Mehndi

Nejlepší 8 návrhů Belly Mehndi s obrázky

Aplikace Mehandi na kůži probíhá od nepaměti. Je to forma umění, která nikdy nezestárne. V dávných dobách používaly Mehndi převážně ženy asijského a afrického původu, ale v poslední době aplikace Mehendi nabrala nový směr. Stalo se to trendem mezi většinou žen žijících na celém světě. Vzhledem k tomu, že aplikace Mehandi je snadná, bezbolestná a není trvalým znamením na těle, stala se populární po celém světě ve formě dočasného tetování.

Belly Mehendi Designs

Ačkoli aplikace Mehndi je běžná na rukou a nohou, ženy aplikují Mehandi i na břicho. Je jinou skutečností, že v některých kulturách Indie je aplikace Mehndi na břicho těhotných žen zvykem, ale břicho Mehendi se stalo novým trendem i mezi ženami. Zde je seznam některých krásných designů břicha Mehndi s obrázky, které byste určitě ocenili.

Nejlepší návrhy Belly Mehndi s fotografiemi:

1. Design Mehendi s květinovým břichem:

Květinové břicho Mehendi vzory

Pokud se chcete pochlubit plochým břichem s krásným dočasným tetováním, pak tento design pro vás udělá trik, protože je nejen krásný, ale je také velmi pěkný na pohled. Použijte tento design Mehndi a jděte se chlubit plochým břichem.

2. Jednoduchý design Belly Mehandi:

Jednoduchý design Belly Mehandi

Jedná se o jednoduchý a malý design Mehendi aplikovaný kolem oblasti pupku a je ideální k předvedení plochého břicha, aniž byste vypadali nevkusně. A nejlepší na tomto designu mehandi je, že se bude hodit i k vám westernovým outfitům.

3. Creeper Belly Mehendi Designs:

Creeper Belly Mehendi Designs

Jedná se o velmi pěkný design mehndi nakreslený na břiše a je ideální nejen pro vychloubání plochého břicha, ale také pro chlubení při obřadech a jiných příležitostech.

4. Spider Belly Mehndi Design:

Spider Belly Mehndi Design

Jedná se o roztomilý složitý design mehendi, který k jeho popisu nepotřebuje slova. Velmi jednoduchý a přesto pěkný design mehandi, který je navržen tak, abyste se mohli chlubit pro jakýkoli typ příležitostí.

5. Krásné vzory Caterpillar Belly Mehandi:

Caterpillar Belly Mehandi Designs

Toto je další krásný design tetování mehndi, který lze nakreslit na břicho. Kvůli projekcím kolem návrhů tento design rád nazývám designem „housenky“. To je opravdu nádherný design, který můžete chlubit svým stylem a plochým břichem.

6. Složitý design Belly Mehendi:

Složitý design Belly Mehendi

Těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. A přestože některé kultury mají ve zvyku aplikovat Mehendi na břicho těhotné dámy, můžete jej stále používat, i když nejste vyznavačem starých zvyků a rituálů. Myslím tím, že nepotřebujete zvyky, které by vám říkaly, kdy máte vypadat správně?

7. Cool Belly Mehndi Designs:

Cool Belly Mehndi Designs

Jedná se o velmi pěkný design mehndi, který bude vypadat skvěle, pokud máte ploché bříško a zoufale se jím chlubíte, protože je to jeden z těch krásných designů, které vás nezklame.

8. Barevný design břicha Mehandi:

Barevný design břicha Mehandi

Jedná se o velmi barevný design Mehendi, který vypadá úžasně a je skvělou volbou pro aplikaci na břicho.

Pokud chcete, aby váš Mehendi vypadal co nejlépe, je vhodné použít směs cukru a citronu. Díky tomu bude barva trvalejší.