Mehndi

9 nejnovějších a oblíbených návrhů Gol Tikka Mehndi

Mehndi designy jsou k dispozici v různých designech, které zahrnují mangové designy, listové designy, pávové designy atd. Mezi všemi původními mehndi designy je však považován design tikki mehndi. Není pochyb o tom, že design je docela tradiční, stále se líbí dívkám a dámám, protože nabízejí jednoduchý, ale elegantní design.

Nejnovější a oblíbené designy Gol Tikka Mehndi

Stylové a krásné designy Gol Tikka Mehndi s obrázky:

Zde je rozkošná designová kolekce tikka mehndi, která vás může chytit za srdce na jeden pohled.

1. Zpět Floral Mehndi:

Zpět Floral Mehndi

Jeden z populárních designů v designech gol tikka mehndi je ten, který tvoří vzor květiny. Design je vytvořen kombinací různých bodů různých velikostí. Hroty prstů mají také podobný vzhled. Tento druh mehndi upřednostňují ty mladé dívky, které milují dělat design jednoduchým způsobem, ale chytlavým vzhledem.

2. Tikka v arabském stylu Mehndi:

Tikka v arabském stylu Mehndi

Gol tikki mehndi navrhuje, když jsou vyrobeny s nádechem arabských vzorů, rozdávají nádherný vzor. Mehndi je vyrobena podobně jako balicí liána v různých tvarech a vytváří vzory.

3. Mehndi Payal Design pro nohy:

Mehndi Payal Design pro nohy

Chcete mít na nohou design kouzla výplaty! Mehndi tikki designy by vám určitě poskytly to nejlepší. Mehndi obsahuje kouzlo velké květiny uprostřed se znělkou navrženou kolem nohou.

4. Design Mehndi ve tvaru očí:

Oční tvar Mehndi Design

Unikátní design tikki mehndi vyrobený pomocí několika tmavých tikk na něm má tvar oka, aby byl krásnější. Design je vyroben z různých vzorů, které kombinují a vytvářejí květinový design.

5. Rajasthani Bridal Mehndi:

Rádžasthánský svatební Mehndi

Rajasthani mehndi tikka designy jsou mezi nevěstami docela trendy, protože dávají drobné a ručně plné designy. Vyrobené z tenkého kužele a výstelky, ruce, dlaň a prsty jsou naplněny podobnými vzory, aby poskytly okouzlující vzhled. Pomáhá upoutat pozornost během svatebního obřadu.

6. Engagement Mehndi Design:

Engagement Mehndi Design

Design, který lze použít při zásnubních obřadech, je vyroben pomocí mehndi tikka, která dává tvary jako kulatý květ, páv a náramek. Mehndi dává elementární design s podobnými špičkami prstů. Tento jeden design je klasický vzor, ​​který dává konečný vzhled se správnou strukturou.

7. Tradiční design Mehndi:

Tradiční design Mehndi

Chcete dát svým rukám tradiční vzhled! Zde je vzor, ​​který je vyroben kombinací květin a pruhů, což vytváří čistý design. Provedení dává stínovaným barevným efektům rukou. Toto je malý tmavý a tlustý design, který upřednostňuje jakékoli tradiční funkce.

8. Černá s červeným barevným designem Mehndi:

Černá s červeným barevným designem Mehndi

Černá a červená dávají nádherné designy mehndi tikka 2020. Mehndi se aplikuje pomocí dvou barev, kde černá se používá k vytváření okrajů, zatímco červená se používá k vyplnění drobných návrhů a tmavých oblastí. Tento druh designů je v současné době v nadcházejících trendech.

9. Design šperků Mehndi:

Design šperků Mehndi

Dívky nyní používají návrhy tikka mehndi k vytváření návrhů šperků na rukou. Podobný design je vyroben na zadní straně ruky, s kruhovým květem jako náramkem a různými tečkovanými květinovými kroužky.

Populární mehndi tikka designy prováděné v těchto dnech jsou náramek ve stylu tikka design, kulaté arabské černé mehndi, květinové vzory, cross-cross vzory, listové tikka styl designu, kruhový eid tikka design a mnoho dalších. Při vytváření takových návrhů pro nevěsty jsou do designu také přidány třpytky, aby byly nádhernější.