Mehndi

9 nových a nádherných návrhů Bail Mehndi s obrázky

Mnoho lidí miluje mehndi, které je jednoduché, ale vypadá úžasně. Malé detaily v designu dělají celý vzhled nádherným. Design bail mehndi se tedy perfektně hodí i pro dívky a ženy. Každý z těchto návrhů se snadno aplikuje a má jednoduché linie a křivky.

Bail Mehndi návrhy s obrázky

Nejnovější a atraktivní Bail Mehndi vzory pro ruce a nohy:

Podívejte se na několik pěkných sbírek vzorů mehndi na kauci.

1. Boční rameno Bail Mehndi Design:

Boční rameno Bail Mehndi Design

Nejnovějším ve scéně designu mehndi je styl boční paže. Zde je design kauce mehndi aplikován pouze na straně paže sahající až ke špičce palce a ukazováčku. Design je jednoduchý a jemný. Tenhle zvlášť milovali mladé dívky.

2. Palm Bail Mehndi:

Palm Bail Mehndi

Svatební design mehndi musí být složitý a nádherný. Tento design svatební mehndi kauce je velmi jednoduchý, ale nádherný. Dlaň nevěsty je plná křivek a čar, které nakonec dávají krásný vzhled. Pokud jste v pořádku s jednoduchým a chytlavým vzhledem pro vaše mehndi, pak tento design bude váš.

3. Návrh kauce v centru:

Bail Design v centru

Získejte tento opravdu jednoduchý design mehndi kauce ve středu ruky. Horní část ruky a prostředníček jsou jemně zdobeny designem. Barvu můžete do designu začlenit také pomocí třpytu nebo kamínků. Kancelářské ženy mohou tento design upřednostňovat také pro své kancelářské funkce večírků.

4. Arabské návrhy kaucí:

Arabské návrhy kaucí

Další skvělé a snadné mehndi kauční designové ruce, které lze provést, jsou arabské styly. Tyto návrhy jsou velmi jednoduché, ale vypadají jemně a krásně. Tento příklad arabského designu je plný teček a čar. K navrhování tohoto typu designu potřebujeme správného umělce mehndi, musíme jasně sledovat práci. Opravdu to vypadá hezky pro spravedlivější ruce.

5. Návrhy pákistánské kauce:

Pákistánské návrhy kaucí

Velkou inspirací pro styl kauce mehndi design je pákistánská verze. Tento nádherný motiv s motivem růžových květů vypadá na ruce úchvatně. Listy a květy jsou složité, ale vypadají velmi jednoduše. Tenhle věnuje náležitou pozornost také vašim přátelům nebo příbuzným.

6. Návrhy africké kauce na noze:

African Bail Designs for Leg

Africké vzory mehndi jsou dalším skvělým příkladem kauce mehndi. Design na nohou vypadá velmi jednoduše a elegantně. Linie a rustikální vesnický tisk je velmi evidentní v jednoduchém designu mehndi kauce.

7. Motiv manga Mehndi Design:

Motiv Mango Mehndi Design

Jednoduchý design mehndi kauce obsahuje malou květinu a motiv manga. Mangový design má křivky, které vypadají dobře, takže je vybrán v designu kauce. Vyzkoušejte tyto složité vzory na nohou nebo ruce. Získejte tento design při jakékoli jiné zvláštní příležitosti.

8. Peacock Bail Mehndi:

Peacock Bail Mehndi

U návrhů kauce mehndi 2020 došlo k nárůstu používání designu páva. Pávový design je v Indii široce používán, protože je symbolem nebo hrdostí a láskou. Peří páva se většinou používá na paži nebo na noze.

9. Nejnovější návrhy pro dívky:

Nejnovější návrhy pro dívky

Zde jsou nejnovější návrhy pro kauci mehndi pro dívky. Ty obsahují prsty a prsteny také nosí. Tento design tedy vytváří prostor pro prsten, který je třeba nosit. Složité detaily kolem ostatních prstů jsou velmi pěkné.

Bail mehndi návrhy lze provést na paži, nohou nebo dokonce na prstech. Jednoduché návrhy lze převzít z Pákistánu, Paňdžábu, Afriky a dokonce i arabských zemí.