující vzhled.

5. Návrhy vzorů Mehndi pro zbraně:

Mehndi šablony pro zbraně

Zdobení ramen různým typem chytlavých vzorů pro získání popularity, protože dává atraktivní a trendový vzhled. Šablony Mehendi mají obrovskou sbírku vzorů pro zbraně jako nálepku a dokonce i v gumové formě. Vyberte si tenhle a snadno se pochlubte moderními a módními vzory.

6. Jednořádková šablona Mehendi:

Jednořádkové šablony Mehndi

Tento typ jednořádkových mehandi je velmi chytlavý a vypadá velmi atraktivně, když se aplikuje na ruce nebo nohy. Šablony lze použít při jakékoli příležitosti a dokonce mohou použít hennu v neformálním dni pro ty elegantní vzhledy.

7. Šablony kompasu Mehandi:

Kompasové šablony Mehandi

Dnes mladé kolážové dívky zdobí, aby si na zápěstí navrhly něco neobvyklého a jedinečného. Takže tento typ šablon náramků kompasu může plně splnit jejich přání a propůjčit jim moderní a módní vzhled během několika sekund.

8. Jednoduché vzory Henna Stencil:

Jednoduché Henna šablony

Některé ženy milují jednoduchý design mehndi, aby se mohly hodit na všechny festivaly a večírky. Existuje mnoho šablon, etnických i současných. Existují krásné ručně řezané šablony z Jemenu a Maroka, které dobře fungují s neupravenou hennou.

9. Sizzling Mehendi Stencil for Back:

Sizzling Mehendi vzorník pro záda

Zde přichází prskající a okouzlující mehendi šablony, které lze snadno aplikovat na záda nebo na jakoukoli část těla. Tyto šablony jsou skvělé pro šablony, když nyní snadno předvádíte styl s těmito mehandi šablony.

10. Šablony Mehandi ve tvaru roztomilého motýla:

Roztomilé šablony motýlů ve tvaru Mehandi

Děti si rády nechají udělat motýlí mehndi nebo tetování na ruce, paže a nohy. Tento typ návrhů bude pro dámy tou nejlepší volbou k ozdobení dětských rukou jednoduchými a snadnými šablonami, které budou provedeny během několika minut, ale dodají elegantní vzhled..

Šablony Mehendi k tisku jsou k dispozici v různých provedeních a vzorech, jako jsou kruhové, listy, květiny, roztomilé tvary motýlů. S těmito šablonami můžete získat tradiční a krásné motivy navržené během několika minut. Můžete tak snadno vybrat ten podle stylu a příležitosti a snadno ozdobit část těla pro tyto minimalistické vzhledy.