Mehndi

Jak vyrobit návrhy Mehndi – NAŠE Top 3

Mehndi hraje zásadní roli při několika příležitostech po celém světě. Ale v indické kultuře má svůj vlastní význam oslavovat několik funkcí, zejména manželství. Oddělený obřad s názvem Mehndi Rasam se koná tam, kde jsou zbožné mehndi vzory aplikovány na ruce, ruce a nohy pro důstojný vzhled. Některé nevěsty také nosí dočasné tetování mehndi na zádech, pasu a krku, aby jejich návrhářka měla nový pohled. Některé kasty v Indii mají také tradici vyrábět mehndi design na rukou ženicha.

Jak udělat z návrhů Mehndi naše top 3

Priory, ženy dříve vyráběly mehndi design pomocí tyčinek, které vytvářejí tvary jako kruhy, srdce, květiny a mnoho dalšího. Ale s měnícím se trendem designy také uchopily designérský nádech. Přemýšlíte, jak vytvořit mehndi návrhy, aby vaše ruce měly třpytivý vzhled? Jak aplikovat mehandi designy, které mu dávají tradiční, ale westernizovaný nádech?

Jak vytvořit 3 nejlepší návrhy Mehndi -2

Jak vytvořit návrhy Mehndi doma:

Pojďme se podívat na některé návrhy a know-how, jak vytvořit mehndi návrhy třemi základními způsoby, ale přesto stylovým způsobem.

Jak vytvořit 3 nejlepší návrhy Mehndi -3

1. Indian Mehndi Designs:

Indická mehndi má svou vlastní historii. Také známá jako henna, indická mehndi široce zahrnuje krásné tvary s úžasnými křivkami, jako jsou květinové vzory, návrhy manga, ozdobné kruhy, tvary zakřivených pupenů, tvary srdce a mnoho dalšího. Indické henny jsou ty nejmenší, které plně vyplní ruce, aniž by zbyl jediný roh prázdný.

Indické vzory Mehndi

Hledáte nový koncept, jak vyrobit mehndi v indických designech pomocí květinového vzoru! Zde je to, co můžete vyzkoušet pro nový design mehndi design s etnickým nádechem. Květinové mehndi navrhuje široce používané vzory květin, jako je lotos, růže, jednoduché květy okvětních lístků, návrhy pupenů henny atd. Květinové vzory symbolizují štěstí, radost a kvetoucí budoucnost pro nejlepší přání, zatímco design lotosu konkrétně znamená ženskost, čistotu, krásu, půvab a smyslnost. Roztomilé vzory pupenů jsou určeny pro plodnost a radost nové nevěstě pro nový začátek.

Indické vzory Mehndi -2

Další design široce používaný pro dekorativní mehndi je pávový design. Návrhy jsou neseny v jedné ruce obklopené malými kouzly, aby páv získal nový debut. Jsou také vytvořeny rozděleným způsobem, kdy je plný páv vyroben kombinací dvou rukou. Některé nevěsty také nosí pár pávů a pávů, což má být dobré pro jejich nový život. Krásné vzory páví henny symbolizují umění, příchod dobrého času a mnoho dalšího.

Kromě toho všeho jsou slavné také jiné vzory, jako jsou vrabci, papoušci, ryby, motýli, vodní vzory, které dávají etnický vzhled.

2. Arabské návrhy Mehndi:

Přemýšlíte, jak vytvořit mehndi návrhy vhodné i pro malou příležitost! Hledáte návrhy, které by vaší ruce dodaly stylový vzhled! Arabské vzory mehndi jsou pro to nejlepší. Tyto druhy vzorů jsou vhodné pro jakoukoli příležitost nebo dokonce pro dočasné tetování na těle. Arabská mehndi je kombinací několika malých designů, které se většinou nosí uprostřed rukou. Arabské vzory obvykle dávají vašim rukám oslavující vzhled. Ale nepokrývá ruku úplně, a proto to není ideální svatební mehndi design.

Arabské vzory Mehndi

Designy v arabských mehndi jsou obecně vyrobeny z květinových nápadů spojených vinnou révou, aby poskytovaly rostoucí vzhled od zápěstí po špičku prstu. Návrhy jsou také příznivé pro návrhy náramků, náramků, prstenů a mnoha dalších. Jsou malé a široké se silnými okraji, které vám poskytnou tmavé barvy. Někteří také dávají návrhářský nádech tím, že jej používají s dvojitými kužely mehndi, černými a pravidelnými. Okraj tvarů je vyroben z černé mehndi, zatímco výplň drobných kouzel, teček, pupenů atd. Je vyrobena z pravidelných mehndi. To dává arabskému mehndi jedinečný, ale chytlavý nádech.

Arabské vzory Mehndi -2

Arabské vzory mehndi široce symbolizují nejvyšší realitu, ženskou, milostnou, krásnou, úspěšnou, vitální a mnoho dalšího, které jsou pro každou příležitost prvotřídní. Poskytuje elegantní vzhled nejen saree a šatům, ale také západním outfitům.

3. Indo-Western Mehndi Designs:

Hledáte, jak dělá mehndi design, který je směsicí starodávných a nejnovějších návrhů! Chcete dát svým rukám exkluzivní příležitost při zvláštních příležitostech, jako jsou svatby, karva chauth, náboženské funkce, miminko a mnoho dalšího! Zde je docela trendový design široce používaný pro jakýkoli účel.

Indo-západní designy Mehndi

Indo-westernové mehndi designy se perfektně hodí pro snazší generaci, která pokaždé hledá něco nového. Tvary tohoto druhu vzorů mehndi jsou inspirovány arabskými vzory mehndi, zatímco vzory výplní, kouzla a tvary jsou inspirovány tradičními vzory mehndi. Nese také podobné vzory květin, srdce, páva, vinné révy atd., Ale jiným způsobem. Obvykle jsou potištěny na rukou, aby ozdobily zakřivené části, jako jsou dlaně, boky zápěstí, prsty atd. Také zdobí nohy na kotnících, na špičkách a prstech nohou.

Western Mehndi Designs

Indo-západní mehndi vám také poskytne pohled na současné mehndi designy, arabské mehndi designy a indické mehndi designy. Je to také prominentní design mehndi, který v dnešní době vybrali nevěsty na svatby. Symetrický design také zanechává na rukou mezery, které jsou také vyplněny třpytivými barvami. Lze jej nosit v malých i velkých modelech podle výběru aplikátoru.

Takže nyní dostanete odpověď na všechny vaše dotazy týkající se toho, jak vytvořit mehandi návrhy pro jakoukoli příležitost, že! Kromě všech výše uvedených návrhů mehndi si můžete také vybrat z marockých návrhů mehndi, návrhů Glitter mehndi, návrhů Mughlai mehndi, svatebních návrhů mehndi, vícebarevných návrhů mehndi atd. Podle vašeho výběru a příležitosti. Všechny mají téměř stejný tvar a design, ale všechny mají svou vlastní charakteristiku a odlišnost. Široce zvažovaný design mehndi je ten, který je vyroben z altu, což je typ henny široce používaný v Bengálsku k ozdobení svatebních rukou a nohou. Je to doplněk pro ty, kteří trpí alergiemi prostřednictvím henny nebo mehndi.